Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpiecie przy dodaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem ze samochód czasami przy dodaniu gazu szarpnie i dopiero wtedy ciągnie. Macie jakiś pomysł od czego to może byc

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

rozwiązałeś ten problem?

Edytowane przez kajmanovsky

Opublikowano
  • Autor

Nie. Ten problem wystepuje jak jade np na trójce mam koło 1000 obrotów i gwałtownie dodam gazu.

Opublikowano

Hm tak we wlasnym zakresie to polecalbym sprawdzic ci polosie czy nie maja luzow, ew uklad zaplonowy i przeplywomierz. A jak rozkrecasz do wysokich obrotow i gwaltownie puszczasz gaz to tez szarpie? Im wiecej wykluczysz problemow to latwiej ci bedzie potem to naprawic i taniej bo nie sztuka wymienic pol auta tylko trafic dokladnie tam gdzie boli :P

Opublikowano
  • Autor

A może to być wina filtra paliwa? A jak dokładniej sprawdzić ten przeplywomierz. Pod koniec miesiąca wstawiam gaz i zobaczymy czy dalej będzie ten sam problem

A po puszczaniu gazu nie szarpie, jeśli by tak było to od czego to by mogło być?

Opublikowano

Jeśli to układ zapłonowy to po wstawieniu gazu prawdopodobnie będzie gorzej.

Opublikowano
  • Autor

Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km

Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiem właśnie i się okaże co ja boli. Tylko ze nie zawsze szarpie zdąży się to raz na jakieś 300km

Na komputerze pokazuje mi 2 błędy od sondy P0130 i P0150

Witam

Rozwiązałeś problem szarpania ?

Opublikowano
  • Autor

Nie. Chociaż dawno już nie szarpneło.

Opublikowano

Nie. Chociaż dawno już nie szarpneło.

wypaliłeś mu nagar xD

żart oczywiście ;p

Edytowane przez kajmanovsky

Opublikowano
  • Autor

Jednak problem jest nadal. W czwartek zakładam gaz i zobaczymy czy dalej tak będzie.

Opublikowano

swiece zaplonowe wymieniales? posprawdzaj sobie kable przy okazji, moze ktorys jest luzno lub jest zabrudzony to polecam wyczyscic preparatem do stykow

Opublikowano
  • Autor

On szarpie tylko przy niskich obrotach jak mam trochę ponad 1000 i dodam mu gazu to czasami szarpnie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A jak rozkrecasz do wysokich obrotow i gwaltownie puszczasz gaz to tez szarpie? Im wiecej wykluczysz problemow to latwiej ci bedzie potem to naprawic i taniej bo nie sztuka wymienic pol auta tylko trafic dokladnie tam gdzie boli :P

Mam podobny problem u siebie, jadąc na 1 przy niskich obrootach czasami zaczyna poszarpywać I tak jak napisal Kajmanovsky jadąc bardziej "dynamicznie" przy szybkiej redukcji rwie jakby silnik mial wyskoczyc I tak samo jest przy puszczaniu gazu naa wysokich obrotach..co jest przyczyna?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ja wymieniłem swiece I problem z glowy;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie bylo identycznie, jedej przewód zapłonowy miał przebicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.