Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grafi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grafi

  1. Tego samego sposobu użyłem, bez większych problemów zeszło.
  2. I tu popre my szare myszki lepiej cicho siedziec bo inaczej biada nam
  3. I tyle zachodu o te 200 zł mandatu
  4. Ja bym proponował helli http://moto.allegro.pl/item258209375_halogeny_hella_audi_a4_01_04r_kratki_komplet.html np; te.
  5. Oj oj kuferek wypasiony. A ten spojlerek to faktycznie z ciągnij. A reszta może być.
  6. Przez rok iPlusa używałem. + masz dostęp do internetu - cała reszta : -wolny dostęp -zrywanie się łącza podczas pracy Po tym doświadczeniu mam dosyć przygód z przenośnym internetem. Przynajmniej na razie.
  7. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.maxior.pl/film/77310/Smieszne_dzieci_fotki
  8. Felgi piękne najbardziej mi sie podobają i też bym wziął 17"
  9. Będziesz zakładał w tym roku jeszcze te felgi to pokaz fotkę jak na aucie wyglądają bo felgi ładne
  10. grafi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Z pewnością termostat kaput. Termostat powinien regulować temperaturę jak za niska to zamknąć opływ jak za wysoka to otworzyć opływ. W sumie powinna trzymać sie w granicach 90"C -+ 2"C. A u Ciebie tego nierobi.
  11. Montowałem tam już gaz do dwóch autek i lux MAROL_GAZ Marcin Czap 84-239 Bolszewo koło Wejherowa woj. Pomorskie
  12. No autko ładne ,felgi też ciekawe, tylko więcej zdjęć proszę.
  13. Super autko i fajny kolorek koniecznie zapodaj fotki jak zakończysz zmiany zapowiadaja sie ciekawie .
  14. Śliczne . I te felgi super.
  15. O_o te lampy cacuś :drool: kolorek ładniutki a felgo ładne ja bym zostawił ale to indywidualna sprawa. autko pikne.
  16. Te drugie takie nietypowe, mało spotykane, orginalne
  17. Plany wyjdą na dobre, gratuluje furki i niech służy jak najdłużej.
  18. gleba rewelka, auto extra i tak jak wyżej podpowiadają i ja proponuje , tylko Ori Valeo. :th:
  19. EUROPE - The Final Contdown cudo :drool: Desireless - Voyage, Voyage :gwizdanie: a potem to już różnie: - Acon - Fergie - Kombi - Metalica - Enya itp. A z dzieciństwa chętnie wracam do : - Modern Talking - C.C. Catch
  20. A ja zdecydowanie zostawił bym grill tak jak obecnie wygląda. Chrom dodaje zawsze elegancji (moje zdanie). Kolor fajny, felunek wygląda jak z Astry2 ściągniety do audi nie pasuje.
  21. Denerwują mnie znaki typu uwaga zwierzęta leśne na drodze szybkiego ruchu, "obwodnica Gdańska" a to dlatego ze już 2 sarny zaliczyłem , przy pierwszej sarnie żadnych strat a sarna padła :tongue4:na miejscu, przy drugiej pęknięty grill sarna nawiała , lampę straciłem ze spotkaniem z wilczurem pies śmiga do dziś dnia a okropnie sie boje spotkania z dzikiem, walisz jak w głaz ;( Nie cierpię w sezonie letnim na wioskach przepędzania krów drogami , nie zrozumiesz póki nie zobaczysz.
  22. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.maxmix.pl/movie-4992.html :polew:
  23. Fajne małe inwestycje i będzie lux
  24. Wszystkiego najlepszego
  25. Środek ładniutki tylko coca-coli nie rozlej bo plamy będą. Kolorek ładny tylko coś te lusterka chromowane coś tam brakuje , może listwy chromowane na około szybek i będzie git

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.