Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zastanawiam sie nad kupnem jakiegos niedrogiego auto cabrio niedrogie znaczy dla mnie do ok 10tys, zbliza sie wiosna ,lato wiec czemu nie?:) co mozecie doradzi?? osobiscie zastanawiam sie jedynie nad oplem astra i renault megane co sadzicie moze macie inne propozycje??

a moze jaies zwykle sportowo wygladajace auto ze stałym dachem?? co mozecie doradzic jesli choidzi o coupe???

Opublikowano
  • Autor

o ile astra i megane moga ladnie wygladac to punto chyba ani troche

i najlepiej byloby dorwac wersje w skorze

Opublikowano

ostatnio ściagnelismy z berlina dla kuzyna Mazde Mx-5. odradzalem ale sie uparł. 3500 ojro wyszlo. wygląda jak wygląda ale jezdzi rewelacyjnie. idealnie wyważony, środek ciężkości prawie na asfalcie. jesli sie zdecydujesz szukaj z hardtopem i z dyfrem typu torsen. sprzegasz i drifcisz na kazdym zakrecie :decayed:

tu możesz ja obejrzeć: http://mx-5.pl/viewtopic.php?t=1720

Opublikowano
  • Autor

mazda elegancka wierze ze fajnie jezdzi tylko mam pewne obawy co do eksploatacji tzn częsci: cena i dostępność.

a co do audi to bardzo ciekawa opcja

Opublikowano

od razu po sprowadzeniu musial wymienic amory z tylu i przodu. koszt nie wiekszy niz w audi.

Opublikowano
  • Autor

ale do tego dojdą wiadome sprawy jak rozrzad filrty i olej ale to wiadomo jak w kazdym tylko zeby wydatki nie zabiły radosci jazdy cabrioletem:)

a amory przy jezdzie takiej jak mowisz drift to pewnie dlugo nie wytrzymaja;/

Opublikowano

a ja bym na twoim miejscu poszukal R19 1.8 16V cabrio, za 10kola znajdziesz w super stanie, ze skora, klima itd, auto pieknie wyglada, przyspiesza jak pocisk,a prowadzi sie jak po szynach :evil:

Opublikowano

jak cabrio to tylko mx-5 ............

Opublikowano

BMW E30 najlepiej 2,0 albo 2,5 stare ale jare

Opublikowano

BMW E30 najlepiej 2,0 albo 2,5 stare ale jare

To dobre jest, E30 są śliczne w Cabrio. :kox:

To Audi Cabrio też fajna opcja. :good:

Opublikowano

kolego kup albo audi 80 w cabrio bo ładnie wygląda albo e30 z dużym motorem to bedziesz miał zabawkę

Opublikowano

audi 80 cabrio ale koniecznie w tym pomaranczowym kolorze :) fajne felgi i bedzie kozak :)

Opublikowano

Honda CRX Del Sol :good: mialem wersje 125KM i 160KM. Druga jezdzi rewelacyjnie ale nie znajdziesz do 10tys. Ma hardtop co jest wazne i nawet spory bagaznik.

Opublikowano

Też maiłęm del sola VTi 160KM kapitalne auto i jedzie niesamowicie naprawdę...

A co do Audi Cabrio to nie 2.3 bo mechaniczny wtrysk potrafi dać popalić a na gazie to już wogóle porażka.

Opublikowano

A może Audi 90 Cabrio 2,3 20v albo coś większego np. 2,8 ale żeden gaz!!![br]Dopisany: 28 Luty 2009, 19:55_________________________________________________Jest !!! Niedrogie, z ekonomicznym silnikiem, mały przebieg :decayed:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5942483

Opublikowano

jesli coupe wchodzi juz w grę to CRX II. najlepiej byloby w VTECu ale one kosztuja.

tu masz ladnego: http://otomoto.pl/honda-crx-ed9-oryginal-zadbany-warszawa-C7911738.html

C7911738_1.jpg

Kultowe auto. del sol to juz nie bylo to...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.