Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja w czwartek zawoziłem zestawy kolejowe do pkp cargo [emoji2] 70 km od domu koło Opola wczoraj kumpel się złożył na drodze, w momencie gdy się to stało rozmawialiśmy przez telefon, uczucie którego nie polecam nikomu, uważać panowie [emoji36] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak dach lekko się składa to można pracować
  3. Ori lepiej oddycha/wygląda czy co?
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Młodziak mapa igo primo truck po najnowszej aktualizacji [emoji6] Tymczasem noworoczne porządki Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jutro Ci powiem bo navi mam w aucie Klysiu
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Też na tym latam, godna polecenia
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To jest ważność plastiku nie uprawnień
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kategorie masz bezterminowo dalej. Terminową masz tylko plakietkę Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    A ja
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie kaganiec zaczyna się od 98
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Moja 2003 rok ale wszystko w prądzie
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ojciec mojego szefa wczoraj położył wannę z wenglem Podobno 30-32 tony na aucie http://40ton.net/man-f2000-z-wywrotka-przewrocil-sie-w-czestochowie-tracac-25-ton-wegla-i-generujac-niemale-koszty/ A z nowości to pracuję w nowej firmie, jeżdżę scanią 124L 420 na firance, po nowym roku podrzucę jakieś foty
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja malowałem wszystko w czarną perłę i wyszło malina
  15. Ja właśnie zrezygnowałem
  16. Tak zrobił Arturoo i Kowi. Jedyne osoby, które zachowały się jak należy. Szacun. Czyli ja jestem nie w porządku bo nadal go mam?
  17. Widzisz problem polega na Ty, że pozwoliłeś na bajzel i bagno w waszym nowym miejscu. A jesteś klubowiczem A4K. I nie zareagowałeś ani razu jak sobie panienki folgowały - prawda ? Tak jak już pisałem sio przerabiać RSy na dizle. Ja za czyjeś wypowiedzi odpowiedzialny nie jestem i nie będę dyktował komuś co ma powiedzieć, to wolny kraj wolnego słowa. Jak byś zauważył że mimo otwarcia B5B nie zrezygnowałem z A4K, nadal tutaj przebywam i pisze posty. A jak masz jakieś wątpliwości specjalnie dla ciebie Witoldzie złożę rezygnacje z klubowicza
  18. Nie widzisz że to działa w dwie strony? Ty im oni Tobie?
  19. Darek poznałem cię osobiście, fajny chłop jesteś ale tak jak tobą manipulują to się w głowie nie mieści. Jesteś głową tego forum, sam to stworzyłeś dzięki ciężkiej pracy i milionami godzin spędzonych przy komputerze że naprawdę się dziwie jak możesz pozwalać na takie zachowanie niektórych osób. Temat B5B został zamknięty, my otworzyliśmy własny kątek w którym mamy swobodę i robimy co chcemy. Takie było założenie my nie będziemy wam robić tutaj problemów a wy nam ale.. niektóre osoby (przede wszystkim zarząd) nie potrafią zapomnieć o tym co się stało. Lada moment będzie rok od całej sytuacji a tu nadal są nie potrzebne sytuacje. Od początku dużo milczałem, nic nie wypowiadałem się po prostu patrzyłem na to co się dzieje. Z perspektywy czasu widzę że nie które osoby po prostu nie potrafią odpuścić. Zwrócę się na pan ze względu na mój wiek i ilość hormonów. Panie Witoldzie tzw. Poziek - ciągle robisz jakieś chore podchody i szukasz dziury w całym. Gdybyś ty odpuścił to tematu już by dawno nie było, jestem o tym święcie przekonany. Jakiś przykład? Proszę bardzo. Widocznie podburzania raz to za mało, więc musiał i być kolejny.. To świeży przykład a było ich trochę, nie mam w zwyczaju tworzenia dokumentacji na komputerze kto kogo wyzywa. Pytam się oficjalnie po co ty to robisz? Odłączyliśmy się od was aby dać wam spokój a ty dalej wszystkich nękasz. Ile to będzie trwało? Czasem człowiek nie ma już sił na to patrzeć, może Darek ty coś z tym zrobisz bo ileż można się drapać. Kiedy powstał "burdelion" wszyscy z zarządu pozakładaliście konta, od początku wiedziałem kto jest kto, czy ja kogoś wyrzuciłem? Zbanowałem? Czy ja kogoś zwyzywałem tu czy tam? Kurde panowie dajcie już po prostu luz, ileż można ciągnąć jedną rzecz? Sami sobie odpowiedzcie. Pozdrawiam
  20. Dobra prosta felga audi, jest git
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś RNSE leda?
  22. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.youtube.com/watch?v=B_qdFHWa_G8&feature=youtu.be
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Patryk dre wozisz? Ja 1,5 roku invado woziłem. Jedyny plus drzwi są lekkie i nie trzeba spinać [emoji28]
  24. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zauważcie że co nowa twarz to od razu awaria
  25. S7 na Kraków szary sedan B6 tablice LU, pozdrawiam kierownika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.