Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Oj znowu tu dawno nie zaglądałem :). Foto nie ma czego robić, nic się nie zmieniło za bardzo, jak mi kiedyś odbije i wlezie polift przód i tył to będzie co pokazać może a tak to lipa panie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Grzesiek, ja mam sentyment do moich samochodów, tym już jeżdżę 6 lat :). Aż boję się tej chwili kiedy przyjdzie czas sprzedaży, to za każdym razem jak by mi ktoś kawałek serca wyrwał, myślę ze nie tylko ja tak mam. Ale póki co nie ma takiego planu, wręcz przeciwnie jeszcze dużo do rezania :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wŁożona kasa przekłada sie na radochę z dłubania i potem z imania tego co się wyrezało, a skoro sporo kasy już włożyłeś to jeszcze musisz długo się nacieszyć :wink: proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bajery dostałem w prezencie :). Troszkę delikatnie trąci tandetą, ale założyłem i póki co cieszy oko :)

Vk7igs0.jpg


A tak wyglądało u mnie jeszcze wczoraj :)

TevZnHT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak rozpizgał wszystko :OMG:

To wyżej faktycznie zalatuje tandetą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zebrało kilka tematów i teraz w urlopie postanowilem porezać :).

Klima trójstrefowa była podstawą całego bajzlu, poza tym doszła

kamera cofania,

przedni PDC,

Auto Hold,

ACC,

Start Stop,

grzane tylne kanapy z polifta,

lusterko z kamerą High Beam,

manetki lift

Przygotowane są przewody do lusterek zewnętrznych pod fotochrom, kawałek instalacji pod pamięci, Cany do fotela i ogólne poprawki w instalacji co miałem nieco haotycznie nagrzebane.

Wszystkie nowe kable w kolorach jak fabrycznie, wszystkie wiązki we własciwym miejscu i spięte w odpowiednich punktach. Dziś już autko poskładane i nie widać że było dłubane. Pozostaje tylko jeszcze zamontować przednie czujki od PDC i ochrona CP :).

A później trzeba pomyśleć co dalej ... do wpakowania jeszcze w planie serwotronik, manetki z A8 i wreszcie na końcu jak finanse kiedyś pozwolą to kiera ścięta. Graty częściowo do liftingu przodu i tyłu już też czekają :)

Dzięki oczywiście Bogdanowi za pomoc w rezaniu i kumplowi Jarkowi z poza forum, bez Nich to bym pewnie do gwiazdki dłubał jeszcze heh.

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądało u mnie jeszcze wczoraj :)

TevZnHT.jpg

Masakra :o:co: żadne śrubki nie zostały? :decayed: Graty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zostały dwie na ósemkę te których jest najwięcej hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zostały dwie na ósemkę te których jest najwięcej hehe.

Wyrzuć po co Ci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo lecisz :wink: faktycznie rozebrane robi wrażenie. powodzenia w dalszych modach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin::grin: miałem podobnie wyjechałem z całym środkiem (zmiana koloru ) oj jest kręcenia :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten Jarosław... :decayed:

hehe, jak to mówiłeś ... bracia butabi :) Ale serio to roboty jest mega dużo a póki co to działa tylko high beam, kamera też ale przednie PDC mam na trytytki i trochę się krzaczy jeszcze. Powolutku i się dopracuje toto ... A Ty czopie już jesteś tatusiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...