Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mówiłem że Iveco to kupa
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miejscowość odbioru to Stok Lacki, widzę masz przeszło 30 km także poczekam może ktoś będzie miał bliżej
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje odebrać felgi z okolic Siedlec, czy ktoś może jest z tamtych okolic i byłby w stanie pomóc?
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zadzwoniłem do ASO i sprawa wygląda tak że uszczelkę dostałem z końcówką A a samą zaślepkę bez końcówki A. Mam odesłać tą i dostanę nowa, szkody tylko bo auto uziemione
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnio pytałem o numer zaślepki EGR. Zamówiłem z ASO dzisiaj chcę ją założyć i nie pasuje. Jakim cudem?
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany czy ktoś solidnie opatentował ledy tył do avanta?
  7. Zablokowałbym mu forum ogłoszeń bo nie pierwszy raz mu się łapka podwinęła.
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  9. Przecież nie możesz napisać że źle Jędruś
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Iveco to kupa
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Trip na Amsterdam [emoji1]
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany proszę jeszcze raz o numer zaślepki egr do 1.9 tdi
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i gicio [emoji4]
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dekory z angola podpisują do Europy? Mowa o boczkach
  16. Przed momentem srebrne B6 na rejestracjach RPZ widziane na parkingu autostrady A4 około 25 kilometrów przed Legnicą
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na wylocie z Łodzi w stronę Strykowa masz Orlen, ładuj tam do pełna i w drogę
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Preferuje ktoś bon rabatowy 50% na program w Ecu project?
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś kluczyk scyzoryk za 5 dyszek z wysyłką?
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś poleci jakąś mapę na której jeździcie? Aktualnie mam automape ale ona słabo ogarnia ograniczenia dla ciężarowych
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Śmieci
  22. Pozdrawiam kierownika
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Robiłem w piekarniku i da radę Nie pamiętam ile to było ale chyba 200C na 5 minut. Przy 200 c to plastik juz płynie... Dziwne bo mi jakoś nic nie pływało
  24. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W cabrio mi się to nie widzi czy ja wiem, mi się podoba To ten zakup o którym mówiłeś na spocie gokartowym ? V8 ?? Wygląda MEGA !!! Gratulacje !! On ma niebieskie cabrio [emoji33]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.