I ja w moim Golfie 3 1.4 założyłem gaz, założyłem go 4 lata temu firmy lovato za 1.800 złotników
i zrobiłem na nim ok~ 140.000 km , obecnie licznik wskazuje 290.000 i na gaz nie powiem złego słowa
Dobry fachura dobrze skalibruje i różnicy nie wyczujesz miedzy LPG a PB.
Mój nick powstał na potrzeby gry Wolfenstein Enemy Territory w która po dziś dzień pykam.
A skąd go wynalazłem to proste GUMISIE super bajka.
Ponizej mała fotka.
No pikne jak dla sedana dla Avanta jakieś za delikatny wygląd maja według mnie oczywiście
http://moto.allegro.pl/item253959153_felgi_17_do_audi_tt.html
Te są niczego sobie :oklaski:
Siemanko maniacy .
Klikam z okolic Wejherowa woj. Pomorskie.
Na imię mam Robert w wieku 28 latek.
Narazie nie mam swojej , ale dlatego tu wpadłem bo poszukuje
AUDI A4 Avant 1.8 najlepiej w roczniku 1998 - 2000r.
Pozdrawiam.