Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 8W Sportback


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

... a więc trafiam do nowego działu, gdzie w zasadzie nie chciałem być mając do niedawna A4 z przekonaniem że A4 klub to nie miejsce dla A5 :). Jak widać po raz kolejny powiedzenie znajduje miejsce do zastosowania " Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" ...

jestem więc, dzień dobry :).

Mój stary wątek z A4 zapoczątkowany pewnie z 10 lat temu w razie gdyby ktoś chciał sprawdzić co było przed to tutaj 

No a teraz do sedna:

Nowy nabytek zakupiony z początkiem tego roku to A5 w pięciu furtkach zwany dumnie przez szpeców z Ingolstadt Sportbackiem.

Fabrycznie z terkotem pod maską mającym do dyspozycji 190 arabów i galopkastą rządzącą się własnymi prawami, czyli autoamtem w wersji S-Tronic popędzającą cztery kółka.

Wyposażenie wersja S-Line in/outside od fabryki ( a jak w niejedym ogłoszeniu można znaleźć to nawet 4xS-Line :)). Reszta o której później to już moja własna folklorystyczna twórczość która jest poniekąd pasją i zamiłowaniem do tych blaszanych zjadaczy siana.

Póki co tylko jedno foto na którym widać cokolwiek z koloru, może się uda coś wkrótce dorzucić ( jak na razie to od pół roku zbieram się aby dołączyć do tego zacnego grona więc pierwszy krok milowy dokonany ).

 

 

IMG_1219.jpg

 

IMG_8186.jpg

IMG_8176.jpg

IMG_8172.jpg

IMG_0378.jpg

IMG_3724.jpg

IMG_3731.jpg

Edytowane przez mumen
Edycja foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____________________

 

Edytowane przez mumen
Edycja foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna , niech się sprawuje i cieszy .

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te foty ... czasu brakuje żeby umyć :) Ja mam kod lakieru LZ7S jak się nie mylę, to chyba nie jest manhattan grau ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mumen napisał:

No właśnie te foty ... czasu brakuje żeby umyć :) Ja mam kod lakieru LZ7S jak się nie mylę, to chyba nie jest manhattan grau ...

Czyli kolejna daytona:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie jestem ekspertem, pierwsze moje to był 126p :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 19:18, mumen napisał:

No właśnie te foty ... czasu brakuje żeby umyć :) Ja mam kod lakieru LZ7S jak się nie mylę, to chyba nie jest manhattan grau ...

Hey. To mamy ten sam kolor a5?

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ... :) Ja nie miałem okazji wyboru w salonie, taki się akurat trafił ale ostatecznie nie jest zły a nawet całkiem spoko ...

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po blachach to kolega jest blisko i można obejrzeć audi na żywo;) piękna jest;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się nawet tam gdzieś mijamy na drodze wiec pozdrawiam a do oglądania tak specjalnie to nie ma co, standard furmanka i jest ich coraz więcej na drogach, chociaż jakieś tam drobne zmiany się powoli szykują... trochę nadłubałem a na pewno będzie ciąg dalszy zabawy, tak że rezanie i jeszcze raz rezanie :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem się w końcu i wrzucam kilka fotek z wnętrza, może dlatego że trochę poświęciłem czasu na wymianę sufitu z czarnego na ... czarny, tyle ze w alcantarze. Szczerze to szału nie ma, ale jest inaczej a że kosztowało mnie to przede wszystkim kopę pracy w dopasowaniu to postanowiłem że wrzucę szczątkowe foto a przy okazji inne z wnętrza :).

IMG_0349.jpg

IMG_0353.jpg

+.jpg

IMG_0376.jpg

IMG_0358.jpg

IMG_0361.jpg

IMG_0366.jpg

IMG_0372.jpg

IMG_4100.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jeszcze tylko ten tył ... wygląda serio bardzo słabo z tymi dwiema rurkami po boku. Zderzak czeka tylko że w tym terkocie tam gdzie normalny samochód powinien mieć kompletny wydech to niemieccy genialni inżynierowi zaplanowali zbiornik na nawóz do trawnika :).

IMG_4534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna praca  :thumbup1:  . Przyjemnie się obserwuje Twój wątek , przedtem A4 teraz A5 . Można by powiedzieć że tak powinno wyglądać prawdziwe  „rezanie" przy aucie :) Choć kiedyś zdjęciami z przeróbki klimy w A4 skutecznie mnie odstraszyłeś od tego projektu :D . Wtedy też tak wyglądał środek  :D.

Alcantara wyglada super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna A5 w mega kolorze :) widzę ze wygłuszenie ruszyło pełną parą , szacunek za takie rozebranie :buhaha:chyba muszę sie do Ciebie wybrać to byś mi tak pięknie wygłuszył moją b8 hah. A widzę ze kolega z Tczewa wiec GKW / Gardeja to pewnie znany teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...