Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. odma ezektor na forum opisane krotko falujace obroty lapie lewe powietrze jest do wymiany
  2. ja jade do chlopaka z forum a6 olo_gsm zna sie na rzeczy i nie jest drogi a samemu lepiej nie grzebac jak sie za bardzo nie znasz:)
  3. a ja www.agaz.pl 4 lata bez problemu
  4. ja mam w a6 pokaze fote niedlugo super sprawa
  5. spoko zrob uszczelke a ezektor odma sa ok ?? pozdro
  6. spoko mysle ze lepiej jechac do kogos kto ogarnia temat ja jade az do wrocka bo u mnie nie ma zadnego polecanego zakladu pozdro
  7. raczej watpie ze to przez to ja mialem usczelki i kapalo na kolektory i bylo syczenie palonego oleju i smierdzialo w kabinie
  8. kolego masz racje ja mam ustawione przelaczanie na 40 stopni u siebie i jest ok
  9. a w okolicy nie masz zakladu jak cos to ugadaj sie ze mna ja jade w marcu pod koniec do goscia do wrocka zaklada lpg za***isty gosc juz kolo 10 lat i nie mial zadnej skargi tyle ze instalaka elpigaz do V6 4 kola wiec wiesz no duzo ale warto niestety co dobre kosztuje:)
  10. hmm ze zbiorniczka plynu wspomagania hmm u mnie nic sie nie dzieje ale raczej nie moze cieknac stamtad pozatym ubywalo by tobie plynu ze wspomagania a takei syczenie to od oleju ja przerobialem temat 200 zł komplet na 2 strony silikon czarny i praca mechanika z magla jak cieknie to na dole pozatym magiel do wymiany jak cieknie badz regeneracja pozdro
  11. witam kolego u mnie w V6 2.4 uszczelki pod pokrywa zaworow cieklo przez nie po zmianie okej i bylo takie syczenie jak spadaly krople olej pozdrio damian
  12. heh kolego moze nie aktywowales >?? sorki nie adaptowales licznika
  13. to ladnie nowe amorki
  14. ładnie kolego ale teraz moda na kamerki cofania ;p pozdro
  15. ok spoko a jak to mozna zmienic ?? w aso mi to zrobia wgraja taki soft do skrzyni??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.