mumen

Pasjonat
 • Zawartość

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O mumen

  Informacje

  • Imię
   Janusz
  • Lokalizacja
   Pomorze

  Auto

  • Model
   A4 B8
  • Nadwozie
   Sedan
  • Rocznik
   2008
  • Silnik
   2.0 TDI
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Zobacz ofertę Zestaw podświetlenia drzwi A4/ A5 - komplet klamki, lampki, instalacje - Pakiet QQ1 Na sprzedaż posiadam jak w tytule ogłoszenia kompletny zestaw do doposażenia auta w pakiet QQ1, czyli oświetlenie wszystkich drzwi. W zestawie: Klamki z podświetleniem - 4 szt. Lampki czerwone i białe - łącznie 8 szt. Instalacje drzwi - 4 szt. ( Instalacja drzwi kierowcy przystosowana do wersji z przyciskiem otwierania klapy bagażnika oraz dla pokrętła lusterek z funkcją składania - oczywiście jeśli nie jest auto wyposażone w te elementy to instalacja również pasuje ) Do wyboru różne wersje instalacji drzwi kierowcy: - Wersja pod z wtyczką pod pamięć foteli - Wersja z wtyczką pod wyłącznik alarmu - Wersja z wtyczką do przycisku otwierania klapy bagażnika - Wersja z wtyczką pod włącznik alarmu oraz wtyczką do przycisku klapy - Wersja podstawowa ( bez klapy alarmu i pamięci ) Wszystko w stanie bdb. Cena za komplet 285 zł, wysyłka 15 zł. Cena 285,00 zł Dodający mumen Wysłano 24.01.2019 Kategoria Audi A4 B8
  2. Na sprzedaż posiadam jak w tytule ogłoszenia kompletny zestaw do doposażenia auta w pakiet QQ1, czyli oświetlenie wszystkich drzwi. W zestawie: Klamki z podświetleniem - 4 szt. Lampki czerwone i białe - łącznie 8 szt. Instalacje drzwi - 4 szt. ( Instalacja drzwi kierowcy przystosowana do wersji z przyciskiem otwierania klapy bagażnika oraz dla pokrętła lusterek z funkcją składania - oczywiście jeśli nie jest auto wyposażone w te elementy to instalacja również pasuje ) Do wyboru różne wersje instalacji drzwi kierowcy: - Wersja pod z wtyczką pod pamięć foteli - Wersja z wtyczką pod wyłącznik alarmu - Wersja z wtyczką do przycisku otwierania klapy bagażnika - Wersja z wtyczką pod włącznik alarmu oraz wtyczką do przycisku klapy - Wersja podstawowa ( bez klapy alarmu i pamięci ) Wszystko w stanie bdb. Cena za komplet 285 zł, wysyłka 15 zł.
  3. mumen

   Załóż sobie zwykłe głośniki na tył, lub od banga, jak ni zmieniasz końcówki mocy itp. to Ci lepsze głośniki nie poprawią akustyki. Jak już chcesz sobie poprawić i ocieplić cały dźwięk to zrób wygłuszanie drzwi to na pewno przyniesie lepszy efekt niż wymiana głośników. Jeśli już chcesz to wrzuć Hertz to głośniki w kategorii takiej jak Focal zresztą firmy są powiązane a to czy ta marka lepsza czy ta to zależy od modelu głośnika a nie strikte samego loga ... Jak założysz wyższu model czy Focal czy Hertz to z automatu bedzie wymagało to wymiany reszty, zazwyczaj wysokie modele potrzebują więcej mocy Focale z serii kewlarowej to oczywiście grają pięknie ale nie ten budżet i nic nie da wymiana dwóch w tylnych drzwiach, nawet jak wydasz 2 tys. na tylne w drzwi to daję głowę ze nie usłyszysz różnicy. Ja bym poszedł w fabryczne i wygłuszenie drzwi plus ori subwoofer, jeśli budżet jest ograniczony to i tak trochę będziesz musiał dołożyć do tej kwoty którą masz bo jeśli fabrycznie nie masz suba to wzmak do wymiany ale przynajmniej nie potrzebnie nie wpędzisz się w wysokie koszty. Tylne głośniki zwykłe fabryczne podejrzewam że kupisz za przysłowiową flaszkę, reszta kasy na wygłuszenie :).
  4. mumen

   Panowie, kto tam usłużył by w okolicach dolnośląskiego małym kodowaniem QQ1 u kolegi z forum, jakiś VCDS czy VAG Can Pro itp. chwila zabawy a na pewno nie za friko :).
  5. Na sprzedaż jak w tytule kompletna wiązka schowka A4 B8 wraz z lampką wewnętrzną, siłownikiem załączającym i lampką oświetlającą na nogi LED. Cena za komplet 75 zł plus wysyłka 15 zł
  6. Na sprzedaż oryginalne lampki LED Audi, w komplecie wtyczki i cała instalacja z klapy A4 sedan, można wykorzystać same wtyczki z kawałkami przewodów w przypadku montażu do wersji przed liftem ( gdzie wcześniej były zwykłe lampki żarówkowe ). Lampki nie wyrzucają błędów w komputerze, równomiernie oświetlają tablicę, pasują idealnie bez przeróbek do A4 i A5 przed liftem. Cena za komplet 70zł + przesyłka 15 zł.
  7. mumen

   Siatka schowka A4/ A5/ Q5

   Jak w tytule ogłoszenia siatka fabryczna Audi montowana w górnej części schowka, pasuje do każdego schowka, wystarczy wcisnąć w nacięcia i przesunąć. Przydatna na drobiazgi. Cena 35 zł plus wysyłka 10zł.
  8. mumen

   Siatka schowka A4/ A5/ Q5

   Na sprzedaż jak w tytule dodatkowa siatka na drobiazgi, montowana w schowku. Pasuje do każdego schowka, wystarczy wcisnąć i przesunąć ( są gotowe otwory ). Cena 35 zł + przesyłka 10zł.
  9. mumen

   Siatka schowka A4/ A5/ Q5

   Na sprzedaż jak w tytule dodatkowa siatka na drobiazgi, montowana w schowku. Pasuje do każdego schowka, wystarczy wcisnąć i przesunąć ( są gotowe otwory ). Cena 35 zł + przesyłka 10zł.
  10. Na sprzedaż posiadam jak w tytule ogłoszenia kompletny zestaw do doposażenia auta w pakiet QQ1, czyli oświetlenie wszystkich drzwi. W zestawie: Klamki z podświetleniem - 4 szt. Lampki czerwone i białe - łącznie 8 szt. Instalacje drzwi - 4 szt. ( Instalacja drzwi kierowcy przystosowana do wersji z przyciskiem otwierania klapy bagażnika oraz dla pokrętła lusterek z funkcją składania - oczywiście jeśli nie jest auto wyposażone w te elementy to instalacja również pasuje ) Do wyboru różne wersje instalacji drzwi kierowcy: - Wersja pod z wtyczką pod pamięć foteli - Wersja z wtyczką pod wyłącznik alarmu - Wersja z wtyczką do przycisku otwierania klapy bagażnika - Wersja z wtyczką pod włącznik alarmu oraz wtyczką do przycisku klapy - Wersja podstawowa ( bez klapy alarmu i pamięci ) Wszystko w stanie bdb. Cena za komplet 285 zł, wysyłka 15 zł.
  11. Na sprzedaż jak w tytule ogłoszenia moduł pod fotel obsługujący pamięć fotela oraz lusterek. Moduł o nr 8K0 959 760 E Nowy nie używany. Cena 350 plus wysyłka 15 zł.
  12. mumen

   Zobacz ofertę Moduł pamięci fotela A4 B8 Na sprzedaż jak w tytule ogłoszenia moduł pod fotel obsługujący pamięć fotela oraz lusterek. Moduł o nr 8K0 959 760 E Nowy nie używany. Cena 350 plus wysyłka 15 zł. Cena 350,00 zł Dodający mumen Wysłano 30.12.2018 Kategoria Audi A4 B8
  13. mumen

   Zobacz ofertę Siatka schowka A4/ A5/ Q5 Na sprzedaż jak w tytule dodatkowa siatka na drobiazgi, montowana w schowku. Pasuje do każdego schowka, wystarczy wcisnąć i przesunąć ( są gotowe otwory ). Cena 35 zł Cena 35,00 zł Dodający mumen Wysłano 30.12.2018 Kategoria Audi A4 B8
  14. mumen

   Siatka schowka A4/ A5/ Q5

   Na sprzedaż jak w tytule dodatkowa siatka na drobiazgi, montowana w schowku. Pasuje do każdego schowka, wystarczy wcisnąć i przesunąć ( są gotowe otwory ). Cena 35 zł
  15. mumen

   Parktronic PDC A4 B8/ A5

   Komplet czujek wraz z instalacją zderzaka tylnego. Cena za komplet 150zł