Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal1988Lodz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal1988Lodz

  1. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Panowie ma któryś z was 2.0tdi csua w manualu? Jestem po swapie z multi na manual i potrzebuje numer sterownika z manuala. I ew czy ktoś z województwa łódzkiego ogarnąłby flasch sterownika?
  2. Witam. Mam mały problem wczoraj wysadziło mi skrzynie multi w Audi a4 b8 lift 2.0tdi kod skrzyni nym. Pękła po boku. Objawy były takie że przy przyspieszaniu potrafiła zawyć jak most w starym polonezie. Mam pytanie czy mogę założyć skrzynie z 1.8tfsi cdy? Jak z przełożeniami by było. Sterownik podobno mógłbym przełożyć z mojej skrzyni. Ew zrobić swap quattro jeśli ktoś z was by miał cały komplet. Proszę o porade
  3. Pabianicka 206
  4. Na pabianickiej jest poszukaj na necie
  5. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli lampy błotniki maska zderzak żadne plastiki nie muszę kupować na lifta?
  6. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    IPanowie mam pytanie zastanawiam się nad zmianą przodu na lift. Maska zderzak lampy do zmiany a jeśli chodzi o pas przedni to tylko sam plastik a resztę typu chłodnice wentylatory można przełożyć z przedlifta?
  7. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuję za info
  8. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam takie pytanko. Zderzak tylny kombi z polifta podejdzie do przedlifta?
  9. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Masz może jakąś fotkę jakiej redukcji szukać?
  10. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jeszcze mam pytanie żeby dołożyć wydech na 2fifki z 2.0tdi to z jakiego silnika szukać wydechu żeby było p&p? Osłony termiczne na prawy wydech też?
  11. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam. Panowie świeżak jestem. Co potrzeba żeby zrobić przód poliftowy w przedlifcie. Tylko zderzak i lampy?
  12. w b5 18 i gwint byl
  13. Teraz i ja sie wypowiem. Na wahaczach zrobilem 33tys km i sa do wymiany zawiecha nie stabilna stuka jak w zuku. Wolny prosty wahacze na tuleji przesuniety gorne wahacze wyrobione. Dostawca uwzgledni reklamacje? W marcu minie 2 lata. Za ta cene wolalbym kilka pln dolozyc i kupic Master Sport. Tym bardziej ze juz kiedys jezdzilem na ms i wytrzymaly wiecej km. Dziekuje i pozdrawiam.
  14. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podejda
  15. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie może ktoś podrzucić numery tasmy b6 b7 pod kiere multi? były chyba 2 albo 3 numery?
  16. Wiazka powinna pasować z tym ze możesz mieć problem z wtyczkami do podlaczenia poduchy pasażera jeśli masz przekladke z b7 jeśli nie masz to zestaw z b6 i do przodu. Wiazka silnika nie podejdzie raczej bo komp ma inne wtyczki.
  17. Wysłałem zgloszenie meksykańskiej czerwieni:)
  18. to jest konkurs woj. lodzkiego czy ogólnopolski?
  19. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Druga sprawa panowie macie patent jak wykręcić zaworki z felg pod czujniki? Czujniki odkręciłem ale zaworki kręcą się i nie chcą puścić:/
  20. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kojak ja mam sektory 519 567 732 dogadamy się:)
  21. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mam z b6 ramke 1 din i popiolke przod szczotkowane alu stan dobry
  22. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w tygodniu majster ogarne
  23. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje ktoś modul pod grzana kiere ? Bo mam na sprzedanie
  24. Rafal1988Lodz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje ktoś modul pod grzana kiere ? Bo mam na sprzedanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.