Treść opublikowana przez grafi
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Pogrywacie jeszcze ?
-
UFO - czy istnieje ???
Jasne ze są na przybliżeniu było widać markę UFO nie wyrażnie ale wyglądało na
-
[B5 AHU] TVN TURBO
Tak dokładnie trzy wypadki z AUDI ten z kradzieżą był dobry Bierze się za AUDI ja nią jeżdzić nie potrafi i jeszcze mu furę rozwalił ciekawe czy czasem nie kogoś z klubu A4
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Nie chwaląc się mały artykuł o mnie. http://oniet.o0o.pl/Puck/13-28/Grafi-Gumi%C5%9B.html :th: I mały dowcip. Rodzina je spokojnie obiad, aż tu nagle wpada Jasiu i drze sie: - Mamo, babciu, siostro, Tatuś sie powiesił na poddaszu. Wszyscy rzucają łyżki i talerze i pędzą po schodach na gore, a Jasiu spokojnie: - Prima aprilis... No to wszyscy wielkie "UFFFFF"... A Jasiu kończy: - ... w piwnicy...- [B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
Niedaleko mnie jest dobra myjnia ręczna Wejherowo citi polecam jak najbardziej. A automatyczną odradzam rysuje lakier.- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item269645461_zastava_zastawa_po_lekkim_tuningu.html- Dobry wybor?
Może nie 20 cali ale obniżyć furmankę i od razu się poprawi wygląd.- KOŁPAKI na zimę
Co wy z tymi kołpakami macie ja jeżdzę już od początku jak mam prawko a mam już trochę w zimę na kołpakach nie ważne jaki samochód i nic dziwnego sie nie dzieje. Więc jeżdzić czy nie jeżdzić to rzecz gustu i tylko gustu.- [B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
Tak właśnie tak to widziałem. Teraz jest bardzo ładnie.- Opony z kolcami po usunięciu kolców
Zgadzam sie. Miałem w golfie takie oponki i nic złego nie mogę powiedzieć na nie. Sprawują sie jak normalne zimówki z bogatszą rzeżbą bieżnika o dziury po kolcach- Polska-Belgia trzymamy kciuki za historyczny awans juz dzis
Będzie do przodu :th:- Skrót GSI
http://gsiworld.ovh.org stąd się dowiesz więcej.- Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,85470 http://video.interia.pl/obejrzyj,film,86000,sortuj,sm,st,85470,pozycja,1,Podaj_pan_pi%C5%82ke_%3A%29 http://pl.youtube.com/watch?v=r0BukAy_dko troche magi http://video.interia.pl/obejrzyj,film,85274,sortuj,sm,st,86000,pozycja,7,park_wodny-ukryta_kamera :polew:- [B5 1Z] Nie działające kierunki/awaryjne
Na 90% padł przycisk od awaryjnych znam sprawę z Passata B5 Tam koszt części w granicach 100 zł nie wiem jak w ale pewnie podobnie.- [B5 AHU] Obniżenie sprężyn - prośba o ocenę ??
Ja bym proponował obniżyć ale o 3-4 cm to będzie coś po środku jak masz na zdjęciach. :th:- Jestem tatą ;o))
Gratulację :oklaski: jaki śliczny bobasek Brawo :oklaski:- konkurs klubowy VT
Teraz jest git- KOŁPAKI na zimę
A wiesz co sól potrafi z aluminium dużo więcej jak ze stalą. I taniej pomalować stalowe jak regenerować aluminiowe.- KOŁPAKI na zimę
Zdecydowanie kołpaki na stalówkach. Te co zapodałeś są exstra.- tylne lampy na ledach... a trzecie swiatlo?
Są jasne ze są ale nie orginalne np: http://www.allegro.pl/item267213090_stop_dodatkowa_lampa_stopu_28_led_swiatlo_22_cm.html- [B5 AJM] Cieknie olej, Co to za część ?
Proszę oto foto w duzym rozmiaze umieszczone na prozbę marcinR- [B5 AEB] Czyzbym mial jakis alarm? Co to jest za urzadzenie?
Zgadzam sie . rys. 2 Detektor ruchu- Zagineła końcówka do śrub zabezpieczających :(
Byłem w warsztacie zapytać jak sobie radzą z takimi problemami. wiec na początek to rozwiercają śrubę zabezpieczającą a potem Gwintują lewym gwintem i wtedy wkręcając śrubunek z lewym gwintem i dokręcając go odkręcasz śrubę zabezpieczającą. Ostatnia deska ratunku spawacz poradzi sobie z tym, wezmie śrubę z mniejszą średnicą od tej zabezpieczającej i przyspawa a potem się odkręca.- Zagineła końcówka do śrub zabezpieczających :(
Hmm masz pecha. A śrubki masz pod deklem i są na wierzchu czy schowane głęboko, bo jak są na wierzchu to jedz do warsztatu tam goście przyspawają końcówkę na zwykły klucz i po kłopocie. Jeżeli są schowane w otworkach to już większy problem słyszałem ze na poksilinę sklejają taką końcówkę i próbują odkręcać. Pokombinuj z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Pozdro. - Strefa Śmiechu