Treść opublikowana przez grafi
-
Nr węża od płynu chlodzacego
Witam pękł mi waz zaznaczony na zdjęciu, potrzebuje jego nr. Żebym mógł kupić nowy i wymienić. Wąż jest gumowy i z odbojnikami żeby silnika nie dotykal dotyczy sie audi a4 b6 1.9 TDI Z góry dziękuję ?
-
Pękająca osłona przegubu zew.
no problem mam z tymi osłonami największa bolączka, w pasatach b5 mają te same problemy ze niby guma za krotka i za bardzo się naciąga i tak szukam rady na to
-
Pękająca osłona przegubu zew.
gumowa jest osłona
-
Pękająca osłona przegubu zew.
Witam mam problem z pękająca osłoną przegubu zewnętrznego w A4 B5 2001 AJM , zakładane przeguby były firmy Lobro niby firma dobra i przeguby pewnie by wytrzymały ale osłona to tragedia pękają po kilku miesiącach 3-4 i zaraz obrywa przegub Macie jakieś patenty na te gumy żeby nie pękały ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
hey poznalem Cię już jak włączałeś się do ruchu i tak czekałem i czekałem az wyprzedisz tego białego rumaka bo musiałem się upewnić bo auto mi nie pasowało ale kolor Cię zdradził
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Nowy zabiez kompa waldiego na spota
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jak sie uda to i ja wpadne
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to na ktora dziś ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ok super by było
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi super stan sie az tak nie liczy wazne zeby sprawił mu radośc
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Mam do was prośbę , a mianowicie z żoną szykujemy wyprawkę szkolną dla pewnego zdolnego Chłopaka i tak sobie kompletujemy i chcielibyśmy jescze spełnc jego marzenie i podaraować mu telefon komurkowy i tu pytanie jeśli ktoś z was miał by stary nieużywany , zalegający w szafce telefon i mógł by go podarować był bym wdzieczny .
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Elegancja
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać ostatnio jozek to przerabiał, ja w swoim też. szarpiesz grila i masz wszystko na miejscu. gril mi i jozkowi wyszedł bezinwazyjnie bez żadnych uszkodzeń a grlil nie jest przykręcony ? nie grill jest na zatrzaski:wink: Ok dzięki wszystkim za pomoc
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać ostatnio jozek to przerabiał, ja w swoim też. szarpiesz grila i masz wszystko na miejscu. gril mi i jozkowi wyszedł bezinwazyjnie bez żadnych uszkodzeń a grlil nie jest przykręcony ?
-
B6 DIVISION
ok dziwki idę poszukać
-
B6 DIVISION
witam jest problem mianowicie w a4 b6 urwała się linka otwierania klapy silnika , jest jakiś awaryjny sposób otwarcia klapy od silnika ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
takie tam
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ciekawe kto
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
ładna sztuka , ciekawe modyfikacje , ciężko będzie ze zderzakami s-line bo takowych niema ewentualnie od RS4 lub S4
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Autko super Nie jedna grucha koloru pozazdrości
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no właśnie Nowvy zdycha i trza mu flaszkę podrzucić co by doszedł do siebie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam możecie mi pomóc i powiedzieć coś na temat tego autka może widzieliście je na żywo Jedyny takie audi a4 lift z niemiec Przywidz Będę wdzięczny
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Grafi musi pracować do niedzieli 6:00
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A mnie nie będzie bo w pracy jestem .
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Grucha, novwy,Vladi wstep obowiazkowy. Do seiko sie dodzwonic nie moge ale tez ma byc o ile w kraju. Kto pominiety niech melduje. Kto chce zostaje na noc, kto chce byc odwieziony bedzie spal w wlasnym lozku. O mnie to buc jeden już nie pamięta