Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    I wylądował
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ucho pozdro dla twojej spedycji
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sprawdzam twoją życiową c**jnie na iveco
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Grzechu nadal sralisem śmigasz?
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Za pierwszym razem zostawił za sobą z 5 razy więcej
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Typek mistrz. Drugi raz to samo odpier..
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Telefon padlina fest Sralisem latam czasem, do dyspozycji mam jeszcze MP4, CF 106, FH14
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie powiem no też się zapiertala Ale sralis na lng 330 E6 padlina fest Przepraszam za jakość zdjęcia
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Trudno powiedzieć,najlepiej jak byś już miał zestaw i wziął leasing wsteczny lub wykorzystał zestaw jako zabezpieczenie bankowe. Nie mam 200 tysięcy na zestaw a kupić starą scanie to nie sztuka Muszę się dowiedzieć jak to wygląda Licencje międzynarodową ciężko dostać? Pewnie na początek bym na kogoś licencji musiał zacząć
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie na nowo otwartą firmę da mi ktoś leasing na zestaw? Zabezpieczenie finansowe jest w wysokości około 80 tys zł, w sumie na sam start opłaty drogowe, paliwo itd.
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najlepiej euro z rampy się ładuje a nie cuda Ostatnio frezarkę z Niemiec ciągnąłem, dwa boki rozpięte, dach i drzwi otwarte
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pracujo czy nie pracujo?
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Stałem z czwartku na piątek na Erfurcie 164 km i śniegu nie było Pół nocy wczoraj deptałem to fakt śnieg napierd..
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ała, słyszałem na CB o tym wypadku
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Każdy kiedyś zaczynał
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie gadaj Jakieś zabezpieczenia miałeś czy korek luzem do odkręcenia?
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Musisz lubić tą robotę
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale kibel z tymi załadunkami A scania niczego sobie Ja się śmieje a sam tyram jak wół, rozładunki załadunki większości samemu po 33 palety paleciakiem, do tego stal na dwa boki czy dach, firmy krzaki, mało miejsca a idź pan fch..
  22. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli chcesz zostać kierowcą zawodowym dla pieniędzy to sobie odpuść. Praca wymaga wiele wyrzeczeń, jeśli nie spróbujesz to się nie przekonasz
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Samo urządzenie bym kupił nowe za nie więcej jak 300 zł, do tego mapa iGo Primo Truck i malina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.