Treść opublikowana przez grafi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mateogda jak by co to czy mógł bym sie z tobą zabrać do słupska na spocik ?
-
[Polsat] Drogowka
Dzisiaj oglądałem program drogówka Zatrzymali A4 b5 avant 2,8 granatową poiwaniał nią a po zatrzymaniu okazało się ze nie ma prawka już zabrane za punkty w nagrodę dostał 900 zł i dodatkowe 10 punkty troszkę mu się wydłuży czas oczekiwania na prawko Przyznawać sie który to ?
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
E no jak mogę coś innego zaproponować jak Bunia Kto oglądał gumise wie o kogo chodzi.
-
Pożyczka mieszkaniowa
Pewnie dlatego ze w PKO od zawsze sie oszczędzało Książeczki PKO wszyscy pamiętają. Hugo a ty masz jakieś propozycje ?
-
Strefa Śmiechu
Nawiązując do świąt http://www.mojageneracja.pl/wilk
-
Strefa Śmiechu
Najlepsza dziesiątka idola http://pl.youtube.com/watch?v=KWP0xLkmS0g&feature=related na 3 miejscu wszystkim znany gwiazdor plusa :laghing2:
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,705644,32
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też sie postaram wpaść jak będę miał wolne.
-
Pożyczka mieszkaniowa
Dzięki Brynia zainteresuje sie tymi ofertami. Oj właśnie kusi te oprocentowanie. A jak wygląda z promocjami dla młodych małżeństw, jest coś takiego jeszcze?
-
Pożyczka mieszkaniowa
Zastanawiam sie nad funtami ale to trochę ryzykowne kursy i te sprawy. Dochód mamy stały obydwoje, żadnej działalności.
-
Pożyczka mieszkaniowa
Witam rozglądam się gdzie na bardzo dobrych warunkach dostać kredyt mieszkaniowy na budowę domu, wiem ze kiedyś były promocje dla młodych małżeństw nie wiem jak to teraz wygląda I tu moja prośba dla znawców tematu żeby doradzili, do jakiego banku się wybrać. Za wszystkie porady z góry dziękuję.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To to wiem jestem na bieżąco bardziej mi się rozchodziło o to czy strzeliłeś gafę i zapomniałeś dopisać 'pierwszy' W każdy pierwszy czwartek miesiąca czy po prostu co tydzień w czwartek.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ciekawe co miałeś na myśli
-
Strefa Śmiechu
Lubelski Ful Gul Gul Gul :gwizdanie:
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
za tak niewiele http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4255850
-
Strefa Śmiechu
Traktor Gti konkurencja dla pozka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może i ja się do Słupska wybiorę
-
Strefa Śmiechu
http://snegovik_car.ogladaj.pl/ Zero szacunku dla marki http://wiejskituning_344.ogladaj.pl
-
Nie przepłacaj
Zerknij tu Porównywalka cen a już więcej nie przepłacisz, porównasz sobie ceny w sklepach internetowych i kup najtaniej. Np. GOODYEAR EAGLE F1 GSD3 225/50/R17 Różnica wynosi 85zł na sztuce co daje na komplecie 340zł oszczędności.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Był i nawet byłem i mi się spodobało szkoda że tak niewielu było a tylu się zapowiadało.
-
Wolfenstein Enemy Territory
Niema problemu. A jak sie więcej chętnych uzbiera to może jakiś serwerek się załatwi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zostawimy Tobie wiadomość na automacie z kawą Zostawcie jakieś drobne na kawę chociaż :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wstępnie na skwerku. W razie czego wymyśli się miejsce zastępcze. nie róbcie tego ja się mogę spóżnić i jak was wtedy znajdę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Istnieje duża szansa że wpadnę ale mogę się Spóźnić się, więc bądczcie tolerancyjni, to moje pierwsze spotkanie z wami . A i jescze jedno nie będę audicą tylko golfiną nie zbijecie mnie za to
-
Wolfenstein Enemy Territory
Chciałbym wam zareklamować fajną gierkę najlepszą którą natrafiłem i to całkowicie FREE http://pl.youtube.com/watch?v=oHfxzvgSFU0 Tu można zassać gierkę http://www.idg.pl/ftp/gry_1441/Return.To.Castle.Wolfenstein..Enemy.Territory.Full.html Tu niezbędny patch http://www.softwarepatch.pl/plik/5619/programy-i-gry/Wolfenstein--Enemy-Territory---patch-260b-dla-Windows.html W gierkę pomykam już z 5 latek jest za***ista CoD w porównaniu z ET to nuda. Niestety nie mam serwera ale warto pograć. Polecany serwer: 85.232.244.18:27965 uwaga rygor jaj na naszym forum :gwizdanie: Serwer należy do klanu ||FHT|| Wiec nie pyskować im bo kick murowany Wyszukiwarka serwerów jest w grze ale można korzystać z The All-Seeing Eye (zalecane) Do zassaniu z http://download.chip.eu/pl/download_pl_409798.html A i jescze ET minimalizer http://et.owned.pl/?2:675::553 Odpalać przed wejsciem do gry kombinacja Alt+Z minimalizuję grę Moj nick to db.9