mumen

Pasjonat
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O mumen

  Informacje

  • Imię
   Janusz
  • Lokalizacja
   Pomorze

  Auto

  • Model
   A4 B8
  • Nadwozie
   Sedan
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   2.0 TDI
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Na sprzedaż posiadam komplet lampek rejestracji. Lampki są fabryczne Audi, oryginalne. Przewody z wtyczkami to zamienniki ale dobrze wpięte na pewno poradzą sobie z zasilaniem. Pasują zarówno do wersji po lifcie jak i przed liftem więc można sobie doposażyć autko które ma zwykłe żarówki - nowe LED z racji iż to fabryczne Audi nie wyrzucają błędów. Cena za komplet 70 zł plus wysyłka 12 zł.
  2. Zobacz ofertę Lampki rejestracji LED Oryginał Audi A4 A5 Q5 Q7 Na sprzedaż posiadam komplet lampek rejestracji. Lampki są fabryczne Audi, oryginalne. Przewody z wtyczkami to zamienniki ale dobrze wpięte na pewno poradzą sobie z zasilaniem. Pasują zarówno do wersji po lifcie jak i przed liftem więc można sobie doposażyć autko które ma zwykłe żarówki - nowe LED z racji iż to fabryczne Audi nie wyrzucają błędów. Cena za komplet 70 zł plus wysyłka 12 zł. Dodający mumen Wysłano 26.09.2018 Kategoria Audi A4 B8
  3. Na sprzedaż jak w tytule komplet przycisków sterowania szybami. Wersja po liftingu, wymontowałem z zakupionych do auta boczków. Wszystko jak na foto, stan w/g mnie jak nowe. Cena za komplet 199 zł plus wysyłka 15 zł.
  4. https://allegro.pl/listwy-ozdobne-dekory-drzwi-konsoli-2hi-audi-a4-b8-i7124365674.html?reco_id=2641bc62-a6df-11e8-9b22-246e96321ab8#thumb/2
  5. mumen

   Według mnie to najlepszy blacharz: Miejscowość Kranek koło Skórcza, Sławek Wiśniewski a lakiernik nie daleko też miejscowość Kranek Wojtek i tu nazwiska nie znam, ale to jest bardzo dobra lakiernia tylko terminy ... Jak byś był zainteresowany to pisze PW podeśle Ci numery, ja u Nich wszystko zawsze robię.
  6. Na sprzedaż komplet przycisków w wersji z chromowanym wykończeniem, stan bdb. Komplet z A4 B8 LIFT, pasuje bez problemu do wersji od 2008 roku czyli przed liftem. Wszystko jak na foto w stanie idealnym, ten akurat komplet BEZ przycisku otwierania klapy bagażnika. Cena za całość 210 zł plus wysyłka 15 zł
  7. Na sprzedaż tym razem mam ładny komplet przycisków w wersji z chromowanym wykończeniem. Komplet z A4 B8 LIFT, pasuje bez problemu do wersji od 2008 roku czyli przed liftem. Wszystko jak na foto w stanie idealnym, ten akurat komplet z przyciskiem otwierania klapy bagażnika. Do sedana lub avanta z elektryczną klapą. Cena za całość 240 zł plus wysyłka 15 zł
  8. Na sprzedaż komplet LED oświetlenie rejestracji. Wtyczki i dwie lampki wszystko w stanie jak na foto. Cena 65 zł plus wysyłka 15 zł.
  9. Na sprzedaż komplet LED oświetlenie rejestracji. Wtyczki i dwie lampki wszystko w stanie jak na foto. Cena 65 zł plus wysyłka 15 zł.
  10. Na sprzedaż jak na foto komplet wraz z dekorem w kokpit "Q", niestety nie mam w tunel, za to te które są to są w stanie bdb. Cena za ten komplecik 199 zł plus KW.
  11. Na sprzedaż jak w tytule ogłoszenia kompletna podświetlana kratka dla trzeciej strefy. Jak widać na foto stan dobry ze względu na drobne zadrapania na ramce ( można ją przełożyć od przedliftowej lub niepodświetlanej ) poza tym drobnym mankamentem stan bdb. Cena 95 zł plus wysyłka 15 zł.
  12. Na sprzedaż posiadam jak w tytule ogłoszenia kompletny zestaw do doposażenia auta w pakiet QQ1, czyli oświetlenie wszystkich drzwi. W zestawie: Klamki z podświetleniem - 4 szt. Lampki czerwone i białe - łącznie 8 szt. Instalacje drzwi - 4 szt. Cena za komplet 285 zł, wysyłka 15 zł.
  13. Witam, na sprzedaż tym razem komplet rączek w bdb stanie. W komplecie 4 czarne szyte skórzane rączki jak na foto. WERSJA ANGIELSKA - kierownica po prawej Stan wizualny BDB Cena 250 zł plus wysyłka
  14. Na sprzedaż obudowa rączki od strony kierowcy, wersja z ikoną pod składane lusterka. Cena 70 zł
  15. Na sprzedaż posiadam jak w tytule ogłoszenia kompletny zestaw do doposażenia auta w pakiet QQ1, czyli oświetlenie wszystkich drzwi. W zestawie: Klamki z podświetleniem - 4 szt. Lampki czerwone i białe - łącznie 8 szt. Instalacje drzwi - 4 szt. Wszystko w stanie bdb. Cena za komplet 285 zł, wysyłka 15 zł.