Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grafi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grafi

  1. Witamy Sierpuchowo zna się te strony
  2. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/10765/Pierwsza_jazda_motocyklem
  3. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100155,sortuj,sm,st,67497,pozycja,2,Ostra_jazda
  4. Witam serdecznie tym bardziej ze jestem częstym gościem w Sierpcu
  5. Witaj Temat dotyczący spotów 3M : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1508_piatek_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  6. Witamy z okolic
  7. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
  8. No to ciekawe. Wiec można na razie wykluczyć spokojnie olej opałowy i Pompy ciepła. Pozostaje GAZ + kominek z wkładem Piec na wszystko + kominek z wkładem I chyba tak jak piszecie trza wybrać pomiędzy wygodą i a ciągłym pilnowaniem temperatury na piecu
  9. Wiec tak piwnica od zewnątrz 5 styropian a góra 10 styropian ogrzewanie będzie centralne
  10. Witam. Mam do was zapytanie, a mianowicie jestem w trakcie budowy swojego gniazdka i nie wiem czym je sobie mam ogrzewać , żeby było w miarę tanio i wygodnie do wyboru mam: Ogrzewanie - eko-groszkiem - olejem opałowym - gazem - węglem/drewnem Dogrzewane będzie również kominkiem od święta Więc jak macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie to proszę o wasze doświadczenia i opinie.
  11. Chorwacja 0:3 Polska Niemcy 0:1 Austria I będziemy świętować
  12. Witamy witamy zapraszamy do działu spoty pomorskie.
  13. Witamy i zapraszamy na spoty w http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1704_godz_2000_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
  14. Witamy w klubie.
  15. Ano witamy
  16. hehe czyżby ktoś ma doła :gwizdanie:
  17. Siemka Krzysiek zapraszamy na spoty szczegóły znajdziesz tu : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1204_godz_1700_gdynia_skwer_kosciuszki_przy_automacie_z_kawa-t584.0.html
  18. No to gratki na nowej drodze życia wasze zdrowie.
  19. ...a Tobie się lewy STOP nie świeci, wiedziałeś? Patrz nie wiedziałem mam z nim problem co chwila coś tam nie styka.
  20. No już w domku, kiedy na spocie będzie słonko i bezie cieplutko? mateogda fajnie że dałeś mi fory, ale i tak bym Cię objechał :gwizdanie:
  21. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Szpiegowski film z impry naszej władzy. Potrafią się bawić. http://smotri.com/video/view/?id=v369970e1b6
  22. A czy może być lepsze miejsce jak nad samym morzem i obserwować turystki w skompym odzieniu
  23. Ty mówisz my słuchamy i do dopasować się postaramy. O pasuje nawet sobotę załatwiłem sobie wolną. A mydło koleżanko będzie wizytacja ze Słupska?
  24. grafi odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Takiej okazji nie można przepuścić, super oszczędny 1.9 TDI z instalacją gazową. http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-lift-C4626724.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.