Treść opublikowana przez audia4s4
-
Spotkania na drodze
Szarawe B5 Tdi nr.rej CW***** z naklejką klubowa na klapie widziana przed Ślesinem
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Fajnie wygląda A co to tam pod kierownicą takie niebieskie?
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
Kozacka
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
Tez nie za bardzo mi lezy bez zenonu. Musze zakupić w przyszłości
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
Daje rade
-
[ALL] BMW 330d e46 184PS*Czarna*17''
BMW 330d 184PS e46 Steptronic 2001r Sredne wyposażenie jak na bawarke: -Trójramienny kierok -Welur -Szyberdach -4 El.Szyby -Parktronic -Alu 17' -prawe lusterko Z Audi nie zrezygnowałem to moje drugie auto
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Moja dawna A4 2 lata temu moja wyglądała tak: A teraz po modach obecnego właściciela który jeździ nią 2 lata fotki przesłał mi jakoś zimą:
-
Michael Jackson nie żyje
http://www.youtube.com/watch?v=ex30DYwQlHU [*]
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Ładna sztuka A4-ki nie szkoda sprzedawać? Chyba że już długo jeździsz i sie znudziła
-
[AFN+] Keżorowóz
Te ciemne lampy fanie nawet wyglądają na srebrnym
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
Bierz golfa tu nikt Audi nie lubi
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Kozacko
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja bym nic nie ruszał bo i tak jest i ogień w szopie
-
Miss dziur
Myślałem ze jakies laski tam będą
-
[B6 AWX] Moja A4 po zmianach
Przed zmianami mi się bardziej podoba
-
[B6 AWX] A oto moje autko;)
Jo wim czy taka seria nie wszystkie wychodziły na tych 16" -tkach, lepsze niż 15".
-
[ALL] 0-200km/h.
5s jak bez worka kartofli w bagażniku
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
- [INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio
:kox: Kapitalna- [ALL B6] [B6 BAU] Quattro power - SPRZEDANE!!!
Ładna sucz- A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
A3 możesz porównywać do Golfa,Leona itp klasy- A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
Ja mam- A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
Mi tam A3-ką sie źle nie loto Dużej rodziny nie mam więc tragedi nie ma z 3 drzwierną budą. A tak na serio to troche dziwne porównanie A3 do A4 przecież to są inne klasy, inna bajka- Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Miałem E46 320d 150ps i nawet fajnie to jeździ. Kultura pracy motorku - poezja , ale jakoś nie podnieca mnie tak jak Audi. Nie mówie ze jest złe- Foto zabawa
Kozackie tytuły np. 2.Dymam w d*pę Chińskie Laski :polew: - [INNE] S3 8L kolegi :) 1.8T na 19", gwincie + grube audio