Treść opublikowana przez HaVoK
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Listwy beda czarne bo te obecne to sa w kiepskim stanie :/ tylko sie zastanawiam jak to dobrze pomalowac zeby sie trzymalo. Felg czarnych nie bedzie bo cos sie musi wyrozniac i jak dla mnie efekt by ginął. Kierunki tez zostaja biale. Teraz bedzie pora na doprowadzenie do ladu od strony technicznej i lakierniczej.
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Tak wiem wiem, u mnie na kompie bylo wlasnie dobrze, dopiero w pracy zobaczylem ze jest cos nie halo ale nie mialem czasu poprawic
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Sa 16". 18" poszly na handel bo nie na moje opolskie drogi :/ tragedia byla...
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Maly update. Mody trwają. Więcej napisze wkrótce.
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Ok dzieki bardzo!
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Ok tak zrobie dzieki bardzo, tylko pytanie jeszcze czy sa jakies dodatkowe lub wieksze oplaty przy rejestracji na 2 osoby?
-
Dwujęzyczna umowa K/S auta z niemiec - 2 kupujących
Hej, Tak jak w temacie, czy ma ktoś dostęp do takiej umowy? Mamy auto do kupienia od "Helmuta" i potrzeba nam wzór na 2 kupujących. Pozdrawiam!
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
U mnie mam wsoweczki zapodane w obu reflektorach takze w razie W moge w kazdej chwili rozpiac i zaraz zapiac
-
Pozycje w kierunkach ! ( jak w wersi US )
Robiłem u siebie tego moda parę dni temu, jedyne co potrzebowałem to 2 żarówki 2włóknowe do kierunkowskazów i kawałek kabelka + lutownica. Przylutowałem + od jednego (słabszego) włókna żarówki do + od pozycji i tyle. Drugi reflektor to samo.
-
B6 DIVISION
Panowie będą dobre? Mikrostyk zamka VW audi SEAT skoda FORD D2HW herme (4236882033) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Soft 0750 to jest od jakich map?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To na PW ustalimy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jest ktos z okolic pulaw lub lublina kto moglby ogarnac adaptacje i kodowanie rnse? Wszystko juz podpiete. Zostalo mi tylko to
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ok dzieki Jeszcze niech ktos podpowie ktory pin jest CAN HIGH a ktory CAN LOW.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Super dzieki, a w liczniku to kostka zielona czy niebieska? Panowie dodatkowe pytanie. Radio jeszcze nie przeszlo kodowania, CANy podlaczone, K-line podlaczone. Podswietlenia brak - tak ma byc? Pojawi sie po kodowaniu dopiero? I druga sprawa to radio jeszcze sie wylacza po 30 minutach a kolega wpisal pin zle 2 razy i teraz trzeba czekac 60 min.... Jak mam to zrobic zeby odblokowac radio teraz? EDIT Ok wiem juz ze kostka niebieska i piny 19 i 20 Ktory jest HIGH a ktory jest LOW? Bo wiem ze juz zle podlaczylem na pewno bo sugerowalem sie innymi postami gdzie bylo o pinach 13 i 26 :/
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie w złączu diagnost. podpinam się do lini K czy L bo już zgłupiałem.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie od czego dopasować PINy do licznika bo domyślam się że miejsca we wtyczce pod kable do RNS są puste. Gdzie szukać takich PINów żeby pasowały?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Super to w sumie ugasiliscie moje obawy i problemy. Podziekowal Panom serdecznie za pomoc o tej poznej godzinie )) Jak ogarne temat podlaczania wszystkich kabli na swoje miejsce to pewnie bede szukal pomocy odnosnie jaka mapa bedzie odpowiednia do mojego softu. Dziekuje i pozdrawiam!
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Panowie zalozylem juz navi ale nie podlaczylem canow i linii K. Wiem ze sama sie wylacza z siebie co jakis czas ale w zamian nie wylaczy sie po wyjeciu kluczy ze stacyjki. Problem mam tego typu ze nie dziala podswietlenie przyciskow. Czy za to rowniez odpowiadaja te kable? Ew. ktore piny na wtyczce posprawdzac? Chcialbym juz dokonczyc temat bo siedze nad tym montazem 3 dni... (Musialem dorezac wzmacniacz i glosnik w polce + wiazka do glosnikow w drzwiach). Prosze was o porade. Pozdrawiam! Acha i co moze oznaczac taka i formacja jaka mi sie pokazuje po wlozeniu ori plyty z mapami?
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
A ja znowu szukałem AVANT'a Nawet pojechałem po jednego do Zgorzelca, który miał być "IGŁA PANIE!" Ale okazał się drutem, w którym 1/3 wyposażenia nie działało... Przykład: lampki w podsufitce wsadzone "na sztukę" bez instalacji, lusterka od anglika, jeden kluczyk, z którego centralny nie działa itd. itd. Teraz muszę dopieścić środek w tym modelu Tapicerkę już uprałem, muszę dobrać się do wszystkich powycieranych przycisków, przełączników itp. Wczoraj udało mi się naprawić schowek I okleiłem popielniczkę + ramkę wokół lewarka (zdj. na szybko) ---------- Post dopisany 21-02-2014 at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 08:52 ---------- Zeby nie bylo ze odpuscilem temat i nic sie nie dzieje to malenki update i zapowiedz co bedzie w lecie: Nareszcie upragnione. Dodatkowo: W domu lezy prawie kompletny zestaw zeby zamontowac RNS-E. Brakuje tylko klimatronika 2DIN. I jak znam zycie na tym sie nie skonczy
-
B6 DIVISION
To git a jakis uproszczony opis podlaczenia jest?
-
B6 DIVISION
Panowie a jest mozliwosc zamontowania ori CLH bez lusterka z czujnikiem zmierzchu? Zeby sie wlaczaly halogeny po zamknieciu/otwarciu auta.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
400 na karte czy 400 na obie karty w sumie?
-
B6 DIVISION
Ale 90% innym sie polamalo a ze teraz zima to tez plastiki twarde, lamliwe
-
B6 DIVISION
Zna moze ktos numery, albo posiada ktos jakas fote spinek do drzwi? Bo zamierzam sciagac tapicerke i bym sobie zamowil komplet Dzieki z gory!