Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8


mumen

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, własnie są prawie identyczne kolorem jak felgen, ale i tak coś mi nie pasuje, takie odstające dwie części nadwozia, jak by nie od tego auta, coś takie niespójne toto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem że bez listew w chromie spójności niii ma :decayed:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Janusz gdzie ty robiłeś te Twoje 18 ? Bo mam do odnowienia 18 do mojej A6. Dawaj na PW jak co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu taki mały jeszcze bajerek se wymyśliłem, nawet całkiem nieźle wygląda. Ale lakiernik to jeszcze mnie przeklina pewnie za to polerowanie hehe.

cgPyRmI.jpg

XKGhKYa.jpg

mr8EsJx.jpg

uymXGD5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś troszkę wolego więc postanowiłem podziałać przy zegarkach. Wskakują tarcze w stylu S4 ale z obrotkiem 6tys.

Kru8vMe.jpg

jWmAUAS.jpg

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


S4 ale z obrotkiem 6tys.

Ale do tych 6tyś trzeba chyba będzie coś przestawić żeby dobrze pokazywało? dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi że ja mam diesla i fabrycznie jest 6000, więc nic nie trzeba przestawiać.

Edytowane przez mumen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze około 100 - 150 złociszy


Trzeba czasem zajrzeć do swojego wątku i coś wstawić co by się nie zakrył kurzem całkowicie.

Wczoraj moje boczki dostały nowe klamki z przyciskami, wymiana instalacji i klameczek około 2 godzin. Teraz ikonki świecą ładnie i można ryglować do woli :).

UDz9PEu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu 15 - 20 minut w zależności od tego jak mocno siedzą dekory, listwy i kołki tapicerki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...