-
[B5 ADR] Nie pali na wszystkie gary:(
Nie pokaze Ci braku zaplonu, bo w B5 nie masz diagnostyki ukladu zaplonowego.
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
Japonce tak maja, wystarczy ze nie ma durnej wiskozy i juz jest sporo lepiej
-
[B5 ADR] Po ilu km Wam łapie temperaturę silnik benzynowy? ;)
W mrozy niestety ale 90*C jest dopiero po 6-7km z kilkuminutowym odsniezaniem na odpalonym silniku 1.8 lapie temperature tragicznie wolno (mimo termostaty Wahlera), na tym samym dystansie rzedowa szostka BMW potrzebuje tylko 2km i jest 90*C, a rekordzista jest Colt 2.0, koncze odsniezac i po 500m jest juz 90*C.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Poprawiony link, moderator podmienil, chyba dlatego ze jest to z a4clubu zamiast a4klubu? wyglada na zerznieta baze danych, ale nie moge znalezc oryginala u nas na forum, to masz linka z googla. Masz rozpiske wszystkich licznikow z fisem latami lacznie z iloscia pinow w kostkach
-
[ALL] Wskaźnik paliwa
Wyjmij czujnik poziomu paliwa z baku (jest wizjer w bagazniku pod wykladzina) i sprawdz sciezki na potencjometrze czujnika czy nie sa wytarte. Mialem podobny problem, najpierw pokazywalo maks pol baku po zatankowaniu do pelna, pozniej padlo na amen, a rezerwa sie caly czas swiecila. Nowy czujnik zalatwil sprawe. Czesty problem w starszych A4.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
S4 to 2.7TT, a nie 1.8T, wiec sprzedajacy ma zerowa wiedze na temat A4-ek http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=8d0+919+930&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest - 5 link od góry, tutaj nie ma Twoich zegarow Jak masz auto z 95 roku to szukaj zegarow montowanych w latach 94-96 z tej tabeli. Zajrze do etki wieczorem i powiem Ci gdzie wkladali 930S, ale cos mi sie wydaje ze do C5 ?
-
[ALL B5] Kontrolka ciśnienia oleju
Jak jest ujowe cisnienie oleju to szybko zlapie panewki...
-
[B6 ASN] Ciśnienie oleju
0.5 bara to praktycznie minimalne cisnienie pracy Jeszcze troche i bedzie trzeba szukac nowego silnika na allegro
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
To czasem nie jest kolegi co sprzedaje znicze kolo Centralnego w Szczecinie? Teraz ma B6, a wczesniej mial wlasnie B5....
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Gdzie?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Czesci eksplatacyjne - Car Dom na Twardowskiego. Srednio ceny 30% mniejsze niz w IC.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie pamietam, ale w granicach rozsadku. W google znajdziesz namiary, z tym ze kiedys strasznie ciezko bylo sie dodzwonic
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Tomasz Głodowski - Lipnik (pod Stargardem miejscowosc, jakies 20km z centrum Szn). Polecam, swietna robota.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak S6 malo, to jest RS6 :naughty:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Spot super, S6 dzwiekiem i przyspieszeniem pozamiatalo 4 wielkich chlopow na pokladzie, a wciskalo nieziemsko w siedzenie 9 samochodow, jak na zimowy miesiac dla mnie bomba i raz w miesiacu mozna sie spotykac w Szczecinie
Xsystoff
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta