Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród

Wybieramy najładniejszy

  1. 1. Wybieramy najładniejszy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jedziemy z głosowankiem do przyszłej niedzieli do godziny 21

Baza

d201e8c112f6c1c9.jpg

Keżor1

29c162dc12251a20.jpg

Keżor2

44d6adebb764e454.jpg

grafi

2adbb00ab9fb5124.jpg

sokolnh

672b99128f57f507.jpg

bratpit

f81ad4dd4416c0e2.jpg

Nowak_zg

304aecf8019b9b72.jpg

Opublikowano

hmmm zagłosować na najlepiej wykonany projekt czy dać szansę komuś innemu?? ... ;)

Opublikowano

Komuś innemu :gwizdanie:

Opublikowano

grafi pojechales po Maxie.. :polew: :polew:

:thumbup:

Opublikowano

Komuś innemu :gwizdanie:

heheh :th:

Opublikowano

buaaahhhhaaaa :polew: malacze są kox- padłem qurna padłem :polew::kox:

Opublikowano

sam nie wiem na kogo oddac glos :|

wsumie to wszystkie prace sa ciekawe i fajne

_________________________________________________

glos na Keżor1

moze nie jest to taki malec jaki bym chcial miec ale oceniam virtual tuning a nie to co bym chcial miec ;p ( bo wolalbym w cult style ) ale .... widac ile tutaj jest zrobione.... znowu jestem pod wrazeniem tego jak wpasowujesz elementy :)

masakra .... :>

Opublikowano

Wow 4 edycja i pierwszy oddany głos na mnie nie przez zemnie :dance:

Tak dalej. :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Komuś innemu :gwizdanie:

Rozłożyłeś mnie tym cukierkowym pickupem :kox: :kox:

Opublikowano

Keżor robi świetne prace!!! No normalnie aż miło się na to patrzy, ale mimo to że jego prace są super,a przede wszystkim pierwsza, to dzisiaj oddałem głos na sokolnh'a Bo bardzo fajnego maluszka zrobił i miło się to ogląda. Wszystkie prace fajne! Ale głos tylko jeden... Pogratulować fajnej roboty! P.S. Panowie w czym to robicie? W jakim programie?

Opublikowano

Komuś innemu :gwizdanie:

Rozłożyłeś mnie tym cukierkowym pickupem :kox: :kox:

Pickup rulez.. :th:

Opublikowano

Komuś innemu :gwizdanie:

Rozłożyłeś mnie tym cukierkowym pickupem :kox: :kox:

I o to chodzi :decayed:

jestem początkujący z grafiką i mam kiepskawy program FhotoFiltre

Czuję sie doceniony te komentarze :kox:

Opublikowano

Photoshop

a dla poczatkujacych polecam:

http://www.virtual-tuning.pl/

Opublikowano

dzięki wszystkim za głosy :notworthy: i za miłe słowa :) mnie sie podoba praca bratapita za F1look :kox:

Photoshop

a dla poczatkujacych polecam:

http://www.virtual-tuning.pl/

ja także photoshop i polecam sie uczyć od początku w photoshopie, jest super przejrzysty i jest naprawde nieskończoność możliwości!! ten program VT jest :thumbdown:
Opublikowano

I znowu glos na sokola ;] Gosc sie zna na tym i wie co robi! Zawsze jego prace wygladaja za***iście realnie i to mi sie w nich podoba najbardziej!

Opublikowano

jak dla mnie to powinien byc konkurs

kezor vs sokolnh

oraz

inni kontra inni

Opublikowano

Z tego co widac oni robia najlepiej..widocznie w tym troche siedza ;) Reszta widac ze sie stara ale wiadomo ze trzeba troche sie pobawic zeby wychodzily jakies konkretne efekty - takze Panie Nowak dzialaj Pan :)

Opublikowano

Mnie sie praca Nowaka podoba najbardziej , ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Keżor1

29c162dc12251a20.jpg

LUKE, I'm your father ... :kox: :kox:

tak jakos mi sie skojarzyło

Opublikowano

Keżor 1 :thumbup: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.