Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

No wykresik mega i to seria 143 km tyle wypluwapo programie ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbawka jest pewnie od CAHA 170 :cool1::good:

Tak dokładnie, od 170 - ki, bez wymiany turbinki to by się nie udało, ale pasuje idealnie więc nie ma żadnych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym porównał kopa :good:

hehe, do 3 litrówki to nawet nie podchodzę, jeszcze długo długo nie :) Tym bardziej z taką ciężką budą. Ale zawsze jest trochę bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym porównał kopa :good:

hehe, do 3 litrówki to nawet nie podchodzę, jeszcze długo długo nie :) Tym bardziej z taką ciężką budą. Ale zawsze jest trochę bliżej :)

oj oj, nie badz taki skromny . masz manual i FWD. a ja TIP w quattro a to nie pomaga w sprintach....

z B7 dlubanym na 200 koni jakos sobie radzilem ale wcale lekko nie jest. jak sie wybiore na program to moze bedzie lepiej ale teraz wcale sie nie zapieram ze dam rade... to ze 3 litry jada z mniejszym wysilkiem to na pewno ale z kreski czy z rolki moze byc roznie...

no i mam tablice GTC ;] a to jak moze byc ze sie nie znamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może i masz rację, ale i tak wiem jak jedzie 3 litry i do tego motora wielki szacuneczek :). Co do blach to ja mam póki co GD ..... a kręcę się dość po Tcz. często więc na bank gdzieś się tam mijamy, ale jedyne 3.0 avant jakie kojarzę to Przemka Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to ja akurat mam blachy GTC a prawie nie bywam z tczewie :wink4:

krece sie po gdansku glownie. moze kiedys sie natkniemy np na a1 ;];]

No to jak się spotkamy na A1 to możemy porównać te nasze traktory, pewnie będę miał małą porażke, ale walczył będę jak lew :chytry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 23:42_________________________________________________

<br><br>Po długim oczekiwaniu mój czarnuch otrzymał czarny front, myślę że wyszło mu to na dobre.<br><br><br>

88cebd0770732f8dmed.jpg

52cf825fe836dd2bmed.jpg

da49c1aa515060fdmed.jpg

8fcdfb889d195f81med.jpg

<br><br><br>

Była też wersja z czarnym logo, ale ostatecznie wyleciało :) Gdyby ktoś jednak chciał się na takie zdecydować to poniżej porównanie. Przynajmniej można zerknąć jak wygląda.<br><br><br>

50466e9b972d94a2med.jpg

6c7d0c1d851818d4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda do czarnego lakieru :good: widziałem już kilka sztuk z takim modem i jest spoko :wink4:

możesz jeszcze listwy te okienne pomalować na czarno, choć niekoniecznie w sumie to już zależy od Ciebie :gwizdanie:

a jak sprawa z progami od S4? jaki koszt jest ich mniej więcej? orientuje się ktoś? mumen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda do czarnego lakieru :good: widziałem już kilka sztuk z takim modem i jest spoko :wink4:

możesz jeszcze listwy te okienne pomalować na czarno, choć niekoniecznie w sumie to już zależy od Ciebie :gwizdanie:

a jak sprawa z progami od S4? jaki koszt jest ich mniej więcej? orientuje się ktoś? mumen?

<br><br>

Jak się orientowałem to listwa progowa tylna 187 zł, listwa progowa przednia 206 zł, to razy 2 daje kwotę 786 zł. Nie wiem tylko na ile to są ceny aktualne i czy nie są to ceny dotyczące listw wewnętrznych, nakładanych na progi bo coś za tanio mi to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to wygląda do czarnego lakieru :good: widziałem już kilka sztuk z takim modem i jest spoko :wink4:

możesz jeszcze listwy te okienne pomalować na czarno, choć niekoniecznie w sumie to już zależy od Ciebie :gwizdanie:

a jak sprawa z progami od S4? jaki koszt jest ich mniej więcej? orientuje się ktoś? mumen?

<br><br>

Jak się orientowałem to listwa progowa tylna 187 zł, listwa progowa przednia 206 zł, to razy 2 daje kwotę 786 zł. Nie wiem tylko na ile to są ceny aktualne i czy nie są to ceny dotyczące listw wewnętrznych, nakładanych na progi bo coś za tanio mi to wygląda.

no właśnie bardziej to wygląda na te nakładki progowe wewnątrz samochodu, a nie te 2 ,,listwy", że się tak wyraże które idą po długości auta po obu stronach czyli 2 szt. Orientuje się ktoś ile te 2 listwy progowe ( lewa i prawa strona) kosztują? i czy pasują do ori A4 B8 Limousine 2008r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki ładne, masz talent, momentami ryjek jak R8

te -20 mm fabryczne to sobie .... kup Eibach Pro Kit -35 i zobaczysz jak będzie poprawa w prowadzeniu auta i wyglądzie (podpytaj Kuredu jak się na tym śmiga, on wariat jest więc prawdę powie)

wykres Witek robił w PSie? aż za ładny :polew:

furka fajowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka - przy tych zmianach B8 (który mi się nie podoba, szczególnie tył i linia z boku) wygląda lepiej dużo.

Nawet detal z przodu łądnie się wkomponował. Powodzenia w modach i gratku furki i modów na 200 km... chciałbym aby mój wykres z BRD tak łądnie wyglądał.

mumen - będe niedługo w GDA to chetnie porównam B8 po modzie z moim BRD po modzie ;-) wynik troche niższy się spodziewam... około 195 km... ale zobaczymy, jak przed wypadem zrobie program i inne rzeczy planowane to zapukam do ciebie :-)

wiem że w standardzie 170 w B8 ma lepsze osiągi niz w B7, jak dobrze pamiętam 8,3 vs 8,6 do 100km/h..wiec podejrzewam że obejrze twój tył. ale co tam... for fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...