Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze wchodzac gdzies tam na FFA na ten rozpruwacz albo reksio miejmy jakis tag a4 klub i nick czy cos to latwiej bedzie nam siebie namierzyc i pograc FFA. I zapomniales o mojej ulubionej mapie cbble :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Kolega dobrze prawi cbble i nuke obowiązkowo muszą być :decayed:. Ale po co, można podwiesić w pierwszym poście nasze wszystkie nicki i IP serwerów gdzie gramy :wink:, chyba lepsze niż dopiski do nicków a tym bardziej szukanie po całym wątku IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie znajdziecie, bo ffa nie grywam:decayed: Na ffa niczego się nie nauczę nowego:decayed: Najlepsze będą takie ala mixy 5vs5. Poczekamy do końca tygodnia, 10 osób powinno się zebrać:wink: Dopiszę jeszcze do listy kolegę z mieszkania, też jest na forum i ma a4:decayed:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

A co do cbble to jak najbardziej, ale forge to prawie to samo:decayed: Byle nie jakieś azteci, assaulty:grin::facepalm:

1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 5 vs 5 by się najlepiej grało, a nie FFA.

Nie lubicie CS_ASSAULTa? Zwykły jest nie ciekawy, ale ten CS_ASSAULT_1337 jest elegancki :decayed:. 7 lat temu napierdzielało się w CSa w kafejce internetowej akurat na tej mapie :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mapa jest bez bombsidów i dlatego jest bez sensu. Można przekampić całą rundę i jedna drużyna ma przewagę nad drugą, która musi hostów wyprowadzić. 5vs5 na tych zwykłych mapach jest w pytkę. Odpowiedni config i można grać:decayed: Nie gra się jak na ffa rundę 5 minut czy tam nie wiem ile, tylko 1:45 no i takie tam różne. Wszystko ogarniemy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak co jestem chetny na granie z wami :) mon nick na steam to tomek797 mozecie zaprosic mnie do znajomych na steam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak co jestem chetny na granie z wami :) mon nick na steam to tomek797 mozecie zaprosic mnie do znajomych na steam ;)

A dokładasz się na serwer? :naughty: Jeśli tak to wpisz się na listę :wink: A na steam Cię dodałem.

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 17:52 ----------

Ja na razie nie pogram, bo myszka mi totalnie padła, kabel już w ogóle nie łączy:kwasny: Muszę kupić nową :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy ogarniamy tego serva Dud ?

Moja propozyjcja mapek :

1. de_dust 1 , 2

2. de_aztec

3. de_nuke

4. de_inferno

5. de_cbble

6. awp_india

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę małych też bym dodał aby było też śmiesznie, fy pool day etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prodigy? :grin: Panowie, za dużo FFA gracie:kox: Ja gram tyle lat w csa, a tą mapę ledwo znam :polew: Obgadujemy z mustim na pw jak to będzie wyglądało. Czekamy do niedzieli i potem zaczynamy działać:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba za malo grasz w csa bo prodek to normalna mapa i ludzie graja cw i turnieje wiec powinna byc w mapcycle tak samo jakies 4fun kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba za malo grasz w csa bo prodek to normalna mapa i ludzie graja cw i turnieje wiec powinna byc w mapcycle tak samo jakies 4fun kilka.

:polew::polew::polew::polew::polew:

Pokaż mi jeden poważny turniej, gdzie grają prodigy :polew::polew: Leżę:grin: Może na nonsteamie sobie grają na cw i pseudo turniejach, ale w steamowych ligach ta mapa "nie istnieje", w sensie nikt jej nie gra:whistling: Z resztą nawet na mixach się jej nie gra. Żaden "normalny" gracz nie będzie grał tego syfu:decayed: I nie mów, że mało gram w csa, bo raczej więcej od Ciebie:whistling:

---------- Post dopisany at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

To chyba za malo grasz w csa bo prodek to normalna mapa i ludzie graja cw i turnieje wiec powinna byc w mapcycle tak samo jakies 4fun kilka.

BTW mapcycle? Przecież jak się uzbieramy w 10 osób to wejdziemy wszyscy na TSa i zagramy mixa na zwykłej mapie. 5vs5 MR12/15 (po 12/15 rund na stronę), tak jakby mecz (tłumaczę jak krowie na rowie, bo może nie wszyscy grali tu mixy). A jak będzie mniej osób to się wtedy da coś mniejszego 4fun typu pool_day, jakieś awp czy coś. Mapcycle nie będzie, bo amxa też nie będzie. Takie jest moje zdanie:wink: Po prostu będzie admin i będzie zmieniał mapy. Planujemy żeby było góra 3 adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke sie w zyciu kolego nagralem w csa wiec o stazu juz ze mnia tutaj nie dyskutuj a jesli chodzi o prodigy to normalna mapa i gralem ta mape czesto na turniejach za czasow 1.5.Nie tylko ty bedziesz gral na tym serwerze wiec pozwol sie wypowiedziec innym graczom co chca a co nie a potem bedziemy dochodzic do porozumienia.

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

i tez zalezy co chcecie zrobic czy serwer ma byc dla inncyh ludzi spoza forum czy tylko nasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke sie w zyciu kolego nagralem w csa wiec o stazu juz ze mnia tutaj nie dyskutuj a jesli chodzi o prodigy to normalna mapa i gralem ta mape czesto na turniejach za czasow 1.5.Nie tylko ty bedziesz gral na tym serwerze wiec pozwol sie wypowiedziec innym graczom co chca a co nie a potem bedziemy dochodzic do porozumienia.

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

i tez zalezy co chcecie zrobic czy serwer ma byc dla inncyh ludzi spoza forum czy tylko nasz.

Ja się spinać nie będę, 1.5 to inna bajka. W obecnych czasach prodigy się nie gra, dla funu można sobie pograć, ale nie na mixach:decayed: Jak masz taki staż to kup steama i zagraj chociażby w eslu i dojdź chociaż do top10 w dowolnej lidze to będziesz miał mój respekt :thumbup1: Nie chwaląc się to gram na steamie 6 lat, chociaż od dłuższego czasu gram bardzo rzadko przez brak czasu. Bez obrazy, ale na nonsteamie jest nieporównywalnie niższy poziom i pojęcie graczy do tej gry, chociaż zdarzają się wyjątki :wink: Także fajnie jakby się uzbierało te 10 osób i można by wtedy coś sensownego skleić:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do top 10 nie ma szans bo gram 4fun takze i nie potrzebuje steama mialem kiedys i gralem w ESL 3on3. Tylko ciezko bedzie sie tu zebrac w kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie ustalić termin gry dla 10 osób, więc pomimo wszystko proponuje dać wszystkim admina, którzy zrobili zrzute na serwer. Przecież nikt nie będzie się kłócił jaką mapę będziemy grać, nie jesteśmy dziećmi w końcu :wink:. Druga sprawa te 3 osoby mające admina nie zawsze muszą grać i co wtedy?

Niech się najpierw uzbiera te 10 osób chętnych do gry i wtedy można kminić nad mapami, chociaż też jestem za tym, żeby prodigy nie było :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...