Treść opublikowana przez grafi
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Tak poza konkursem
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Keżor jesteś wielki ale poczekaj właśnie kończę ściągać Paint-a I wtedy Ci pokaże
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Rozłożyłeś mnie tym cukierkowym pickupem :kox: I o to chodzi jestem początkujący z grafiką i mam kiepskawy program FhotoFiltre Czuję sie doceniony te komentarze
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Wow 4 edycja i pierwszy oddany głos na mnie nie przez zemnie Tak dalej.
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Komuś innemu :gwizdanie:
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
J też swoją wysłałem żeby było się z czego pośmiać.
-
Strefa Śmiechu
- Spotkania na drodze
Dziś w godzinach 12:00 13:00 w Wejherowie spotkałem moje pierwsze Klubowe z ramkami klubowymi do rejestracji z tej okazji zapodałem dwa kalendarzyki za wycieraczkę i oczywiście zrobiłem fotkę na upamiętnienie tego zajścia.- 100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Najlepszego Murzynku- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Tak jak ostatnio startujemy ?- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Oj ja bym chętnie po skilował- Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Strzelamy dziś ??- Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
Zaledwie co dziesiąty ankietowany wskazał na naszych zachodnich sąsiadów. Natomiast na Chorwację i Austrię nie głosował już praktycznie nikt (w sumie niecałe 3 procent poparcia). Wyniki ankiety mogą nas cieszyć, choć nie ulega wątpliwości, że tak dobry wynik zawdzięczamy przede wszystkim naszym rodakom, którzy ostatnio bardzo lubią podobne zabawy. Jakiś czas temu na portalu "La gazetta dello Sport" piłkarscy kibice wskazali Polskę jako kraj, którego Włosi najbardziej się obawiają na Euro 2008. Także w tym przypadku zaskakujące wyniki to robota naszych internautów. Jerzy Wilkoński No i mają nas się nam dostanie :polew: :polew:- Powtarzamy numer z La Gazzetta dello Sport
Jak miło poszła 4- Historia niezwykła o Audi...
a pierwsza miłość ....- Historia niezwykła o Audi...
zawsze się znajdzie ktoś , kto powie że ...- Bombay TV - Robimy filmy
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=4c78a60abfb60d50bb9399a7f3bbab5b- Głośny wydech-tylko dla szpanu ?
Na początku szpan , jedziesz i wszyscy się oglądają. Potem bul głowy jak masz w trasę jechać ;(- Strefa Śmiechu
http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp Się pokapowali- Samochody z videoradarami
Wejherowo - srebrna skoda octavia- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Zawsze można pastą polerską to potraktować powinno pomóc.- Strefa Śmiechu
http://kabarety.fani.pl/articles.php?id=1876- Spotkania na drodze
Byłem dzisiaj w Słupsku i widziałem czarną B5 w avancie zaparkowana na ulicy czyżby zdenia furka , niywidziałem ramek bo brudne autko było- Odbudowa alufelgi
Zawsze można dać do regeneracji. koszt takiej zabawy to około 120 zł za szt. bynajmniej ja tak płaciłem.- Strefa Śmiechu
Mąż i żona jedzą razem zupę. Nagle żona wylewa zupę na siebie i krzyczy: -Zobacz, wyglądam jak świnia!!! Mąż odpowiada: -No, i jeszcze do tego zalałaś się zupą. - Spotkania na drodze