Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na dudsa aż ze szpitala wyjdzie. Później ogarniemy coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wyszedłem :wink: Amx jest prosty w obsłudze, bo masz menu i jedziesz. Myślę, że na taki serwer nie ma sensu wgrywać amxa, bo tylko denerwuje, a wystarczy znać parę komend:wink: Żadne ranki itd. nie są nam potrzebne:wink: Ja mogę pomóc jak coś, ale na grę to nie będę miał za dużo czasu, bo zbliża się sesja:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx wgrać i zrobić coś fajnego. RS obowiązkowo i nawet można na ścianach zrobić logo klubowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx wgrać i zrobić coś fajnego. RS obowiązkowo i nawet można na ścianach zrobić logo klubowe :naughty:

bez sensu:facepalm: Zależy też co chcemy grać. Bo możemy zbierać się w kilka osób i grać jakieś mecze. Wtedy tylko odpowiedni cfg i lecimy jakieś mr12/15 (jak ktoś nie wie o co chodzi to wyjaśnię, bo pewnie większość zasuwa FFA, ale może nie wszyscy :naughty:). No chyba, że chcecie z życia wzięte FFA, ale mnie to totalnie nie kręci:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cw moge grac tylko program do wyszkuiwania klanow trzeba miec nie wiem jak sie nazywa:D Bo ESL odpada za ciency jestesmy. HLSW mam tylko na ten czas. TS mozna poinstalowac albo ventrillo i 4fun spary grac. Gra ktos o 21 dzisiaj ? niech poda jakis serwer bo takto ide na reksia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś TP zwykłego się zrobi. Tylko można by zrobić pod klubowego, jakiś baner etc. 3 minuty więcej roboty a cieszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy zwykłego prostego serva i pograjmy trochę

Każdy zrobi instalkę TS lub Ventrillo i po kłopocie

Idę na mordownię ew niech ktoś poda IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cw moge grac tylko program do wyszkuiwania klanow trzeba miec nie wiem jak sie nazywa:D Bo ESL odpada za ciency jestesmy. HLSW mam tylko na ten czas. TS mozna poinstalowac albo ventrillo i 4fun spary grac. Gra ktos o 21 dzisiaj ? niech poda jakis serwer bo takto ide na reksia.

kto za cienki ten za cienki :decayed: Gram już parę lat tylko ostatnio trochę zaniedbuję :naughty: Żadnych klanówek nie będziemy szukać tylko między sobą pykać :wink: A program do wyszukiwania to pewnie chodzi Ci o mIRCa :wink:

Zróbmy zwykłego prostego serva i pograjmy trochę

Każdy zrobi instalkę TS lub Ventrillo i po kłopocie

Idę na mordownię ew niech ktoś poda IP

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

Zróbmy może jakąś listę kto będzie grał i złoży się na serwer :wink: Wystarczy żeby było 6 osób i już można coś fajnego pograć, ale najlepiej jak byłoby 10 osób :wink:

1. DudsA4

2. ...

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

Następni chętni dopisujcie się po prostu w nowym poście kopiując aktualną listę :wink: Zbieramy zapisy do końca tygodnia i potem pomyślimy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

Też jestem za prostym serwerem bez zbędnych dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

Grał ktoś kiedyś na mapie CS_ASSAULT_1337? :decayed:

Jeszcze 4 osoby i można zagrac 5 vs 5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

Grał ktoś kiedyś na mapie CS_ASSAULT_1337? :decayed:

Jeszcze 4 osoby i można zagrac 5 vs 5 :wink:

grając przeciwko sobie gra się na mapach, na których jest bombside, więc tych, które zaczynają się na de_. Głównie gra się na tych podstawowych: dust2, inferno, nuke, train, mirage, forge, tuscan. I tak do usranej śmierci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...