Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Może Ci którzy piszą i twierdzą że Kumho jest ciche to nigdy nie mieli cichej opony :>

mumen - najlepszy sposób na zmianę stanu faktycznego to dodać volume w radyjku :naughty:

A co do Kumho, to koleżka właśnie na takich śmiga, jeździłem z nim ostatnio bez radia i nie powiem złego słowa :good: były rzeczywiście ciche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mumen link=topic=119941.msg1467957#msg1467957 date=1268734015]

Może Ci którzy piszą i twierdzą że Kumho jest ciche to nigdy nie mieli cichej opony :>

mumen - najlepszy sposób na zmianę stanu faktycznego to dodać volume w radyjku :naughty

Oj, taaaak to jest bardzo dobry sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to są?

3476e8961f73a028.jpg[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:55_________________________________________________Szczerze mówiąc mocno się zastanawiałem nad BBS od A6, 19 cali, ale mają otwór centrujący 57 i nie można założyć żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. Tak na podstawie fotki to raczej trudno zdecydować.

06a5dc66ad62a33fmed.jpg

3067b0dbb5c10aedmed.jpg[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 16:04_________________________________________________No i świeży felunek na moim brudasie. Wstępna przymiarka po zakupie, docelowo maja mieć kolor taki jak te od A6 powyżej,a le jak na razie to lakiernik się nie popisał i właśnie jest w trakcie zrywania całego świerzego malowania. Ciekawe co z tego wyjdzie.

1a80b38292b7555bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne toto ale silnik cieniaski imho :)

No niestety trochę słabiutki, ale wkrótce otrzyma wirusa, więc może się odrobinkę polepszy kondycyjnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - 250ps już chłopaki robili z takich bazowych mocy, więc z twoim tez powinno się udać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - 250ps już chłopaki robili z takich bazowych mocy, więc z twoim tez powinno się udać :kox:

tylko co ci po takiej mocy w FWD bez szpery :wink4:

mumen fajne te felgi tylko nie rozumie tej akcji z lakierem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja z lakierem jest po to, żeby zmienić beznadziejny mdły kolor jakim maluje felgi fabrycznie Audi. To jest jedyna rzecz jaka nie podoba mi się w tych i wielu innych kształtem ładnych nawet felgach fabrycznie zakładanych przez Audi. Oczywiście są niektóre modele z ładnym malowaniem, ale akurat te i te które mam z serii to porażka. A zresztą nie tylko serią człowiek żyje, czasem trzeba coś poprawić według własnego uznania, gdyby nie te wszystkie nasze "poprawki" to forum straciło by pewnie 50% wątków :). Ostatecznie jak będzie do bani to się wymyśli jakieś inne koło, np. BBS Le mans albo coś z HRE :naughty: [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:05_________________________________________________

Spokojnie - 250ps już chłopaki robili z takich bazowych mocy, więc z twoim tez powinno się udać :kox:

Na pewno w kwietniu będzie 180 - 185 kucy, a jak mi się uda z wiatrakiem od 170 to motorownia dostanie około 205 do 210 kucy, to na ośkę powinno wystarczyć. Yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko aż sie prosi o dobrą glebę :naughty

Koła trochę większe, niższy trochę profil to i owszem. Ale gleby niestety nie będzie. Seryjnie dostał 2 cymy w minus i to starczy, to coś jeszcze musi robić za wozidło i to dość prędkie tak więc póki co pozostaje na seryjnym zawiasie.[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________e87343b8d33c173emed.jpg

Była zima - nie ma zimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha:

No na poprzedniej stronce wrzuciłem foto z tymi samymi kołami, są na prawdę ładne, założyłem je na chwile jesienią i tak sobie przeleżały zimę a miesiąc temu zawiozłem do pomalowania. Zachciało się wydziwiać z kolorem :). Teraz zaczynam trochę żałować bo chłopy se poradzić chyba nie mogą, minęło już 5 tygodni, miały być na dziś do odbioru i nie są, więc kto wie co z tego wyjdzie, może jakaś Calibera style hehe. No nic zobaczy się, jak całkiem zwalą robotę to trzeba będzie chemicznie usunąć lakier i zrobić fabryczny kolor. Yo. [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________No więc mogę się już pochwalić nowymi kółkami, wzór S4, 18 cali oczywiście jak w oryginale, ale malowanie indywidualne i szerokość 9 cali ! Muszę jednak jeszcze kilka dni poczekać na pierścienie dystansowe, dlatego na foto tylko jedno koło. Mam nadzieję że już niebawem zakręcę pozostałe i wówczas się okaże jak to na całości będzie się prezenciło, proszę o opinie. Yo.

53af787e9760c90amed.jpg

f66456ba5379039bmed.jpg

7eb69d77d61280b5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka ładne. Jakieś takie... znajome? :))

Ano znajome, znajome, a na dodatek całkiem ładne :). [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 16:38_________________________________________________Mogę już przedstawić nowy wykres mocy i momentu, przygotowany przez Witka z MR Motors.

206 KM i 428 Nm całkiem niezły wynik jak na ten motorek, chociaż w serii był też mocny 165 KM i 365 Nm :naughty:

2d8ee1215566455em.jpg

2d8ee1215566455emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie będzie trzeba sprawdzić na żywo jak to jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo, można wsiadać i cisnąć ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...