-
[ALL B5] Skórzane dekory
wrzuce fotki jak skoncze robote - mysle ze w sobote juz zalozone na aucie tylko pytanie, jak zdemontowac listwy z deski rozdzielczej ?? dzisiaj dodatkowo padlo mi drugie w tym miesiacu radio :/ bede musial chyba zrobic nowa instalacje do audio wiec tez troche zwolnie :/ panu Slawkowi jak narazie nie zamierzam robic konkurencji a co do odpadow - jest robota sa odpady w cenie do dogadania
-
[ALL B5] Wymiana tapicerki
grzesu - co ty dokladnie potrzebujesz ?? przyciski od zamykania/otwierania szyb i klamki wewnetrzne ?? jaesli tak to mam tez takie cos
-
[ALL B5] Skórzane dekory
spokojnie z tymi fotelami narazie skoncze te listewki bo to akurat chcialem dawno zrobic, tak jak pisalem wczesniej w miedzyczasie powstaje pierwsza kierownica ... jak z tymi dwwoma pierdolkami sie uporam bede robil skorzane boczki w drzwi bo to ostani element jaki mi zostanie z materialu do foteli moze kiedys dojde ale to raczej daleka przyszlosc, tymczasem takie male pierdolk skora narazie pierwszej klasy ale nie samochodowa - szczerze powiem ze jakiej firmy nie wiem - powiedzmy ze sa to (o dziwo pasujace) odpady z firmy w ktorej pracuje :>
-
[ALL B5] Skórzane dekory
ello jako ze pracuje jako tapicer od 2 lat ale niestety robiac meble, postanowilem sprobowac sil w obijaniu elementow wnetrz samochodow na pierwszy ogien u mnie w audi poszly listwy dekoracyjne a w miedzyczasie powstaje tez pierwsza obszywana kierownica ..... jak narazie mam tylne drzwi i drzwi kierowcy wykonczone biala skora moze byli by chetni na cos takiego - na forum nie znalazlem podobnego tematu wiec ..... oto jest lubie sie takimi zeczami bawic wiec czemu nie mialbym na tym zarobic extra kaski na furke jakas strzelona na szybko fotka, jak skoncze to beda dokladne a chlopaka z lubuskiego pokaze efekty na spocie
-
[B5 ALL]skórzane fotele z anglika
przednie fotele przekladasz i pasuja plug&play robilem to miesiac temu
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Rower za tysiaka
ostatnio tez kopalem w necie i szukalem dla siebie roweru ... ale nawet nie za tysia tylko mniej :gwizdanie: cos takiego znalazlem - http://www.allegro.pl/item591509715_polski_rower_elios_profesjonalny_sprzet_extra_21.html tez polski rowerek - osprzet tez ma nienajgorszy- Spocik Lubuski :)
Nowak sie ubezpiecza - w razie gdyby kupil s6, zebyscie go na spot wpuscili :polew:- [ALL] BMW 3er 330D
latalem taka ale w kombi - rakieta jak masz mozliwosc to bierz- W co kto gra (X360 & PS3) ?
70 + wysylka i obie twoje- W co kto gra (X360 & PS3) ?
z innej beczki, moze ktos by chcial wciagnac collina dirt na X360 i halo 3 ?? po 40 pln za sztuke zupelnie bez rys oczywiscie wersje sklepowe oryginalne ja aktualnie smigam sobie tezz w GTA4 - chyba nigdy sie nie znudzi - misje to sobie samemu mona wymyslac- BRA-co o tym myślicie?
mi sie podoba ale odpuszczam - czekam az zrobi sie troche cieplej i cala maske obijam kremowa/ bezowa skora- Szukam modelu zdalnie sterowanego
jesli to twoj pierwszy modelik to polecam tamiya tt-01 lub ktoras z ewolucji tego podwozia autko lata po piachu, asfalcie, nawet po wodzie zabawa nie mala do 600 - 650 zlotych powinienes dorwac komplet- [ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
audi 80 cabrio ale koniecznie w tym pomaranczowym kolorze fajne felgi i bedzie kozak- [B5 ADP] Zanikające wartości cyfrowe z klimatronika
ello jesli to Cie ratuje to ja mam do oddania za male pieniadze - powiedzmy 50 pln + wysylka - ale mruga wyswietlasz, chyba wiadomo o co chodzi moze z dwuch zrobisz jeden - Rower za tysiaka
duffy02
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta