Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy02

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy02

  1. wrzuce fotki jak skoncze robote - mysle ze w sobote juz zalozone na aucie tylko pytanie, jak zdemontowac listwy z deski rozdzielczej ?? dzisiaj dodatkowo padlo mi drugie w tym miesiacu radio :/ bede musial chyba zrobic nowa instalacje do audio wiec tez troche zwolnie :/ panu Slawkowi jak narazie nie zamierzam robic konkurencji a co do odpadow - jest robota sa odpady w cenie do dogadania
  2. grzesu - co ty dokladnie potrzebujesz ?? przyciski od zamykania/otwierania szyb i klamki wewnetrzne ?? jaesli tak to mam tez takie cos
  3. spokojnie z tymi fotelami narazie skoncze te listewki bo to akurat chcialem dawno zrobic, tak jak pisalem wczesniej w miedzyczasie powstaje pierwsza kierownica ... jak z tymi dwwoma pierdolkami sie uporam bede robil skorzane boczki w drzwi bo to ostani element jaki mi zostanie z materialu do foteli moze kiedys dojde ale to raczej daleka przyszlosc, tymczasem takie male pierdolk skora narazie pierwszej klasy ale nie samochodowa - szczerze powiem ze jakiej firmy nie wiem - powiedzmy ze sa to (o dziwo pasujace) odpady z firmy w ktorej pracuje :>
  4. ello jako ze pracuje jako tapicer od 2 lat ale niestety robiac meble, postanowilem sprobowac sil w obijaniu elementow wnetrz samochodow na pierwszy ogien u mnie w audi poszly listwy dekoracyjne a w miedzyczasie powstaje tez pierwsza obszywana kierownica ..... jak narazie mam tylne drzwi i drzwi kierowcy wykonczone biala skora moze byli by chetni na cos takiego - na forum nie znalazlem podobnego tematu wiec ..... oto jest lubie sie takimi zeczami bawic wiec czemu nie mialbym na tym zarobic extra kaski na furke jakas strzelona na szybko fotka, jak skoncze to beda dokladne a chlopaka z lubuskiego pokaze efekty na spocie
  5. przednie fotele przekladasz i pasuja plug&play robilem to miesiac temu
  6. ostatnio tez kopalem w necie i szukalem dla siebie roweru ... ale nawet nie za tysia tylko mniej :gwizdanie: cos takiego znalazlem - http://www.allegro.pl/item591509715_polski_rower_elios_profesjonalny_sprzet_extra_21.html tez polski rowerek - osprzet tez ma nienajgorszy
  7. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak sie ubezpiecza - w razie gdyby kupil s6, zebyscie go na spot wpuscili :polew:
  8. latalem taka ale w kombi - rakieta jak masz mozliwosc to bierz
  9. 70 + wysylka i obie twoje
  10. z innej beczki, moze ktos by chcial wciagnac collina dirt na X360 i halo 3 ?? po 40 pln za sztuke zupelnie bez rys oczywiscie wersje sklepowe oryginalne ja aktualnie smigam sobie tezz w GTA4 - chyba nigdy sie nie znudzi - misje to sobie samemu mona wymyslac
  11. mi sie podoba ale odpuszczam - czekam az zrobi sie troche cieplej i cala maske obijam kremowa/ bezowa skora
  12. jesli to twoj pierwszy modelik to polecam tamiya tt-01 lub ktoras z ewolucji tego podwozia autko lata po piachu, asfalcie, nawet po wodzie zabawa nie mala do 600 - 650 zlotych powinienes dorwac komplet
  13. audi 80 cabrio ale koniecznie w tym pomaranczowym kolorze fajne felgi i bedzie kozak
  14. ello jesli to Cie ratuje to ja mam do oddania za male pieniadze - powiedzmy 50 pln + wysylka - ale mruga wyswietlasz, chyba wiadomo o co chodzi moze z dwuch zrobisz jeden
  15. mam chyba takie same felgi (albo super podobne) w oryginalnym stanie - cale srebrne jak chcesz to jutro zrobie i wrzuce fotke [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:40_________________________________________________ chyba jednak bardzo podobne i sorry ze brudne ale jakis poglad masz
  16. jesli kupujesz lampe zespolona to jest pewiem "myk" ja kupilem komplet poliftowych valeo i po montazu - zalamka, slup swiatla jest dluzszy po lewej stronie - anglik podjechalem do znajomego mechanika - otwozyl klapke od zarowki w lampie - jedno spojrzenie jeden ruch reka i przestawiona jakas blaszka wewnatrz - efekt - swiatla swieca jak powinny - diagnosta slowa nie powiedzial jak bylem ustawic po wymianie moze kazda lampke da sie tak "przestroic" ..... ?
  17. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    skorki przygarniete, jak narazie pod dach garazu ale w przyszly weekend powinny byc juz po regeneracji w autku mam pytanko - ktos ma wiedze na temat tego czy rozkladana kanape da sie zalozyc na miejsce nierozkladanej .... bo jak nie to lipa :/ nie musi sie otwierac - byleby sie trzymala na swoim miejscu
  18. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wydawalo mi sie ze cie tam widzialem wczoraj nie zebys wygladal
  19. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak_zg dokladnie tak Der Sitz hat eine Sitzheizung --> sa podgrzewane
  20. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zabieram ze soba dziewczyne a ona ma dar przekonywania (pamietacie kota ze shreck'a ) raczej nie preferuje pracy w niedziele - niedzielna praca w g**** sie obraca jesli juz to pojawie sie za tydzien - chyba ze nie wytrzymam
  21. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowak_zg powiedz - czy jest cos czego Ty nie wiesz mniej wiecej wiem, gdzie mam jechac to obejrzec - komplecik do jutr zarezerwowany dla mnie jak mozesz to zdefiniuj jeszcze - w miare dobry stan tego wytarcia nie bierzemy pod uwage rozmawialem tylko ze sprzedajacym a wiadomoz e kazdy chce sprzedawac i zarabiac jesli polecasz i skoro za 1100 jest do oddania to jutro lece po nowe graty przy okazji: Nowak_zg jak tam poszukiwania kratek dla mnie, halogeny sie marnuja wentyl ze tak zapytam - pracujesz w nadlesnictwie w babimoscie ?? pozdro panowie - jak cos sie w autku zmieni to napewno dam znac i sie pochwale
  22. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie zielonogórzanie co myslicie - czekam na fotki, jesli fotel nie jest przetarty na wylot to spokojnie sobie go w pracy na tapicerni uzupelnie farba do skory warto za te pieniadze - bede chcial raczej wyszarpac z lokietnikiem ale bez boczkow moze uda sie taniej oplaca sie ?? http://www.motoallegro.pl/item559129058_audi_a4_sedan_kpl_skora_fotele_airbag_podlokietnik.html ma sie rozumniec ze fotele z anglika pasuja do wersji "ogolnoeuropejskiej" ??
  23. mialem okazje sprobowac sie z ta GSI na obwodnicy ZG jednnak seria GSI 16V wymiekala, przy blisko 200 kmh jego odchodzila jak rakieta - widze teraz ze kolega robi kolejne fajne furki i dobrze ze sa tez ludzie ktorzy potrafia grzebac w autku z glowa, idac w dobrym.... oj przepraszam, w bardzo dobrym kierunku :good:
  24. duffy02 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na poczatku wypada przeprosic ze sie nie pojawilem ostatnio - dzisiaj 17.20 wylot na zielona bede napewno prosze bez chlosty gdzie was szukac na tym parkingu ?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.