Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

simon__75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez simon__75

  1. Wczoraj chciałem zaktualizować mapki :) Jakież było moje zdziwienie kiedy jednostka nie wykryła żadnych aktualizacji na karcie Wygląda, że "klucze" wygasły Jest jakaś możliwość dopisania, aktualizacji, zakupu klucza bez patchowania jednostki ? Efekt oczekiwany :
  2. Mam pytanko z innej beczki. Jestem na etapie szukania automatu do bramy....możecie podrzucić z jakimi markami automatów bramowych działa Wam HomeLink ? Wiem, że częstotliwość itd ale jak jest ze stałymi i zmiennymi kodami w pilotach od "bram" ? Czy da się do HomeLinka doprogramować pilota ze zmiennym kodem pilota ?
  3. Wyjsc wyszlo ale nadal cos kiepsko wchodzi ?
  4. Gościowi szybciutko poszlo
  5. Kurcze jak tak patrze na te kratke s-linowa od tylu to nie wyglada jaky miala tyle zaczepow....
  6. Same kratki (te osłaniające radary) jak zdemontowac zeby czegos nie uszkodzic? Od strony radaru je szarpac ?
  7. Cześć. Ogarniałeś temat czyszczenia i smarowania panoramy ?
  8. Pod koniec września miałem przygodę z mały zwierzakiem- uszkodzona dolna, lewa część zderzaka z przodu . Auto oddane do ASO gdzie stało prawie 3 tygodnie (w znacznej części na dworze). Pod odebraniu auta wszystko wyglądało OK ( na równej drodze). Po zjechaniu na "lekko poklejoną nawierzchnię" z okolicy szklanego dachu zaczęły dochodzić jakieś dziwne dźwięki, jakby coś dostało się miedzy szyby. Po otwarciu dachu (dach działa bez zarzutu) nic w samych prowadnicach jak i na częściach uszczelek czy samych elementach dachu nie widać niepokojącego. Wszystko wygląda normalnie. Gdzie szukać przyczyny ? Reguluje się takie dach y w jakiś sposób ? Miał ktoś przypadek dziwnych dźwięków z okolic dachu ? Ktoś może spotkał się z takim problemem?
  9. Do czego to doszlo, zeby sterowiki adblue zaczeli krasc ?
  10. Widziałem właśnie różne te linki. Jedne są z obejmą na cały korek inne tylko w postaci linki... Muszę zerknąć u siebie czy samą linkę da się odczepić od korka czy trzeba całą obejmę zdejmować.
  11. Czu taśma łącząca koewk wlewu paliwa z nadwoziem występuje jako część zamienna czy w przypadku jej urwania trzeba zakupić cały korek??
  12. Czy po wymianie tego akumulatorka należy coś kodować ? Adaptować ? Ogólnie zmieniać programowo ?
  13. Trzeba tylko dłużej przytrzymać, tak jak na pilocie.
  14. U mnie przy dlugim przytrzymaniu przycisku w boczku drzwi klapa sie normalnie zamyka.... ?
  15. Instalacja w drzwiach do sprawdzenia. Jak instalacja cala to antena w klamce. U mnie uszkodzony przewod we wnece drzwi byl. Po lutowaniu wszystko dziala jak powinno.
  16. U kolegi wywaliło komunikat o usterce AdBlue Błędy jakie ma to : Adres 01: Silnik (J623-DETA) Plik etykiet:. 04L-907-309-V1.clb Oznaczenie elementu SW: 04L 906 026 AG HW: 04L 907 309 L Komponent: R4 2.0l TDI H35 9970 4 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 21378 - Jednostka dozowania czynnika redukującego P20FE 00 [01100000] - nieprawidłowe działanie Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów 9583 - Czujnik 1 NOx; zespół 1 P2200 00 [01100000] - usterka elektryczna Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów 9643 - Czynnik redukujący P20E8 00 [01100000] - ciśnienie za niskie Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów 28653 - Układ czynnika redukującego; zespół 1 P204F 00 [11101101] - wadliwy MIL zapalona - Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 258515 km Data: 2024.05.24 Czas: 06:19:22 Prędkość obrotowa silnika: 1109.50 /min Unormowana wartość obciążenia: 0.0 % Prędkość pojazdu: 82 km/h Temperatura płynu chłodzącego: 80 °C Temperatura powietrza zasysanego: 56 °C Ciśnienie atmosferyczne: 990 mbar Napięcie zacisku 30: 14.320 V Licznik cykli wyuczania po OBD: 40 Masa powietrza na przepływomierzu powietrza 1: 11.5 kg/h Czujnik temp.zewn. 1 rząd 1: wartość nieprzetworzona: 11.0 °C Zawór recyrk.spalin:1 rząd 2: inf.zwr.o położ. - wart.rzecz.: 99.69 % Nastaw.klapy spalin 1:rz.1: inf.zwr.o położ. - wart.rzecz.: 99.30 % Czujnik NOx przed katalizatorem SCR: emisja NOx: 58 ppm Czujnik NOx przed katalizat.SCR: współczynnik korekty offset: 0 ppm Średnia temperatura katalizatora SCR: 308.3 °C
  17. W porownaniu do poprzedniej to ta jakas mala jest (16GB z kawalkiem....)
  18. Jak u siebie wymieniałem plastik od klamki ważnym momentem było zablokowanie mocowania samej klamki w pozycji "otwartej" inaczej nie szło włożyć nowego elementu w mocowania. Na poniższym filmiku od 2:30 pokazane jest to , o co mi chodzi:
  19. Poszlo zapytanie
  20. Ile taki zestaw $$ na gotowo ? Pytanie czy na 375 zaloze felge 18 ktrorej fotke wstawilem wyzej
  21. Jak to z tymi zaciskami od RS 4rki ? Podejdzie przód i tył do "zwykłej" b9tki ? Jednym słowem nie pakować się w zestaw RSa ? Szukać "zwykłej" Ski ? A pytanie jeszcze związane z zestawami z SQ5 - podchodzą zestawy z oznaczeniem 80A ? Może ma ktoś na handel w czarnym kolorze?
  22. Na zimę 18" : Na lato 19" :
  23. Ma ktoś na zbyciu jakiś gotowy zestaw do swapa z Ski ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.