Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Słabo świecą przednie reflektory


LEESEC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mianowicie problem jest gdy zrobi sie ciemno moje swiatla jak by nie swiecily normalnie tylko jak postojowe albo gorzej b5 avant 97 rok 2.8 quattro kupilem go juz ztakimi i czy wymiana na nowe pomoze czy problem moze byc gdzie indziej jakie reflektory polecacie black angel mi sie podobaja a chcial bym zeby przede wszystkim dobrze swiecily ale i zeby mi odmlodzily samochod troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zmatowiałe szkło reflektora?

Zmień żarówki, proponuje tanie o dobre OSRAM bilux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze to nie sadze ze wymiana zarowek pomoze na prawde jest kiepsko, filmik fajny postaram sie to zrobic w weekend, bardzo zmatowine nie sa ale przejzystosc to tragiczna jest. Ktos mi mowil zebym soczewki zmienil mozliwe to? Co sadzicie o tych lampach? http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-s4-b5-angel-eyes-led-bl-i1452879095.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana reflektorów mi pomoze? Zauwaylem ze swiatlo soczewki jak by odbijalo sie na kloszu dziwnie to wyglada dodam ze regulacja swiatel raczej nic nie daje. . . [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te pasuja na pewni odmlodza auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w trakcie montażu jeszcze czarne depo z ringami i mi się podobają. Pasują. To że komuś się nie podoba kwestia gustu. Fabryka nie jest idealna. :)

Jak podłączę ustawie to się zobaczy jak świecą. I zrobię porównanie żarówek jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ringi BMW, ja proponuje rezać zespolone depo albo jakieś ori dopaść :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana reflektorów mi pomoze? Zauwaylem ze swiatlo soczewki jak by odbijalo sie na kloszu dziwnie to wyglada dodam ze regulacja swiatel raczej nic nie daje. . . [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te pasuja na pewni odmlodza auto

znajomy ma to u siebie w A4 i z tego co widzę to wygląd jest do bani... Dodatkowo zmatowiały, zżółkły i słabo świecą. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

popieram kolege :good:

jestem po wymianie na roczne depo s4 świecą o niebo lepiej,można jeszcze założyć xenon bo są d2s i efkt banana na gębie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleszko Sebo1607 gdzie znależć takie Depo od S4 poliftowe nówki ciekawi mnie czy producent ma gdzieś swoją stronę oficjalną może byłoby taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co na allegro sa raczej drogie koło 450-500zł,najlepiej jakbyś miał jakiegos kolege mechanika ze zniżkami w intercarsie to ze stówke bys miał taniej,a jak nie to czekaj aż sie pojawią jakieś używane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

popieram kolege :good:

jestem po wymianie na roczne depo s4 świecą o niebo lepiej,można jeszcze założyć xenon bo są d2s i efkt banana na gębie jest :decayed:

ja również mam to samo zdanie, depo dzielone sa naprawde ok :good: ,a do ringów itd to kwestia gustu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...