Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko,

bylo B7, jest B8.

Wiem ze lepszy Avant, wiem - szkoda ze nie Q, wiem ze lepszy czarny, ale ja jestem zadowolony :wink4: :gwizdanie:

2.0 tdi cr 143km kupiony w Auto Specjalu w lutym 2009 :wink4:

po programie w V-tech - 185km i rzekomo 447Nm :cool1: Ja jestem bardzo zadowolony, nawet jeśli jest mniej, wysiadam z takim bananem -> :drool:

Z ciekawszego wyposażenia

  • czujnik deszczu/zmierzchu
  • tempomat
  • bixenon
  • kolorowy FIS i drugie swiecidelko tez
  • parktronik z tyłu

tak to golas :wink4:

W planach:

  • listwy boczne
  • wycięcie DPF + korekta softu
  • .....

Mody:

  • wydech 3.0 tdi
  • dokładka z tyłu - narazie zwykla z 3.0tdi, w przyszlosci s-line
  • Felgi ori S5 19" - foto strona 8
  • czteroramienna kiera multi -> trójramienna multi
  • usunięcie oznaczeń z tyłu
  • turbo CAHA
  • hamulce S4 B8 345mm przód, 330mm tył
  • środek S-line półskóra / speed
  • zawieszenie: sprężyny Eibach Pro-Kit 30/35mm, amortyzatory Bilstein B6 - :jerk:
  • stabilizatory S4 przód + tył

Fotki:

90b36f780cdb2613med.jpg

2cc22c307a4557ebmed.jpg

2ef9deb1f9369dbamed.jpg

355857e3c2af484amed.jpg

fdb4bd4216396509med.jpg

ca1097fb7389f074med.jpg

760c43e1c5352c30med.jpg

Wydech:

1ea2128190be6daemed.jpg

38bae193074abbd7med.jpg

fedecf14fc2bb101med.jpg

Felunek na lato:

62f127792e46277cmed.jpg

Kiera trójramienna z multi:

77a188f96e01b647med.jpg

Hamulce S4

Przód:

post-33418-1406905696,9152_thumb.jpg

Tył:

post-33418-1406905697,0108_thumb.jpg

Sesyjka po zmianie zawieszenia:

post-33418-1406905705,4952_thumb.jpg

post-33418-1406905705,7496_thumb.jpg

post-33418-1406905705,829_thumb.jpg

Update foteli :naughty::

35ff08dfeb8d0fa3med.jpg920613ef76e11de1med.jpg

631b29a71b8e7310med.jpg

Update gałki zmiany biegów:

stara:

bcc5eaed16026296med.jpg

nowa:

69310bdc7317789dmed.jpg

:wink4:

post-33418-1406905705,3154_thumb.jpg

post-33418-1406905705,3528_thumb.jpg

post-33418-1406905705,389_thumb.jpg

post-33418-1406905705,4284_thumb.jpg

post-33418-1406905705,4639_thumb.jpg

post-33418-1406905705,5327_thumb.jpg

post-33418-1406905705,5704_thumb.jpg

post-33418-1406905705,6093_thumb.jpg

post-33418-1406905705,6521_thumb.jpg

post-33418-1406905705,6918_thumb.jpg

post-33418-1406905705,7885_thumb.jpg

Opublikowano

Widziałem na żywo juz nie pierwszy raz :good: :good: :good: a po dzisiejszym dniu jeszcze lepiej :naughty:

Davidek, na wiosne zawiecha i felunek :wink4:

Opublikowano

Widziałem w realu i dokładnie ją obczaiłem :kox:

Fura super się prezentuje, pachnie jeszcze salonem :>

Jak zrobisz te mody to już całkowity będzie wypasik :naughty:

Dawid ciekawe jak teraz nam wyjdzie na kresce hehee, sprawdzimy się jeszcze na moich 19"kach a jak będzie ciężko już to założę 16"ki :kox::decayed:

Mogę się założyć że zaraz będą komenty typu, ja jak miałem 19 lat to jeździłem maluchem albo motorynką :polew::decayed:

Niech chłopak się cieszy że ma taka furmankę :>

Opublikowano

no gratki :wink4:

B8 pojawiają się na forum jak grzyby po deszczu :naughty:

Opublikowano

jeszcze tylko rok wytrzymać i mam nadzieję, że B8 też zaparkuje i w moim garażu.. :naughty:

Opublikowano

sprawdzimy się jeszcze na moich 19"kach a jak będzie ciężko już to założę 16"ki

nawet 15stki Ci nie pomogą :gwizdanie:

Opublikowano

sprawdzimy się jeszcze na moich 19"kach a jak będzie ciężko już to założę 16"ki

nawet 15stki Ci nie pomogą :gwizdanie:

Się okaże :gwizdanie:

Najwyżej wyciągnę tube z bagażnika, koło zapasowe, kanapę i prawy fotel, zatankuje 4litry i powinno styknąć :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie chce mi się wierzyć w te 440 NM - u mnie przy tym samym silniku jest 185 km i 390 NM (seria 154 i 340 ) BTW. hamownia V-techu bardzo zawyża NM... Auto bardzo ładne :good:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

Nie chce mi się wierzyć w te 440 NM - u mnie przy tym samym silniku jest 185 km i 390 NM (seria 154 i 340 ) BTW. hamownia V-techu bardzo zawyża NM... Auto bardzo ładne :good:

czyli jak ja mając taki sam silnik i seryjne 342 Nm to tez miałem zawyżone :mysli:

przyjedź na spota , staniecie na kresce i sie okaże :wink4:

Opublikowano

Nie ma to jak B8 :good: gratulacje

Opublikowano

Nie chce mi się wierzyć w te 440 NM - u mnie przy tym samym silniku jest 185 km i 390 NM (seria 154 i 340 ) BTW. hamownia V-techu bardzo zawyża NM... Auto bardzo ładne :good:

czyli jak ja mając taki sam silnik i seryjne 342 Nm to tez miałem zawyżone :mysli:

przyjedź na spota , staniecie na kresce i sie okaże :wink4:

A czy ja słowo powiedziałem o tym, że Ty lub ktokolwiek inny w tym temacie miał SERIE zawyżoną? Skoro piszę, że ja miałem 340 w serii to chyba dosyć logicznie wydaje mi się być że również każdy inny silnik CAGA może mieć tyle w serii, więc czemu miałbym twierdzić, że miałeś zawyżone?

Opublikowano

Bo uwazasz ze po programie niutony sa nierealne czyli tak samo jak i przed programem , a no tak zapomniałem że dorysowali Nam na wykresie :cool1:

A czy ja słowo powiedziałem o tym, że Ty lub ktokolwiek inny w tym temacie miał SERIE zawyżoną?

tak tutaj

hamownia V-techu bardzo zawyża NM...

Opublikowano

Bo uwazasz ze po programie niutony sa nierealne czyli tak samo jak i przed programem , a no tak zapomniałem że dorysowali Nam na wykresie :cool1:

A czy ja słowo powiedziałem o tym, że Ty lub ktokolwiek inny w tym temacie miał SERIE zawyżoną?

tak tutaj

hamownia V-techu bardzo zawyża NM...

Przepraszam, czy nie widzisz że w tym konkretnym poście odnosiłem się do NM po programie? Nie do serii? I tak właśnie mam prawo przypuszczać, że po programie V-TECH zawyża NM, bo sam tego doświadczyłem na własnym samochodzie jakiś czas temu. Pozdrawiam.

Opublikowano

wiem ze lepszy czarny, ale ja jestem zadowolony :wink4: :gwizdanie:

jaki lepszy ????

czyś ty krejzi ?

ładne autko, ładna modyfikacja

jeszcze ogumienie i felunek, jak już ktoś wspomniał, no i będzie wyglądać

gratulacje !!

:)

k.

Opublikowano

No właśnie, te kółka obowiązkowo, jak można w ogóle takie felgi zakładać fabrycznie, toż to profanacja. 440 Nm no to nieźle i faktycznie aż się nie chce wierzyć, u mnie po programie i turbinie od 170-ki 428 Nm i 206 koników wypluło to już powiedział bym sporo, no ale chętnie sam bym sprawdził na innej hamowni na ile pomiar jest prawdziwy. [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 21:43_________________________________________________No i zapomniałem dodać, zazdraszczam strasznie kolorowych ekraników, u mnie wszystko mono :(

Opublikowano
  • Autor

Wiesz przyzwyczailem sie do 19'' wiec cos napewno bedzie jeszcze nie wiem jaki wzor i jaki rozmiar dokladnie :wink4:

Opublikowano

pozazdrościć ładnej b8 ;)

a ja byłem dumny z tego iż mając 20 lat stałem się szczęśliwym posiadaczem b6-tki :P

pozdro niech służy :good:

Opublikowano

autko niczego sobie , ma to co mieć powinno i gitara :good:

bezawaryjnej jazdy życzę :hi:

PS. Co z B7?? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.