Treść opublikowana przez RadekA4
-
Hokej przedni po lifcie
Też miałem ten problem i ceny nowej części są powalające;/ szukaj na allegro raz na jakiś czas pojawi się jakaś oferta i wtedy kupuj bez zastanowienia;)
-
[B5 AHH] Nie działąjace zegary i miagające podświetlenie po wymianie akumulatora.
heh no własnie dawno byłem tu na forum to mnie troche omineło ale i tak ciezko mi sie dopasowac przez prace i studia w lublinie. chudineze a inwestycja w VAG sie opłaci w sumie w rodzinie mam jeszcze kilka aut vwgrup tylko czy skomplikowane to jest??
-
[B5 AHH] Nie działąjace zegary i miagające podświetlenie po wymianie akumulatora.
Witam. nie znalazłem podobnego watku wiec pytam tutaj. mianowicie padł mi akumulator a gdy go naładowałem elektryka zwariowała tzn normalnie pali i jezdzi ale nie działąja zedne zegary a podswiatlenia zegarow i włacznikow swiatel przeciwmgielnych cały czas miga. mam a4 2000rok 1,9tdi(90km). bede musiał skorzystac z VAG'a?? u mechanika to pewnie troche kosztuje. gdybym miał własny kabel i jakis program( widziałem na allegro kabel + vxtool za 100zł) to takie problemy mozna rozwiazac samemu??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Audi dostała cios od tyłu jesli sie wyleczy to moze tez dojedzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jestem chetny ale swojej obecnosci nie potwierdzam
-
Moja A4 B5 po II lifcie
no fele to tez bym wolal jakies inne ale te tez sa ok. popieram wyrzucenie chromu z grilla A OGOLNIE to autko bardzo fajne bo tez takie mam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dla mnie druga połowa lipca to tez dobry termin. no mysle ze juz choc chwile kazdy moze poswiecic na takie spotkanie, gdyby frekwencja od poczatkow była lepsza to moglibysmy sie pokusic o zorganizowanie np grilla we własnym gronie ale narazie to chyba nie wchodzi w rachube... tak wiec chyba czekamy na zgłoszenia jest jeszcze sporo czasu zeby jakos zaplanowac spocik
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie chce się wypowiadac za innych którzy może nie maja nawet zamiaru sie pojawiac na spotach ale wakacyjny termin byłby odpowiedni(przynajmniej dla mnie) i bardzo chetnie sie zjawie. Teraz tylko czy jest ktos jeszcze kto mógłby to nakręcić?? Wakacyjna pogoda i blask wypolerowanych czwórek chyba lepiej przemawia niz pierwsze zimowe spotkań o wiadomej frekfencji... chudineze co Ty na to? no i liczymy na gości....
-
GARMIN 760 v TomTom 920 v NOKIA 330 co sądzicie o tych nawigacjach ?
Ja przez jakis czas używałem Nokii i nie wiem czy to ten model o który pytasz to ale tamta była super nie moge złego słowa powiedziec, wiec ja polecam. tylko ona kosztowała pol roku temu 950 zł wiec nie wiem czy za takie pieniadze nie mozna miec czegos bardziej rzeczowego jak chocby jakis tomtom czy inne badziej wyspecjalizowane w nawigacjach marki
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
ostatnio został wymieniony wysprzęglik przy skrzyni bo uciekał przez niego płyn hamulcowy wiec i płyn jest nowy a problemow ze skrzynia juz nie ma...
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
a wracając do mojej skrzyni to wszystko wróciło do normy jedynka i wsteczny chodzą juz normalnie chociaż nic nie robolem ale w wolnym czasie podjadę do jakiegoś fachowca niech jeszcze ja zobaczy może ma jakieś luzy lub jest cos źle ustawione,
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
bo widziałem jak jak wyjmowano z tego audi i nie był to samochod wyeksploatowany i przed zalozeniem mechanik tez ja dokladnie obejrzał i ie wygldała na zla
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
skrzynia jest z angielskiego audi a4 2007r
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
nie dopiero niedawno sie tak zrobiło po wymianie było oki
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
wymieniałem skrzynie całkiem nie dawno bo nie wchodziła mi czwórka i mam skrzynie z a4 z roku 2007 wiec mysle ze olej w skrzyni jest a jesli to sprzegło to czemu nie trzyma na wszystkich biegach tylko 1 i R:D
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
mam prolem w moimaudi przy wrzucanie jedynki lub biegu wstecznego czuje opór który po chwili i mocniejszym wcisnieciu biegu mija przy biegach do jazdy 2,3,4,5 nie ma w ogóle tego problemu wchodza elegancko. Zaznaczam ze posiadam auto z silnikiem 1.9tdi 90km z roku 2000 i wstecznego sie nie wciska tylko wchodzi normalnie
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
no nie wiem ale ja chce cos w miare taniego w eksploatacji;/ moze mi ktos napisze w takim razie po co cabrio? ale podobaja mi sie auta bez dachu;D
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
czemu megane 1.6 sie nie opłaca??
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
a zwykle 1,6?? w megane?? nie wiem jak wam ale widziałem żółtą magane w cabrio to jest poprostu kosmiczna[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 14:59_________________________________________________a mam pytanie gdzies czytałem ze b4cabrio były produkowane z silnikiem dieska mozecie potwierdzic ta informacje??
-
[ALL B5] Wskaźnik temperatury przy zegarach
a to nie ciekawie nie podoba mi sie to z ta temperatura
-
[ALL B5] Wskaźnik temperatury przy zegarach
posiadam A4 z ostatniego okresu produkcji 2000rok;1,9tdi,90km miedzy licznikiem a prękdkościomierzem są takie dwa miejsca jak wyświtlacze i na jednym z nich(dolnym) wyswietla sie podczasz jazdy temperatura powietrza na zewnatrz auta czy da sie zmienic wyswitlana temperature na cos innego np temp wewnatrz auta?
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
no o saabie tez słyszałem ze auto ok ale co do napraw to strasznie drogo. nie mam sprecyzowanej klasy auta cabrio ale moze byc i astra,megane,audi czy honda. wiecie moze jak te auta radza sobie z gazem
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
ale do tego dojdą wiadome sprawy jak rozrzad filrty i olej ale to wiadomo jak w kazdym tylko zeby wydatki nie zabiły radosci jazdy cabrioletem:) a amory przy jezdzie takiej jak mowisz drift to pewnie dlugo nie wytrzymaja;/
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
mazda elegancka wierze ze fajnie jezdzi tylko mam pewne obawy co do eksploatacji tzn częsci: cena i dostępność. a co do audi to bardzo ciekawa opcja
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
o ile astra i megane moga ladnie wygladac to punto chyba ani troche i najlepiej byloby dorwac wersje w skorze