Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grafi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grafi

  1. No to jak idą golfy to i ja sie pochwalę. To jest moja golfina 92' mam ja od 2001 roku i mam do teraz
  2. http://www.fotosik.pl/ prosze
  3. O rany następna nie legalnie zmieniła właściciela
  4. No i między Sopotem a Lęborkiem jest Wejherowo Tam to i ja bym wpadł :gwizdanie: bo ma 34 km. A mieszkam kolo samego morza miedzy Dębkami a Białogórą miejscowości typowo wypoczynku letniego
  5. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://moto.allegro.pl/item308573139_audi_a4_2003_2_5tdi_full_opcja_jedyna_taka_w_kraju.html ciekawe ciekawe co miał na myśli własciciel tak malując auto
  6. A ja mam coś takiego i jestem zadowolony http://www.nokaut.pl/monitory/monitor-philips-170c8fs.html Polecam.
  7. Ja odpadam wstaje o 05:00 w tym tygodniu
  8. Oki troszkę poprawione
  9. Tu masz moją propozycję z ozdobnikami Czekaj wczytywanie zdjęcia....
  10. oki ja się po pobawię tyłem :gwizdanie: A możesz wkleić foty w dużym rozmiarze bo po otwarciu zd. nie mogę zgrać na twardziela
  11. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Coś o naszych politykach.
  12. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://film.onet.pl/zwiastuny/11111,3047748,274,filmy.html eh dobre
  13. grafi odpowiedział(a) na slaw86 temat w Audi A4 B5
    ostatnio oblukałem coś takiego. http://www.counteractrust.com/counteract.htm Oglądałem dziś program TVN TURBO i pokazane To cudo było w programie „Garaż dwóch takich” („Two Guys Garage”) elektronicznego zabezpieczenia przed korozją. Prowadzący program stwierdził że takie urządzenia są montowane w standardzie w lawetach do jachtów i łodzi w USA. Podobno montaż trwa 20 min jedną elektrodę umieszcza się pod maską do błotnika a drugą po przekątnej na tyle samochody np.pod tylną lampą. Co o tym sądzicie?
  14. Fajowo się grało znowu byłem "prawie" najlepszy
  15. Z zapytaniem sie kieruję czy Alfa Centrum - Gdańsk to stałe miejsce spotów czy może wróci na skwerek?
  16. Zdeniu a dało by się coś w Wejherowie spyknąć jakiś spocik
  17. Obecnie jestem posiadaczem tego programu Program Pit 2007 - rozliczenie roczne własnie z tej gazetki jak jeszcze potrzebujesz to daj cynk.
  18. Fajnie sie gierczylo dzieki chopy
  19. Grafi ..czemu masz avatara z kreskówki Bo to grafi tak jak i mój nick. A jeśli bijesz do tego ze zdjęcia nie pokazuje to zerknij tu. http://www.a4-klub.pl/team/index.php
  20. Jedyne czego mogę się obawiać to tłumy fanek pod moimi dzwiami.
  21. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Więc do picia
  22. grafi odpowiedział(a) na lanio13 temat w Audi A4 B5
    Tu masz mały przykład jak stoją takie relingi. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=290866134 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=292714726
  23. Audi krzy0 na jego prożbę wrzucam Aktualizacja zdjęć
  24. Ktoś wywalił fotki nie ładnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.