Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jest tak mało B8 na naszym forum to postanowiłem dodać jeszcze jedną.
Właścicielem jestem od maja 2009 i w zasadzie nie zdążyłem nic nadłubać. Z tego co fabryka dała to m.in.:

- 2.0 TDI 143 KM - aktualnie 206 KM i 428 Nm
- skrzynia manual
- reflektory ksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED
- czujnik zmierzchowy świateł
- czujnik deszczu
- system kontroli ciśnienia w oponach
- kierownica wielofunkcyjna
- system nagłaśniający Audi Sound System z zmieniarką 6CD
- przednie fotele sportowe, podgrzewane ( trochę fajniejsze od zwykłych pedałów )
- podłokietnik
- klima jednostrefowa, niestety
- navi
- MMI, ale z ekranami mono
- listwy wewnętrzne alu
- funkcja telefonu przez Bluetooth
- Coming home / Leaving home
- pakiet oświetlenie
- czujnik zmierzchu oraz deszczu
- podłokietnik
- tempomat
- felgi aluminiowe 10-ramienne „Star” 17''x8J z oponkami Michelin Primacy HP 245/45R17
- fabrycznie obniżony zawias 20 mm
- Listwy wokół szyb w kolorze srebrnym
- Aplikacje dekoracyjne aluminiowe
- kolor czarny phantom perłowy

No i trochę takich tam innych, np. ASR ESP, no i jeszcze też jest ABS :naughty:

No to chyba tak pokrótce wszystko co mi się przypomniało. Jak się ociepli i coś podłubie to popstrykam jakieś fotki lepsze.

W planach na wiosnę:

Najpierw muszę przegląd zrobić bo dochodzi 30 tys.

Wirus, koło 18, delikatne zaciemnienie, grill na czarno i może jakiś zderzaczek od S4… :>

Zakup ... kwiecień 2009

848ce3e4c061b174med.jpg

96e656ebdc332501med.jpg

Trochę zimy

0afa397bcb009851med.jpg

ae60bbe607e0f206med.jpg

No i pierwsze mody

53af787e9760c90amed.jpg

...cztery osiemnastki ... :)

88cebd0770732f8dmed.jpg
8fcdfb889d195f81med.jpg
93b597bb38d108damed.jpg


93b597bb38d108damed.jpg
2425e2f76aa4972cmed.jpg
8fcdfb889d195f81med.jpg
ef1fff3817322f96med.jpg
88cebd0770732f8dmed.jpg
52cf825fe836dd2bmed.jpg




WNĘTRZE

Tak było po zakupie:

36652a32f6661b81med.jpg

A tak jest teraz:

qx0770n.jpg

Aktualnie, po małych zmianach

qa66n0k.jpg

2172TC7.jpg

DaYB45D.jpg

LRED4W1.jpg

Lato 2015 - LIFT

zbbM2Gg.jpg

7qKD5zh.jpg

1cdyE1q.jpg

WJxNFdj.jpg

ceevIL8.jpg

nz8rfq3.jpg

EUC3YoE.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mumen B8 w przeciwienstwie do poprzednich generacj ma ta duza zalete ze juz w standardze wyglda bardzo dobrze , i jak ktos sie nie uprze na S-lina , ktory jak dla mnie rozni sie prawie niewidocznymi detalami , nic z tym autem za wyjatkiem felki nie trzba robic :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne autko... mam nadzieję, że moje kolejne auto będzie bardzo podobne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto w zawsze pasującym do A4 kolorze :wink4:

Jak 18ka fela to tylko taka jak ma kuredu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne, kolega we Wroclawiu urzeduje ?? :wink4: Ale kolpaki w B8 to juz profanacja :polew:

No tak , zima przyszła, to bida panie, trza na węgiel oszczędzać :)

Bardzo fajna ;) Mógłbyś zarzucić zdjęciem tychch foteli sportowych??

Jak wygarnę łopatą całe błoto to zrobię jakieś foty tych krzeseł sportowych, ale szału to to ni ma, sie kiełbase dobrze wozi, ale...

A 18" od S4 to co? to pies? Też są fajne :D

Są w/g mnie na dzień dzisiejszy z 18 " najładniejsze, dlatego je też już mam, chwilowo wywiezione do malowania w specyficzny kolor, bo wydaje mi się że co jak co ale lakierników od felunku to powinni w Audi wystrzelać, jak wyjdzie tak jak zamierzam to się pochwale :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Jasiu umył fure :decayed: Ja też dziś swoją troszkę ogarnąłem na bezdotykówce... :decayed: Twoja B8 daje radę a że piec Ci mało wungla pali to nie świruj tylko na przyszłą zimę obecne "letnie" 17 a na lato te 18 co się malują i będzie gites majonez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te zimówki są do bani, strasznie hałasują. Kupiłem tylko dlatego że kumpel mi je polecił który ma swój warsztat z wymianą opon i twierdził że są bardzo dobre a zarazem tanie. Jak kupiłem to się lekko szczerze mówiąc zgarbiłem, ryczą na asfalcie jak jeleń na rykowisku. Co ciekawe jak mi je polecał mówił że kupi dla siebie też takie bo ma je sprawdzone, byłem u niego tydzień temu i ma je założone na Eosie, jest bardzo zadowolony. No to ja nie wiem co jest. Tak czy inaczej na next zimę planuje zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już sam nie wiem co jest i jakie kupić, miałem kiedyś PL Dębice i jak pamiętam to były cichutkie a na śniegu też sie dobrze trzymały, potem miałem Continental, fajnie jeździły cicho na asfalcie, aloe na śnieg słabo, ślizgały się jak szalone. Teraz te Kumho, letnie miałem jedne Kumho Ecsta, no to chyba była najcichsza opona jaką kiedykolwiek używałem, a tu taka niespodzianka z zimowymi. Może to kwestia złego ustawienia zbieżności, gdzieś czytałem na jakimś forum że jak przy zimówkach jest coś nie tak z zbieżnością to zaczynają ostro hałasować. Może macie na ten temat jakieś doświadczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 18" od S4 to co? to pies? Też są fajne :D

Są w/g mnie na dzień dzisiejszy z 18 " najładniejsze, dlatego je też już mam, chwilowo wywiezione do malowania w specyficzny kolor, bo wydaje mi się że co jak co ale lakierników od felunku to powinni w Audi wystrzelać, jak wyjdzie tak jak zamierzam to się pochwale :naughty:

a jaki masz ET tych felg? 35 czy 45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już sam nie wiem co jest i jakie kupić, miałem kiedyś PL Dębice i jak pamiętam to były cichutkie a na śniegu też sie dobrze trzymały, potem miałem Continental, fajnie jeździły cicho na asfalcie, aloe na śnieg słabo, ślizgały się jak szalone. Teraz te Kumho, letnie miałem jedne Kumho Ecsta, no to chyba była najcichsza opona jaką kiedykolwiek używałem, a tu taka niespodzianka z zimowymi. Może to kwestia złego ustawienia zbieżności, gdzieś czytałem na jakimś forum że jak przy zimówkach jest coś nie tak z zbieżnością to zaczynają ostro hałasować. Może macie na ten temat jakieś doświadczenie ?

u mnie te zimowe kumho tez są bardzo głośne także to nie jest efekt złej zbieżności :) ogólnie to trzeba przeżyć zimę na tym co się ma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci którzy piszą i twierdzą że Kumho jest ciche to nigdy nie mieli cichej opony :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...