Skocz do zawartości
IGNOROWANY

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Witaj

Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie.

Tak mam SnaNoName na steamie :wink4:

Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko :good:

musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:

Okey , PLN poszły zerknij na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Witaj

Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie.

Tak mam SnaNoName na steamie :wink4:

Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko :good:

musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:

Okey , PLN poszły zerknij na konto.

No jest, ale dlaczego przelałeś 4 zł? :decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti jaki Ty masz nick na steam, sna? bo gralismy kiedys i nie pamietam teraz nicku. ja teraz za bardzo nie pogram bo na laptopie nie umiem ogarnac i net mobilny tez czasem daje d**py

Witaj

Ja ogólnie gram na różnych nickach zacząć od tych z Polski aż po Czeskie , Litwińskie i Ruskie.

Tak mam SnaNoName na steamie :wink4:

Pamiętam jak graliśmy wielkie dzięki było mega i zapraszam jak ogarniesz już wszystko :good:

musti, dodałem Cię na steam:thumbup1:

Okey , PLN poszły zerknij na konto.

No jest, ale dlaczego przelałeś 4 zł? :decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

a tak dla po prostu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co się zrzucacie? Gram w cs już ładnych kilka lat z przerwami. Adres jest taki jak na początku posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti za mnie zapłacił :wink:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Posłałem też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti za mnie zapłacił :wink:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Posłałem też :wink:

:naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co się zrzucacie? Gram w cs już ładnych kilka lat z przerwami. Adres jest taki jak na początku posta?

Zrzucamy się na serwer. Lista teoretycznie zamknięta, ale ewentualnie możesz się dopisać. Dziś wieczorem gramy jeszcze na jakimś FFA (wcześniej podane IP - piaskownica, czy jakoś tak). Będziemy grać mixy jak kupimy serwer i uzbiera się w danym dniu ekipa do grania, a jak będzie mniej ludu to jakieś mniejsze mapki 4fun:wink:

BTW Też gram ładnych kilka lat:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe? -> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

WhyMe oznaczony na ruszofo, bo przelał na pomoc dla powodzian, więc musi być wyróżniony:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziki skąd zassac te grę zobacze czy zaskoczy na moim kompie

gra jest prehistoryczna, wymagania bardzo małe. Możesz kupić pełną wersję steam za około 15 zł lub pobrać wersję nonsteam, obojętnie skąd. Najlepiej z patchem v23 bodajże, nie pamiętam, bo gram kilka lat na steamie:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie umiem ogarnąć obrazu na laptopie mam kwadrat a po boku ekranu czarne puste pole i nie wiem jak to zmienic żeby na pełny ekran bylo ;/ podepnę tylko klawiature zwykłą pod laptopa i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie umiem ogarnąć obrazu na laptopie mam kwadrat a po boku ekranu czarne puste pole i nie wiem jak to zmienic żeby na pełny ekran bylo ;/ podepnę tylko klawiature zwykłą pod laptopa i bedzie git

też miałem ten problem na lapku, ale ogarnąłem:wink: Jest to spokojnie do zrobienia, ale musisz poczytać, bo nie pamiętam jak. Trochę kombinacji było. Dopisuję Cię do listy.

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie umiem ogarnąć obrazu na laptopie mam kwadrat a po boku ekranu czarne puste pole i nie wiem jak to zmienic żeby na pełny ekran bylo ;/ podepnę tylko klawiature zwykłą pod laptopa i bedzie git

też miałem ten problem na lapku, ale ogarnąłem:wink: Jest to spokojnie do zrobienia, ale musisz poczytać, bo nie pamiętam jak. Trochę kombinacji było. Dopisuję Cię do listy.

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi

Ok jak to ogarne i bedzie serv to sie zabawimy panienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja bym się ściepnął tylko chciałbym sobie z wami zagrać czy jest sens bo nie chce wam zaniżać w razie W.

mam na steam ponad 1k h przegrane, ale jakiś czas minął od tego kiedy regularnie grałem

podeślijcie IP na serv

steam jak coś dyktyciezkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...