Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

31.186.84.74:27711 pierwszy lepszy serwer steam/non steam i pusty :wink: wbijać, ja z kumplem zaraz wejdziemy (też forumowicz) :decayed:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Dobra nie, ten serwer jest z d*py. Lagi są. Dajcie coś, bo ja nie mam nic, a takie pierwsze lepsze to lipa:decayed:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Dobra, wchodzić na ten co wczoraj :facepalm: 80.82.16.66:27030

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę postrzelali, ale ostatni raz ten serwer, bo jak nie chu... mapy to płaczki, że mam wh :decayed: Muszę postrzelać na DM, bo nie ogarniam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę nowego laptopa kupić. Na tym ciągle 30 fps :facepalm: Włączy ktoś latarkę 5 fps i kratki. Już mam książki podłożone żeby się nie grzał to 10 minut gry i jajka smażę :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny ten serwer. Najlepiej się gra do 12 rund. Tak jak grałem w CS CZ. I wszyscy byli z A4 klubu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to cziter :decayed::decayed::decayed:

A co Wy nie widzicie przez ściany :shock3:? :decayed:

No serwer porażka, trzeba przyznać. Wasz sprzęt i tak się chowa do mojego :decayed:, mój komputer chłodzony jest wentylatorem pokojowym, bo wentylatorek od karty graficznej nie działa :facepalm:...

Prośba ode mnie, wybierajcie standardowe mapy, lepiej się gra, a z tymi mapami to typowa nawalanka :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to cziter :decayed::decayed::decayed:

A co Wy nie widzicie przez ściany :shock3:? :decayed:

No serwer porażka, trzeba przyznać. Wasz sprzęt i tak się chowa do mojego :decayed:, mój komputer chłodzony jest wentylatorem pokojowym, bo wentylatorek od karty graficznej nie działa :facepalm:...

Prośba ode mnie, wybierajcie standardowe mapy, lepiej się gra, a z tymi mapami to typowa nawalanka :grin:.

ja specjalnie nie brałem standardowych, bo nie będę się ganiał po całej mapie jak gra tak mało osób:decayed: ogólnie to najlepszy z tego wszystkiego był dzisiaj glass chociaż nie cierpię tej mapy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej awp glass i walisz 10 razy żeby kogoś ubić :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej awp glass i walisz 10 razy żeby kogoś ubić :facepalm::decayed:

chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej awp glass i walisz 10 razy żeby kogoś ubić :facepalm::decayed:

chyba, że umiesz trafiać to raz:decayed: Trochę żeśmy z Marcinem tam was pokarali :grin:

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na jakiejś wersji zassanej z chomika. Wytłumaczcie mi co to steam, ile to kosztuje, gdzie i co z tego będę miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam to Twoje prywatne konto na które ściągasz zakupione przez Ciebie gry z ich serwerów. To taka Twoja wizytówka, która o Tobie mówi, że na przykład nigdy nie używałeś czitów poprzez status VAC.

Steama możesz sobie ściągnąć i kupić key' a do tego, ale ja tego nie polecam, no chyba, że z pewnego źródła :wink:. Najlepszą opcją jest kupić oryginalne pudełeczko z grą :kox:, nie wiem ile to teraz kosztuje, ja płaciłem 50- 60 zł, teraz to pewnie mniej kosztuje. Moim zdaniem steam to same plusy, nie ma takiej opcji, żebyś wbił na serwer ns czy ns+ s i nie byłoby cziterów, a na serwie s zawsze jest mniejsze prawdopodobieństwo, że jakiś odpalony będzie latał i psuł grę :thumbup1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki chłopaki za wczoraj, ale nie dotarłem do domu na 22. Dzisiaj można coś wieczorem postrzelać, a z kuzynem będziemy na dniach serwer chyba stawiać to dam IP. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zgadamy się. Marcin weź mnie zaproś bo zapomniałem wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...