-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
Wlasnie o to chodzi, wzor mi sie bardzo podoba tylko mam watpliwosci delikatne i potrzebuje popchniecia w ktoras strone
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
He he a dlaczego bys nie nakleil?
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
Witajcie, bylem rok temu na rajdzie polski dawali naklejki rajdu wiec nakleiliśmy sobie na tylne klapy i wygląda fajnie, ostatnio często widzę subaru z charakterystyczna dla nich świnka np na lusterku, Co myślicie o tym żeby nakleić ja na moje audi? Szczerze odpowiadajcie. Pozdro , Co na to właściciele subarek nie będzie ze wkraczam na ich teren? Jestem fanem imprezy starych ale audi quattro żaden samochód nie pobije
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
Podlacze sie do tematu , objawy takie same od 1,3 tys obr wspomaganie dziala po nizej bardzo ciezko wymienilem plyn odpowietrzylem wymienilem pompe i te przewody z anglika kupilem oryginalne i nic wczesniej w ogole nie dzialalo teraz jest jak jest audi 14 b5 2.8 30v juz brak slow na ten uklad kierowniczy miesiac sie z tym meczymy, pomocy[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 13:17_________________________________________________a4*
-
[ALL B5] moja nowa a4
Z przodu to bloto tak chlapalo a z tylu niestety wjechala we mnie kobietka w na parkingu pod supermarketem... Lubie jezdzic po bocznych ulicach quattro to mistrzostwo świata hehe
-
[ALL B5] moja nowa a4
W srodku skóry jak bede mial chwile wrzuce wiecej fotek. Pozdro
-
[ALL B5] moja nowa a4
Witajcie o to moja a4 2.8 quattro 30v , Zostaly w niej przyciemnione szyby Felgi 17 bbs delikatnie zrobiony wydech, mala gleba, spoilerek . Co do planów to chcial bym jakos zwiekszyc moc chociaz nie mowie ze jest malo bo 193 km. Muzyka juz byla w aucie i gra fajnie wizualnie to chcial bym tylko znaczek s line i quattro na grill. Co myslicie?? Oczywiscie bede wymienial rozrzad filtry olej termostat no i pewnie cos sie znajdzie do robienia u mechanika. Do lata mam nadzieje ze bedzie igla. [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________No i polerka bedzie niedlugo robiona. czekam na opinie
-
[ALL B5] Szyber dach elektyczny dzala niepoprawnie
Ok dzieki za info. ktos mi mowil ze przez wilgoc w samochodzie jakas puszka konfort moze to powodowac
-
[ALL B5] Szyber dach elektyczny dzala niepoprawnie
A gdzie one sie znajduja? dzis juz np jest ok znowu sie otwiera i zamyka ale pewnie problem powroci. Mozecie powiedziec gdzie te styki?
-
[ALL B5] Szyber dach elektyczny dzala niepoprawnie
Witam , problem tkwi tym razem w szyberdachu jak w temacie, mianowicie na poczatku bylo tak ze sie otwieral nornalnie troche opornie ale do konca zeby zamknac musialem ustawic na uchylenie i czasem pomoc mu reka kiedy zacza sie zamykac ustawialem na zamkniety i bylo ok dzis chcialem otworzyc a on ruszyl sie na pare cm i koniec zamknac ani uchylic tez sie niechcial ale jakos moi sie udalo w odpowiednim momencie zatrzymac i mam nadzieje ze moze tak byc co to moze byc i jakie koszta naprawy. prosze o odpowiedz Uzywalem opcji szukaj ale nic takiego samego nie znalazlem z gory dzieki
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
Z obrotami u mnie wszystko ok rano po duzym mrozie troche dymi przez okolo 40 sec ale nie mam kata wiec to tez pewnie jest powodem chociaz wiem ze taki dym nic dobrego nie ozacza ale jak sie rozgrzeje to jest ok para tylko leci ale 2.8 musi wywalac wiecej spalin niz 1.6 np pozdro[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 23:34_________________________________________________Panowie dzis jak bylo ladne slonce zobaczylem ze ten dymek jak by z filru powietrza sie wydobywa nawet to nagralem ale go..no widac . Spod filtra moze kurde POMOCY. nie bylo tego malo i jak by goracy byl tak powietzre falowalo ale nie parzyl POMOCY
-
[ALL B5] Skrzypia plastiki w okolicy drążka zmiany biegów oraz przy ruszaniu
Dołaczam sie do tematu skrzypienia tylko u mnie dochodzi ono na nieruwnosciach z boczku dzwi
-
[ALL B5] Słabo świecą przednie reflektory
wymiana reflektorów mi pomoze? Zauwaylem ze swiatlo soczewki jak by odbijalo sie na kloszu dziwnie to wyglada dodam ze regulacja swiatel raczej nic nie daje. . . [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te pasuja na pewni odmlodza auto
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
Lampy sie niechcacy wkeily sorry po wizycie u mechanika sie odezwe[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:23_________________________________________________nie wiem skad cieknie wlasnie i czy to w ogole olej jak wchodze na kanal to wszstko jest mokre bo magiel do wymiany jest. . . ten dymek mnie niepokoi moze jakies kable sie pala mozliwe? [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________jak sprawdzic ezektor odmy, nigdy nie milem doczynienia z duzym silnikiem tu w ogole nie ma miejsca
-
[ALL B5] Dziwny dymek z nawiewu
ok dzieki za pomoc a jaki koszt robocizny mniej wiecej?[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 16:27_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te??[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 01:48_________________________________________________zauwazylem ze jak sie zatrzymalem zgasilem silnik to ten dymek lecial dolnym lewym wlotem powietrza stojac przodem do auta tam gdzie halogeny powinny byc czy ta informacja cos zmienia?
LEESEC
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta