-
Hokej przedni po lifcie
Też miałem ten problem i ceny nowej części są powalające;/ szukaj na allegro raz na jakiś czas pojawi się jakaś oferta i wtedy kupuj bez zastanowienia;)
-
[B5 AHH] Nie działąjace zegary i miagające podświetlenie po wymianie akumulatora.
heh no własnie dawno byłem tu na forum to mnie troche omineło ale i tak ciezko mi sie dopasowac przez prace i studia w lublinie. chudineze a inwestycja w VAG sie opłaci w sumie w rodzinie mam jeszcze kilka aut vwgrup tylko czy skomplikowane to jest??
-
[B5 AHH] Nie działąjace zegary i miagające podświetlenie po wymianie akumulatora.
Witam. nie znalazłem podobnego watku wiec pytam tutaj. mianowicie padł mi akumulator a gdy go naładowałem elektryka zwariowała tzn normalnie pali i jezdzi ale nie działąja zedne zegary a podswiatlenia zegarow i włacznikow swiatel przeciwmgielnych cały czas miga. mam a4 2000rok 1,9tdi(90km). bede musiał skorzystac z VAG'a?? u mechanika to pewnie troche kosztuje. gdybym miał własny kabel i jakis program( widziałem na allegro kabel + vxtool za 100zł) to takie problemy mozna rozwiazac samemu??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Audi dostała cios od tyłu jesli sie wyleczy to moze tez dojedzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jestem chetny ale swojej obecnosci nie potwierdzam
-
Moja A4 B5 po II lifcie
no fele to tez bym wolal jakies inne ale te tez sa ok. popieram wyrzucenie chromu z grilla A OGOLNIE to autko bardzo fajne bo tez takie mam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dla mnie druga połowa lipca to tez dobry termin. no mysle ze juz choc chwile kazdy moze poswiecic na takie spotkanie, gdyby frekwencja od poczatkow była lepsza to moglibysmy sie pokusic o zorganizowanie np grilla we własnym gronie ale narazie to chyba nie wchodzi w rachube... tak wiec chyba czekamy na zgłoszenia jest jeszcze sporo czasu zeby jakos zaplanowac spocik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie chce się wypowiadac za innych którzy może nie maja nawet zamiaru sie pojawiac na spotach ale wakacyjny termin byłby odpowiedni(przynajmniej dla mnie) i bardzo chetnie sie zjawie. Teraz tylko czy jest ktos jeszcze kto mógłby to nakręcić?? Wakacyjna pogoda i blask wypolerowanych czwórek chyba lepiej przemawia niz pierwsze zimowe spotkań o wiadomej frekfencji... chudineze co Ty na to? no i liczymy na gości....
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
Ja przez jakis czas używałem Nokii i nie wiem czy to ten model o który pytasz to ale tamta była super nie moge złego słowa powiedziec, wiec ja polecam. tylko ona kosztowała pol roku temu 950 zł wiec nie wiem czy za takie pieniadze nie mozna miec czegos bardziej rzeczowego jak chocby jakis tomtom czy inne badziej wyspecjalizowane w nawigacjach marki
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
ostatnio został wymieniony wysprzęglik przy skrzyni bo uciekał przez niego płyn hamulcowy wiec i płyn jest nowy a problemow ze skrzynia juz nie ma...
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
a wracając do mojej skrzyni to wszystko wróciło do normy jedynka i wsteczny chodzą juz normalnie chociaż nic nie robolem ale w wolnym czasie podjadę do jakiegoś fachowca niech jeszcze ja zobaczy może ma jakieś luzy lub jest cos źle ustawione,
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
bo widziałem jak jak wyjmowano z tego audi i nie był to samochod wyeksploatowany i przed zalozeniem mechanik tez ja dokladnie obejrzał i ie wygldała na zla
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
skrzynia jest z angielskiego audi a4 2007r
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
nie dopiero niedawno sie tak zrobiło po wymianie było oki
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
wymieniałem skrzynie całkiem nie dawno bo nie wchodziła mi czwórka i mam skrzynie z a4 z roku 2007 wiec mysle ze olej w skrzyni jest a jesli to sprzegło to czemu nie trzyma na wszystkich biegach tylko 1 i R:D