Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Klubowiczów :)

jako, że od kilku lat zajmuje się administracją serwerów unixowych, posiadam teraz jedną wolną maszynke (serwer o bardzo dobrych parametrach) i pomyślalem sobie o postawieniu serwera Counter-Strike 1.6 , jako że ładnych pare lat gierczyłem w tenże tytuł. Pomyślałem sobie, że mógłbym ten serwer nazwać jakoś od naszego klubu. Mam zasadniczne pytanie, czy któryś z szanownych klubowiczów grywa w tą gierke ?

IP: 193.33.177.217:27015

HASŁO: a4klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...spory czas temu grałem i zarządzałem serwerkiem, na którym siedzieli moi znajomi i bracia. Serwer nazywał się PARAFIA.

KINGSIZE mapka :kox:

Później przeszliśmy na CSS. Serwer też był i pogrywaliśmy równo. Ale niestety z czasem się urwało, z braku czasu.

Ostatnio próbowaliśmy wrócić ale nie wyszło. Ja nawet zakupiłem nową odsłonę CS'a ale grałem z kilka razy.

Z chęcią mogę przysiąść.

Może też serwerek TS'a założyć? Jak ma to być dla zabawy a nie granie o złote kalesony, to zawsze kupa śmiechu jest właśnie z pogaduch na TSie podczas grania :decayed:

No dobra, bo się tu rozwinąłem jak papier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak oczywiście, serwer TS to podstawa :) można by idee z czasem rozszerzyć na inne kluby np. BMW i klanówki :D Audi vs BMW ;) postaram sie na dniach coś spłodzić w kwestii serwerka

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

No i jest :) serwerek już postawiony.

Serwer Audi A4 Klub Polska CS 1.6 FFA @ HASTY.PL

Adres IP: 94.23.39.141:27015

Liczba slotów: 22 (2 sloty przeznaczone na rezerwacje dla Klubowiczów

Typ: Steam & Nonsteam

Serwer TeamSpeak Audi A4 Klub Polska

Adres IP: 94.23.39.141:9987

Postaram się przez ten weekend dodać kilka użytecznych pluginów (jak narazie czysty metamod + amx mod x). No i cóż, zapraszam do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to by trzeba było się jakoś dogadać, kiedy kto będzie siedział, czy cuś takiego.

No i muszę zainstalować CS 1.6 :grin:

Poza tym, jak chcesz, to mam kopie mojego serwa, z mapkami, dzwiękami i innymi duperelami :wink:

P.S.

A nie myślałeś nad CS: Source?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiscie ;) trzeba bedzie sie podogadywac zeby sobie w cs popykac. Myslalem nad CS;S ale statystycznie najwiecej osob gra w 1.6 ;)

Bo CS:S jest płatny. Ale wydaje mi się że lepszy. Biorąc pod uwagę mniejszą ilość cheaterów i większej grywalności. Ale to oczywiście moja subiektywna ocena.

Spróbujemy na 1.6. Jak będzie dobrze to... dobrze? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem przed chwilką na testa na serwerze. Biegają chyba same boty póki co? :decayed:

DJmostek, jak możesz zaznacz że jest to TS 2 o ile się nie mylę by nie ściągali ludzie TS 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...