-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Na razie założyłem druga sondę używana i jest ok
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Gdzie ta funkcje się wyłącza?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
A na paliwie miałeś ten błąd?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Oporność grzałki ok 4,8 Ohma napięcie do grzałki sondy dochodzi
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
no na paliwie nie jezdzę cały czas tylko rozgrzewam. Sterownik Stag Q box ale sonda pod sterownik gazu nie jest podłączona
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
http://vaglogi.pl/log-033_030_034_tE8At.html a tutaj lekko nagrzany i szybciej grzałka i sonda rusza.
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
a Czy grzałka nie powinna od razu na zimnym się włączyć? MOże się mylę ale ten kod binarny 000 wyłączona sonda, 100 - grzałka wlączona ale sonda nie pracuje, 110 przygotowanie do pracy i 111 praca z grzałką a 011 bez grzałki. Tak? może ktos lepiej wie?
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
na tym widac że grzałka w ogóle sie nie załącza. No na zimnym odpalam na paliwie a poznie jak sie nagrzeje przełącza sie na gaz.
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
http://vaglogi.pl/log-030_034_041_It1oL.html
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
pierwszy błąd wyskakuje powtarza sie a drugi tylko raz
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
LOG-01-030-033-034. lamda rozruch x.ods może teraz bo nie moge wrzucić bo mam zrobione w programie od razu.Moę screany wrzuce
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
pierwszy błąd wyskakuje powtarza sie a drugi tylko raz
-
Błąd 17511 Oxygen sensor lamda - mała wydajność grzałki
Witam, mam dwa błędy sondy przed katalizatorem. w załączniku scren. Również dodaję logi rozpoczęcia pracy sondy. Chodzi mi głównie o kod pięciocyfrowy binarny (może ktoś się zna ). Ja widzę jak by grzałka włączyła sie po 1 min, a myślałem że od razu powinna.....?
-
Klimatyzacja grzeje o 5 stopni wiecej
Udało się komuś rozwiązać ten problem? Może panel trzeba cały wymienić ......?