Treść opublikowana przez grafi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Sierpuchowo zna się te strony
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/10765/Pierwsza_jazda_motocyklem
-
Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100155,sortuj,sm,st,67497,pozycja,2,Ostra_jazda
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie tym bardziej ze jestem częstym gościem w Sierpcu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Temat dotyczący spotów 3M : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1508_piatek_godz_1800_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy z okolic
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q
-
Czym ogrzewać dom?
No to ciekawe. Wiec można na razie wykluczyć spokojnie olej opałowy i Pompy ciepła. Pozostaje GAZ + kominek z wkładem Piec na wszystko + kominek z wkładem I chyba tak jak piszecie trza wybrać pomiędzy wygodą i a ciągłym pilnowaniem temperatury na piecu
-
Czym ogrzewać dom?
Wiec tak piwnica od zewnątrz 5 styropian a góra 10 styropian ogrzewanie będzie centralne
-
Czym ogrzewać dom?
Witam. Mam do was zapytanie, a mianowicie jestem w trakcie budowy swojego gniazdka i nie wiem czym je sobie mam ogrzewać , żeby było w miarę tanio i wygodnie do wyboru mam: Ogrzewanie - eko-groszkiem - olejem opałowym - gazem - węglem/drewnem Dogrzewane będzie również kominkiem od święta Więc jak macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie to proszę o wasze doświadczenia i opinie.
-
[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Chorwacja 0:3 Polska Niemcy 0:1 Austria I będziemy świętować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy witamy zapraszamy do działu spoty pomorskie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1704_godz_2000_sopot_pod_aso_gajos-t584.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ano witamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe czyżby ktoś ma doła :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Krzysiek zapraszamy na spoty szczegóły znajdziesz tu : http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_1204_godz_1700_gdynia_skwer_kosciuszki_przy_automacie_z_kawa-t584.0.html
-
Zaobrączkowaliśmy się
No to gratki na nowej drodze życia wasze zdrowie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...a Tobie się lewy STOP nie świeci, wiedziałeś? Patrz nie wiedziałem mam z nim problem co chwila coś tam nie styka.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No już w domku, kiedy na spocie będzie słonko i bezie cieplutko? mateogda fajnie że dałeś mi fory, ale i tak bym Cię objechał :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Szpiegowski film z impry naszej władzy. Potrafią się bawić. http://smotri.com/video/view/?id=v369970e1b6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A czy może być lepsze miejsce jak nad samym morzem i obserwować turystki w skompym odzieniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty mówisz my słuchamy i do dopasować się postaramy. O pasuje nawet sobotę załatwiłem sobie wolną. A mydło koleżanko będzie wizytacja ze Słupska?
-
Strefa Śmiechu
Takiej okazji nie można przepuścić, super oszczędny 1.9 TDI z instalacją gazową. http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-lift-C4626724.html