-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
odma ezektor na forum opisane krotko falujace obroty lapie lewe powietrze jest do wymiany
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja jade do chlopaka z forum a6 olo_gsm zna sie na rzeczy i nie jest drogi a samemu lepiej nie grzebac jak sie za bardzo nie znasz:)
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
a ja www.agaz.pl 4 lata bez problemu
-
[ALL B5] Montaż parktronica
ja mam w a6 pokaze fote niedlugo super sprawa
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
spoko zrob uszczelke a ezektor odma sa ok ?? pozdro
-
[ALL B5] Gaz z allegro
spoko mysle ze lepiej jechac do kogos kto ogarnia temat ja jade az do wrocka bo u mnie nie ma zadnego polecanego zakladu pozdro
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
raczej watpie ze to przez to ja mialem usczelki i kapalo na kolektory i bylo syczenie palonego oleju i smierdzialo w kabinie
-
[B5 AHL] Za szybko się włącza LPG
kolego masz racje ja mam ustawione przelaczanie na 40 stopni u siebie i jest ok
-
[ALL B5] Gaz z allegro
a w okolicy nie masz zakladu jak cos to ugadaj sie ze mna ja jade w marcu pod koniec do goscia do wrocka zaklada lpg za***isty gosc juz kolo 10 lat i nie mial zadnej skargi tyle ze instalaka elpigaz do V6 4 kola wiec wiesz no duzo ale warto niestety co dobre kosztuje:)
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
hmm ze zbiorniczka plynu wspomagania hmm u mnie nic sie nie dzieje ale raczej nie moze cieknac stamtad pozatym ubywalo by tobie plynu ze wspomagania a takei syczenie to od oleju ja przerobialem temat 200 zł komplet na 2 strony silikon czarny i praca mechanika z magla jak cieknie to na dole pozatym magiel do wymiany jak cieknie badz regeneracja pozdro
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
witam kolego u mnie w V6 2.4 uszczelki pod pokrywa zaworow cieklo przez nie po zmianie okej i bylo takie syczenie jak spadaly krople olej pozdrio damian
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
heh kolego moze nie aktywowales >?? sorki nie adaptowales licznika
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
to ladnie nowe amorki
-
[ALL B5] Montaż parktronica
ładnie kolego ale teraz moda na kamerki cofania ;p pozdro
-
[B5 AJM] Tiptronic 2001 kilka pytań
ok spoko a jak to mozna zmienic ?? w aso mi to zrobia wgraja taki soft do skrzyni??
audi007
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta