Treść opublikowana przez grafi
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
No to jak idą golfy to i ja sie pochwalę. To jest moja golfina 92' mam ja od 2001 roku i mam do teraz
-
Nie wiem jak wstwić zdjęcie mojej A4?
http://www.fotosik.pl/ prosze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O rany następna nie legalnie zmieniła właściciela
-
Wycieczka nad morze - chce ktos jechać? (Łódź)
No i między Sopotem a Lęborkiem jest Wejherowo Tam to i ja bym wpadł :gwizdanie: bo ma 34 km. A mieszkam kolo samego morza miedzy Dębkami a Białogórą miejscowości typowo wypoczynku letniego
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item308573139_audi_a4_2003_2_5tdi_full_opcja_jedyna_taka_w_kraju.html ciekawe ciekawe co miał na myśli własciciel tak malując auto
-
Monitor LCD 17"-19"
A ja mam coś takiego i jestem zadowolony http://www.nokaut.pl/monitory/monitor-philips-170c8fs.html Polecam.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja odpadam wstaje o 05:00 w tym tygodniu
-
[A4 B5] Prosba o VT
Oki troszkę poprawione
-
[A4 B5] Prosba o VT
Tu masz moją propozycję z ozdobnikami Czekaj wczytywanie zdjęcia....
-
[A4 B5] Prosba o VT
oki ja się po pobawię tyłem :gwizdanie: A możesz wkleić foty w dużym rozmiarze bo po otwarciu zd. nie mogę zgrać na twardziela
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja bede
-
Strefa Śmiechu
Coś o naszych politykach.
-
Strefa Śmiechu
http://film.onet.pl/zwiastuny/11111,3047748,274,filmy.html eh dobre
-
[B5 AHU] korozja drzwi
ostatnio oblukałem coś takiego. http://www.counteractrust.com/counteract.htm Oglądałem dziś program TVN TURBO i pokazane To cudo było w programie „Garaż dwóch takich” („Two Guys Garage”) elektronicznego zabezpieczenia przed korozją. Prowadzący program stwierdził że takie urządzenia są montowane w standardzie w lawetach do jachtów i łodzi w USA. Podobno montaż trwa 20 min jedną elektrodę umieszcza się pod maską do błotnika a drugą po przekątnej na tyle samochody np.pod tylną lampą. Co o tym sądzicie?
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Fajowo się grało znowu byłem "prawie" najlepszy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z zapytaniem sie kieruję czy Alfa Centrum - Gdańsk to stałe miejsce spotów czy może wróci na skwerek?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Zdeniu a dało by się coś w Wejherowie spyknąć jakiś spocik
-
Kto kupił RZECZPOSPOLITĄ 4 stycznia 2008 potrzebna płytka PIT
Obecnie jestem posiadaczem tego programu Program Pit 2007 - rozliczenie roczne własnie z tej gazetki jak jeszcze potrzebujesz to daj cynk.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Fajnie sie gierczylo dzieki chopy
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
Grafi ..czemu masz avatara z kreskówki Bo to grafi tak jak i mój nick. A jeśli bijesz do tego ze zdjęcia nie pokazuje to zerknij tu. http://www.a4-klub.pl/team/index.php
-
Nasza Klasa - dla naiwnych
Jedyne czego mogę się obawiać to tłumy fanek pod moimi dzwiami.
-
Strefa Śmiechu
Więc do picia
-
[B5 AFN] Relingi do avanta
Tu masz mały przykład jak stoją takie relingi. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=290866134 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=292714726
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Audi krzy0 na jego prożbę wrzucam Aktualizacja zdjęć
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
Ktoś wywalił fotki nie ładnie