Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Może dzisiaj w końcu coś ogarniemy "klasowo" :decayed:? Widzę na steam- ie, że Mefju ciśnie ostro :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj w końcu coś ogarniemy "klasowo" :decayed:? Widzę na steam- ie, że Mefju ciśnie ostro :kox::kox:

Jestem jestem, mogę pograć jak coś to piszcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz grac ?

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:02 ----------

P: 193.33.177.90:27015 tutaj bede gral po nickiem a4* bo na tym twoim mam ping duzy

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Gra ktos dzisiaj wieczorem ?

193.33.177.14:27051 Reksio[XMAS FFA] by Pukawka.pl na tym serwie bede pykal pod nikiem a4*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe miałem tam admina kiedyś :decayed:. Mogę pyknąć coś, ale dobić się tam to tragedia... Podaj nick steam to Cię dodam do znajomych, będzie łatwiej :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pograł, ale raz, że zapomniałem podkładki przywieźć, a bez niej jest lipa, a dwa, że coś dzisiaj lagi miałem, co mi się rzadko zdarza, ale w sumie w domu nie pamiętam kiedy grałem, więc może się coś zjebało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj moge pograc. Tylko o ktorej ?

193.33.177.14:27051 Reksio[XMAS FFA] by Pukawka.p

Wchodzcie na ten serwer zebysmy sie nie szukali i miejcie jakies nicki z a4 zeby bylo poznac. A nicka niepodam bo ja mam narazie nonsteama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze umowmy sie na jakas godzine.Przed chwila skonczylem grac na reksio jak slotow nie ma to czekaj az polaczy dlugo sie nie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę kończę pracę i spadam do domu na wigilię. Wesołych i Zdrowych Świąt:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwilę kończę pracę i spadam do domu na wigilię. Wesołych i Zdrowych Świąt:hi:

Również wszystkiego dobrego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gramy dzis tylko o ktorej sie umawiamy. 21?

Serwer 193.33.177.14:27051 Reksio[XMAS FFA] by Pukawka.p zebysmy sienie szukali. Nie bedzie slota to walic reconnecty az wejdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zagrać, ale wolałbym jakiś pusty serwer i pograć wśród forumowiczów :wink: Mam lagi i nie ogarniam mychy bez podkładki, ale dla beki chętnie pogram:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...