Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj poniosła fantazja http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:audi,mdl:a4,frn:2001-01,prn:2000,prx:3001,ccx:2000,dmg:false/pg:vipcar/206842576.html
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  3. Ale wiem że łódź i generalnie cała północ i mazowsze jedzie na Częstochowe i dalej tak jak ostatnio więc Mefju zbierzesz grupe z północy a ja zbiore Niestandardowego z grupą wielkopolską i reszte dolnego śląska i razem się spikniemy na bramkach Ogarniemy
  4. Ja tam chętnie pojadę w grupie, dużo osób jedzie w czwartek i ciężko będzie zebrać taką grupę jak rok temu. Moskal jedzie na akord i nie chce się zatrzymać w Częstochowie
  5. 245/35 255/35 Osobiście bym dał 225/35
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pokaż wnętrze tej scani
  7. Ten telefon aż zmodyfikował tablice rejestracyjne
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej musisz teraz przebić cenę Dobranoc Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  9. Duds przygarnął hajs i tyle po serwerze
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś chętny na hak? 8E0 807 309 D
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ale podróżnik z ciebie Arturze
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na kraju nie zarobisz!!
  14. Coś go tak przydusił?
  15. Ja tam ostatnio miałem okazję w końcu zobaczyć ją na żywo i powiem że jest syte B6
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    https://www.facebook.com/video.php?v=731728173611642&set=vb.519797648138030&type=2&theater O skurwesyn
  17. Mam ten sam zestaw i mogę go polecić
  18. Jak dla mnie kocur
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komuś relingi chrom?
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówisz że przepaliłeś krawata
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego nie lubię nic kupować na olx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.