-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Listwy beda czarne bo te obecne to sa w kiepskim stanie :/ tylko sie zastanawiam jak to dobrze pomalowac zeby sie trzymalo. Felg czarnych nie bedzie bo cos sie musi wyrozniac i jak dla mnie efekt by ginął. Kierunki tez zostaja biale. Teraz bedzie pora na doprowadzenie do ladu od strony technicznej i lakierniczej.
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Tak wiem wiem, u mnie na kompie bylo wlasnie dobrze, dopiero w pracy zobaczylem ze jest cos nie halo ale nie mialem czasu poprawic
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Sa 16". 18" poszly na handel bo nie na moje opolskie drogi :/ tragedia byla...
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Maly update. Mody trwają. Więcej napisze wkrótce.
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Ok dzieki bardzo!
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Ok tak zrobie dzieki bardzo, tylko pytanie jeszcze czy sa jakies dodatkowe lub wieksze oplaty przy rejestracji na 2 osoby?
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Hej, Tak jak w temacie, czy ma ktoś dostęp do takiej umowy? Mamy auto do kupienia od "Helmuta" i potrzeba nam wzór na 2 kupujących. Pozdrawiam!
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
U mnie mam wsoweczki zapodane w obu reflektorach takze w razie W moge w kazdej chwili rozpiac i zaraz zapiac
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
Robiłem u siebie tego moda parę dni temu, jedyne co potrzebowałem to 2 żarówki 2włóknowe do kierunkowskazów i kawałek kabelka + lutownica. Przylutowałem + od jednego (słabszego) włókna żarówki do + od pozycji i tyle. Drugi reflektor to samo.
-
B6 DIVISION
Panowie będą dobre? Mikrostyk zamka VW audi SEAT skoda FORD D2HW herme (4236882033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Soft 0750 to jest od jakich map?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To na PW ustalimy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest ktos z okolic pulaw lub lublina kto moglby ogarnac adaptacje i kodowanie rnse? Wszystko juz podpiete. Zostalo mi tylko to
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok dzieki Jeszcze niech ktos podpowie ktory pin jest CAN HIGH a ktory CAN LOW.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Super dzieki, a w liczniku to kostka zielona czy niebieska? Panowie dodatkowe pytanie. Radio jeszcze nie przeszlo kodowania, CANy podlaczone, K-line podlaczone. Podswietlenia brak - tak ma byc? Pojawi sie po kodowaniu dopiero? I druga sprawa to radio jeszcze sie wylacza po 30 minutach a kolega wpisal pin zle 2 razy i teraz trzeba czekac 60 min.... Jak mam to zrobic zeby odblokowac radio teraz? EDIT Ok wiem juz ze kostka niebieska i piny 19 i 20 Ktory jest HIGH a ktory jest LOW? Bo wiem ze juz zle podlaczylem na pewno bo sugerowalem sie innymi postami gdzie bylo o pinach 13 i 26 :/