Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich Klubowiczów :)

jako, że od kilku lat zajmuje się administracją serwerów unixowych, posiadam teraz jedną wolną maszynke (serwer o bardzo dobrych parametrach) i pomyślalem sobie o postawieniu serwera Counter-Strike 1.6 , jako że ładnych pare lat gierczyłem w tenże tytuł. Pomyślałem sobie, że mógłbym ten serwer nazwać jakoś od naszego klubu. Mam zasadniczne pytanie, czy któryś z szanownych klubowiczów grywa w tą gierke ?

IP: 193.33.177.217:27015

HASŁO: a4klub

Opublikowano

gralem kupe czasu w 1.5 ale jak bedzie trzeba chetnie pogram w 1.6 i moge pomoc w adminowaniu :)

Opublikowano

Heh ja też grywam jeszcze w Csa:naughty:

Opublikowano

Ja gra czasami w 1.6 i CS:CZ :naughty:. Można by jakiś klan założyć :decayed:.

Opublikowano

Ja także czasem coś pogrywam;)

Opublikowano

ja tez pykam zcasami :D jak co to moj nick ze steam tomek797 :D

Opublikowano

Hehe...spory czas temu grałem i zarządzałem serwerkiem, na którym siedzieli moi znajomi i bracia. Serwer nazywał się PARAFIA.

KINGSIZE mapka :kox:

Później przeszliśmy na CSS. Serwer też był i pogrywaliśmy równo. Ale niestety z czasem się urwało, z braku czasu.

Ostatnio próbowaliśmy wrócić ale nie wyszło. Ja nawet zakupiłem nową odsłonę CS'a ale grałem z kilka razy.

Z chęcią mogę przysiąść.

Może też serwerek TS'a założyć? Jak ma to być dla zabawy a nie granie o złote kalesony, to zawsze kupa śmiechu jest właśnie z pogaduch na TSie podczas grania :decayed:

No dobra, bo się tu rozwinąłem jak papier...

Opublikowano
  • Autor

Tak tak oczywiście, serwer TS to podstawa :) można by idee z czasem rozszerzyć na inne kluby np. BMW i klanówki :D Audi vs BMW ;) postaram sie na dniach coś spłodzić w kwestii serwerka

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

No i jest :) serwerek już postawiony.

Serwer Audi A4 Klub Polska CS 1.6 FFA @ HASTY.PL

Adres IP: 94.23.39.141:27015

Liczba slotów: 22 (2 sloty przeznaczone na rezerwacje dla Klubowiczów

Typ: Steam & Nonsteam

Serwer TeamSpeak Audi A4 Klub Polska

Adres IP: 94.23.39.141:9987

Postaram się przez ten weekend dodać kilka użytecznych pluginów (jak narazie czysty metamod + amx mod x). No i cóż, zapraszam do gry :)

Opublikowano

Ale to by trzeba było się jakoś dogadać, kiedy kto będzie siedział, czy cuś takiego.

No i muszę zainstalować CS 1.6 :grin:

Poza tym, jak chcesz, to mam kopie mojego serwa, z mapkami, dzwiękami i innymi duperelami :wink:

P.S.

A nie myślałeś nad CS: Source?

Opublikowano
  • Autor

Tak, oczywiscie ;) trzeba bedzie sie podogadywac zeby sobie w cs popykac. Myslalem nad CS;S ale statystycznie najwiecej osob gra w 1.6 ;)

Opublikowano
Tak, oczywiscie ;) trzeba bedzie sie podogadywac zeby sobie w cs popykac. Myslalem nad CS;S ale statystycznie najwiecej osob gra w 1.6 ;)

Bo CS:S jest płatny. Ale wydaje mi się że lepszy. Biorąc pod uwagę mniejszą ilość cheaterów i większej grywalności. Ale to oczywiście moja subiektywna ocena.

Spróbujemy na 1.6. Jak będzie dobrze to... dobrze? :grin:

Opublikowano

ja tez byłym chętny pograć trochę.

Opublikowano

Właśnie byłem przed chwilką na testa na serwerze. Biegają chyba same boty póki co? :decayed:

DJmostek, jak możesz zaznacz że jest to TS 2 o ile się nie mylę by nie ściągali ludzie TS 3.

Opublikowano
  • Autor

Taak ;) Jak sie ustawimy jakoś konkretniej to oczywiscie je wylacze ;d

TS jest 3 :)

Opublikowano

Aha.... oki :hi:

Opublikowano

To kiedy jakaś gierka?

Polecam mapę CS_Assault_1337 :decayed::kox::naughty:. Może by tak ją zainstalować na serwer? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Możemy się na dzisiejszy wieczór umówić :) powiedzmy 21?

Opublikowano
Możemy się na dzisiejszy wieczór umówić :) powiedzmy 21?

Można coś spróbować :wink:

Opublikowano

ja o 21 moge tez byc moj nick to czarny!

Opublikowano
  • Autor
;) moj nick to Gruzin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.