Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
https://www.facebook.com/vagaudiservice/?fref=ts
-
B6 DIVISION
Benzyna/diesel? Ciężko Ci będzie rodzynka znaleźć Więc możesz moje padło wziąć
-
B6 DIVISION
Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem
-
Klubowa Poczta
2x europaleta 1200 kg, da radę?
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Dekory pomalowane na czarny akryl + mały dotek z bliska wygląda
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś zdjęcie jak wyglądają na aucie sprężyny -35 przód i -45 tył w avancie?
-
B6 DIVISION
FIS będzie piał trzeba dać jakieś opornikinaciepane z GT-I9195 Tak jak myślałem, czyli dwie opcje: Dobre żarówki z can busem lub dołożyć can busy
-
B6 DIVISION
Pany co za żarówki led dać w halogen? Zwykłe tanie ledy dają radę czy fis będzie piał?
- Truckerzy
-
Truckerzy
Tylko czy faktycznie inspektorzy pilnują tego?
-
Truckerzy
Mówię o czasie pracy nie jazdy Ty rzeczywiście Jak to wychodzi w praktyce? To jak do tej pory każdą pracę w nocy mam przejebaną
-
Truckerzy
Koneser I przy okazji pytanie, zaczynając pracę w nocy maksymalny czas nie może przekroczyć 13 godzin, z doświadczenia inspektor patrzy na to czy spokojnie mogę iść na 15 godzin?
-
B6 DIVISION
Fantazja.. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=216974734&zipcode&categories=EstateCar&export=NO_EXPORT&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minPrice=10300&maxPrice=10600&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1#
-
B6 DIVISION
To że do swojego 2.5 lejesz to nie znaczy że ktoś też będzie lał, matole
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie stać mnie No ja Ci do portfela nie zaglądam
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pod poduszki? Pod materace
-
B6 DIVISION
Kaju mam takie boczki
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Masz benzynę to zbiornik z beny a nie diesla matole [emoji23] [emoji23]
-
B6 DIVISION
Jak cenowo wychodzi d4s u Grzesia?
-
B6 DIVISION
miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106] Doszły ? GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106] Doszły ? GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą W sumie wszystko spoko tylko dywanik kierowcy był lekko przerwany i muszę go skleić [emoji25]
-
B6 DIVISION
Allegro , ASO lub ktoś z forum na bank ma ja mogę poszukać w piątek bym wiedział czy mam jak coś Kaju poratował już
-
B6 DIVISION
Panowie gdzie dostanę buzer/głośnik pod czujniki parkowania?