Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grafi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grafi

  1. Jasne ze są na przybliżeniu było widać markę UFO nie wyrażnie ale wyglądało na
  2. Tak dokładnie trzy wypadki z AUDI ten z kradzieżą był dobry Bierze się za AUDI ja nią jeżdzić nie potrafi i jeszcze mu furę rozwalił ciekawe czy czasem nie kogoś z klubu A4
  3. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie chwaląc się mały artykuł o mnie. http://oniet.o0o.pl/Puck/13-28/Grafi-Gumi%C5%9B.html :th: I mały dowcip. Rodzina je spokojnie obiad, aż tu nagle wpada Jasiu i drze sie: - Mamo, babciu, siostro, Tatuś sie powiesił na poddaszu. Wszyscy rzucają łyżki i talerze i pędzą po schodach na gore, a Jasiu spokojnie: - Prima aprilis... No to wszyscy wielkie "UFFFFF"... A Jasiu kończy: - ... w piwnicy...
  5. Niedaleko mnie jest dobra myjnia ręczna Wejherowo citi polecam jak najbardziej. A automatyczną odradzam rysuje lakier.
  6. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://moto.allegro.pl/item269645461_zastava_zastawa_po_lekkim_tuningu.html
  7. Może nie 20 cali ale obniżyć furmankę i od razu się poprawi wygląd.
  8. Co wy z tymi kołpakami macie ja jeżdzę już od początku jak mam prawko a mam już trochę w zimę na kołpakach nie ważne jaki samochód i nic dziwnego sie nie dzieje. Więc jeżdzić czy nie jeżdzić to rzecz gustu i tylko gustu.
  9. Tak właśnie tak to widziałem. Teraz jest bardzo ładnie.
  10. Zgadzam sie. Miałem w golfie takie oponki i nic złego nie mogę powiedzieć na nie. Sprawują sie jak normalne zimówki z bogatszą rzeżbą bieżnika o dziury po kolcach
  11. grafi odpowiedział(a) na efcio temat w Lifestyle i Hydepark
    http://gsiworld.ovh.org stąd się dowiesz więcej.
  12. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://video.interia.pl/obejrzyj,film,85470 http://video.interia.pl/obejrzyj,film,86000,sortuj,sm,st,85470,pozycja,1,Podaj_pan_pi%C5%82ke_%3A%29 http://pl.youtube.com/watch?v=r0BukAy_dko troche magi http://video.interia.pl/obejrzyj,film,85274,sortuj,sm,st,86000,pozycja,7,park_wodny-ukryta_kamera :polew:
  13. Na 90% padł przycisk od awaryjnych znam sprawę z Passata B5 Tam koszt części w granicach 100 zł nie wiem jak w ale pewnie podobnie.
  14. Ja bym proponował obniżyć ale o 3-4 cm to będzie coś po środku jak masz na zdjęciach. :th:
  15. Gratulację :oklaski: jaki śliczny bobasek Brawo :oklaski:
  16. grafi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Teraz jest git
  17. A wiesz co sól potrafi z aluminium dużo więcej jak ze stalą. I taniej pomalować stalowe jak regenerować aluminiowe.
  18. Zdecydowanie kołpaki na stalówkach. Te co zapodałeś są exstra.
  19. Są jasne ze są ale nie orginalne np: http://www.allegro.pl/item267213090_stop_dodatkowa_lampa_stopu_28_led_swiatlo_22_cm.html
  20. Proszę oto foto w duzym rozmiaze umieszczone na prozbę marcinR
  21. Zgadzam sie . rys. 2 Detektor ruchu
  22. Byłem w warsztacie zapytać jak sobie radzą z takimi problemami. wiec na początek to rozwiercają śrubę zabezpieczającą a potem Gwintują lewym gwintem i wtedy wkręcając śrubunek z lewym gwintem i dokręcając go odkręcasz śrubę zabezpieczającą. Ostatnia deska ratunku spawacz poradzi sobie z tym, wezmie śrubę z mniejszą średnicą od tej zabezpieczającej i przyspawa a potem się odkręca.
  23. Hmm masz pecha. A śrubki masz pod deklem i są na wierzchu czy schowane głęboko, bo jak są na wierzchu to jedz do warsztatu tam goście przyspawają końcówkę na zwykły klucz i po kłopocie. Jeżeli są schowane w otworkach to już większy problem słyszałem ze na poksilinę sklejają taką końcówkę i próbują odkręcać. Pokombinuj z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.