-
Czarna świeca i szarpanie
W pierwszym poście nie wspomniałem cewka była używana. Druga nowa cewka NGK , świece jednoelektrodowe NGK.
-
Czarna świeca i szarpanie
Problem rozwiązany. Do wymiany poszła: cewka, świece, przewody. Koszt 900 zł. Śmiga jak dawniej. :-)
-
Czarna świeca i szarpanie
No jakiś geniusz w sklepie mi polecił Wymienić na 3 elektrodowe?
-
Czarna świeca i szarpanie
Panowie od dłuższego czasu mam problem, dość męczący . Na zimnym silniku ok, nagrzeje się zaczyna szarpać przy wciskaniu pedału gazu, jeśli go wciskam delikatnie szarpanie prawie nie występuje. Błąd na VAGU 561. Wykręciłem świece, 3 znaczenie się różni od pozostałych. Dodam jeszcze, że strzela w tłumik i jest odczuwalny brak mocy przy przyspieszeniu. Jakieś 3 miesiące temu wymieniłem cewkę, świece, przewody podmieniłem ale wróciłem do starych bo było to samo. Przypadłość występuje i na PB i na LPG. Na LPG bardziej odczuwalne szarpanie. Będę wdzięczny za pomoc http://www.directupload.net/file/d/4591/mlmgmmvg_jpg.htm
-
[1.8 ADR] SZARPIE NA PB I LPG
Do dziś borykam się szarpaniem, czy to na gazie czy na benzynie. Wymieniłem cewkę z przewodami świece. Nawet wyczytałem na forum lpg o zmianie przerwy na świecach. Zmiejszyłem przez jakiś czas było ok. POtem wszystko wróciło. Łapy opadają Do tego jak przyspieszam, dochodzi do 4 tyś. to jakby coś go blokowało. A teraz ciekawostka: raz jest dobrze, raz do kitu
-
Szarpie i strzela podczas jazdy na rozgrzanym silniku
Odgrzeje kotleta:) Rozwiązał ktoś problem z szarpaniem czy to na gazie (bardziej odczuwalne) czy na pb?
-
Szarpiecie przy dodaniu gazu
Witam Rozwiązałeś problem szarpania ?
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
Panowie doradzcie co może być. Silnik wycieraczki pracuje, tylko wycieraczka czasami po szybie trochę się przesunie i stoi, jak ją zdejmę całkiem i od góry wyjmę gumową uszczelkę to widzę że pracuje ta rurka z frezą na wycieraczkę. Jakby siły nie miała
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Hej daj namiary na te firmę będę wdzięczny
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Nie dawno założyłem taką rozpórkę z tym że dolną i powiem że czuć dużą różnice. Jest super, a koszt to 10zł.
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Dzięki, a liczniku super
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Panowie w weekend będę to montował. Powiedzcie mam osłonę ślinika i skrzyni. Po zamontowaniu owej rozpórki osłony się zmieszczą ?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Panowie doradźcie. Jako że centralkę kupiłem i zamontowałem jakieś 2 lata temu, to wtedy nie podpiąłem domykania szyb, z że teraz mi się to spodobało to się wziąłem. Co zrobiłem: tylko z centrali wyjąłem zworkę i moduł działa, ale jest jedno ale:) podczas otwierania z pilota opadają również szyby
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
Panowie doradźcie. Jako że centralkę kupiłem i zamontowałem jakieś 2 lata temu, to wtedy nie podpiąłem domykania szyb, z że teraz mi się to spodobało to się wziąłem. Co zrobiłem: tylko z centrali wyjąłem zworkę i moduł działa, ale jest jedno ale:) podczas otwierania z pilota opadają również szyby
- Wycie :)
grzesu3
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta