-
Nr węża od płynu chlodzacego
Witam pękł mi waz zaznaczony na zdjęciu, potrzebuje jego nr. Żebym mógł kupić nowy i wymienić. Wąż jest gumowy i z odbojnikami żeby silnika nie dotykal dotyczy sie audi a4 b6 1.9 TDI Z góry dziękuję ?
-
Pękająca osłona przegubu zew.
no problem mam z tymi osłonami największa bolączka, w pasatach b5 mają te same problemy ze niby guma za krotka i za bardzo się naciąga i tak szukam rady na to
-
Pękająca osłona przegubu zew.
gumowa jest osłona
-
Pękająca osłona przegubu zew.
Witam mam problem z pękająca osłoną przegubu zewnętrznego w A4 B5 2001 AJM , zakładane przeguby były firmy Lobro niby firma dobra i przeguby pewnie by wytrzymały ale osłona to tragedia pękają po kilku miesiącach 3-4 i zaraz obrywa przegub Macie jakieś patenty na te gumy żeby nie pękały ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
hey poznalem Cię już jak włączałeś się do ruchu i tak czekałem i czekałem az wyprzedisz tego białego rumaka bo musiałem się upewnić bo auto mi nie pasowało ale kolor Cię zdradził
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Nowy zabiez kompa waldiego na spota
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jak sie uda to i ja wpadne
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to na ktora dziś ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ok super by było
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi super stan sie az tak nie liczy wazne zeby sprawił mu radośc
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Mam do was prośbę , a mianowicie z żoną szykujemy wyprawkę szkolną dla pewnego zdolnego Chłopaka i tak sobie kompletujemy i chcielibyśmy jescze spełnc jego marzenie i podaraować mu telefon komurkowy i tu pytanie jeśli ktoś z was miał by stary nieużywany , zalegający w szafce telefon i mógł by go podarować był bym wdzieczny .
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Elegancja
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać ostatnio jozek to przerabiał, ja w swoim też. szarpiesz grila i masz wszystko na miejscu. gril mi i jozkowi wyszedł bezinwazyjnie bez żadnych uszkodzeń a grlil nie jest przykręcony ? nie grill jest na zatrzaski:wink: Ok dzięki wszystkim za pomoc
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać ostatnio jozek to przerabiał, ja w swoim też. szarpiesz grila i masz wszystko na miejscu. gril mi i jozkowi wyszedł bezinwazyjnie bez żadnych uszkodzeń a grlil nie jest przykręcony ?
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać