Jump to content

mariusz36

Pasjonat
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

7

About mariusz36

Informacje

 • First name
  Mariusz
 • Location
  Dąbrowa Górnicza

Car

 • Car model
  A4 B8
 • Car body
  Avant
 • Year of production
  2011
 • Engine
  2.0 TDI
 • Engine code
  CAHA
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

922 profile views
 1. Na przykład po liczniku . Myśle że mógł mieć jakąś drobną szkodę , ale to nie znaczy że takim autem nie warto się zainteresować . Fajnie wyposażony , niski przebieg . Zadzwonić do gościa porozmawiać . Myślę że osobie która będzie chciała kupić to auto , pokaże zdjęcia jakie np. miało uszkodzenie . W takich przypadkach to nie jest jakaś tajemnica , bo łatwo samemu sprawdzić historie takiego auta .Tak jak pisałem , ma fajne wyposażenie i fajny silnik . Za jakiś czas wymienić siedzenia i będzie poezja .
 2. Bardzo duża , bo to auto z Stanów .
 3. A4 b8 , A5 , ma otwór centrujący 66,6 i takich szukaj . Jak co, to mam takie oryginalne fabrycznie nowe do A4 b8 . Na pw. możesz pisać .
 4. Ten czujnik jest w siedlisku pasażera , teraz jak przełożyłeś siedzenia to Ty siedzisz na miejscu pasażera a tam właśnie jest czujnik od poduszki pasażera . Jak teraz siadasz to czujnik wariuje i pokazuje błąd . Tak , tapicer odpinał mi od spodu to poszycie i tam doszedł do czujnika .Dobrze wiedział jak to zrobić bo mówił że często to robi . Sam próbowałem , ale bez odpowiednich narzędzi nie dałem rady . Tapicerowi zajęło to około godzinki i skasował 50 zł.
 5. Musisz przełożyć tylko czujnik który jest w siedlisku pasażera i teraz też tam musi się znaleś i będzie super (siedzenie kierowcy będzie teraz siedzeniem pasażera ). Jak masz gdzieś w pobliżu tapicera to Ci to szybko przełoży .
 6. To jest tzw. wzmacniacz antenowy .
 7. To akurat była „poezja" do naprawy . I na pewno można było go zrobić bez ingerencji blacharza . Wykręcić pas z belka , wjechać nowym , maska , może jeden błotnik zderzak , trochę plastików i ewentualnie lakiernik . Jaki problem poduszki ? To element wymienialny . Jeśli chodzi o benzyny w Niemczech to trochę trzeba uważać bo też specjalizują się w sprowadzaniu z USA , tylko oni z ciągają popowodziowe . U nas nie wolno ( co nie znaczy że się nie da ) , a u nich nie ma problemu . Takie auto może narobić bałaganu w najbardziej nieoczekiwanym momencie . Jak masz tak rozbity przód to nie ma się czego bać . Bardziej bał bym się tyłu . Jak mocna benzyna to faktycznie B8 polifcie i można pomyśleć o Stanach
 8. No nie za bardzo . W podszybiu masz dwa krótkie węże które idą do nagrzewnicy i na jednym jest specjalny otwór do odpowietrzania . Może się tak zdarzyć że się lekko zsunie i tam leci płyn . Trudno się zorientować , bo leci odpływem wodnym pod samochód .
 9. Zobacz na stronę wideorejestratory24 pl . tam mają zasilacze dedykowane do Viofo , maja też filmy jak to podłączyć .
 10. Tak USA . Miejsca jest całkiem sporo , bardzo sympatyczne auto . Mam też A4 b8 i w cale wielkiej różnicy w środku nie ma , zresztą była rodzinna przymiarka , ja , żona , córka i pies . Rodzinka stwierdziła że jest jej wygodnie w A3 . Jeśli chodzi o silnik 2,0 220 KM to taki mały wariat , a i łatwo zrobić 300KM i więcej .
 11. Mają s tronik . Ogólnie bardo fajne auta . Ja mam 2,0 , 220 KM i naprawdę fajnie to jeździ .
 12. Z A5 mam , myślę że to samo jest . Masz numery tych wtyczek ? Ja mam takie : 8T0 973 702 : 4B0 973 712A : 8K0 973 782 .
 13. Mam taką wtyczkę , ale nie wiem czy Twoja mając więcej pinów czegoś dodatkowego nie obsługuje . Może to też zależy jaką mamy nawigację . Okazuje się że ta ładowarka nie pod każdą bazę podejdzie . Można spróbować z tymi pinami , może będzie wszystko działać . Wszystkie bazy , wiązki z A4 , A5 mam takie jak moja i nie mam jak tego sprawdzić . U mnie tak wygląda baza Jak chcesz tą wtyczkę to podaj na PW adres to Ci wyślę Czerwony kabel to pin 1
 14. Faktycznie podobna , ale że tam tyle pinów wychodzi . do ładowarki idą tylko cztery , więc trzeba by z tej twojej tylko cztery obsadzić w wtyczce . Ty kupiłeś ładowarkę z wejściem na wtyczkę kwadratową ? Jutro poszukam takiej wtyczki i jak znajdę to Ci wyśle . Myślę że to ogarniemy .
×
×
 • Create New...