Treść opublikowana przez mortek1986
-
Nie działa obrotomierz
Jutro go wymienie. To się okaże czy to to
-
Nie działa obrotomierz
Z czego komputer bierze sygnał obrotów silnika do obrotomierza???
-
A4 b5 2.8 źle ustawiony rozrząd
blokada rozrzadu, luzuje sie koła wałków i ustawia w lini, no i blokada wału . wykreca sie czyjnik połozenia wału i wkreca trzpien blokujacy
-
Zmiana wrysków z BRC na inne..
tylko alex barracuda, najlepsze wtryski jakie miałem ciche szybkie i wytzymałe ,cena do zaakceptowania
-
Wypadanie zapłonu na zimnym silniku
cewka
-
Jakie wtryskiwacze do LPG Tech ?
115 wystraczy
-
Jakie wtryskiwacze do LPG Tech ?
tylko barakuda. szybkie precyzyjne i działaja długo
-
wymiana hamulców tył
tarcze zaciski ? cos iecej?
- wymiana hamulców tył
- wymiana hamulców tył
-
wymiana hamulców tył
mam z tył tarczopiasty, jak to ogarnac aby załozyc cos wiekszego?
-
AUDI A4 B5 1.6 97r OLEJ SILNIKOWY
5 w40. prducent mało istotny
-
Ile pali oleju wasze v6:)
jak dobry motor to brak pobory oleju. jedynie wycieki zapocenia
-
Tak pytam z ciekawosci moze sie znajdzie ktorys co sie zna
w 2.6 nnie ma przepływki ! a przepustnica jest mechaniczna nie adaptuje sie
-
temperatura silnika okolo 90st,i załancza sie wentylator
sprawa wyglada tak. przy tem okolo 90 st włacz sie wentylator elektryczny chłodnicy. wisko lekko sie obraca. w lecie nie zaopserwowałem takiego zjawiska, moze byc walniety termowłacznik w chłodnicy. czy czujnik temeratury silnika, silnik 2.6 abc
-
Auto straciło moc i szarpie
jaki bład dokładnie?
-
Alternator pomocy!!!!
trzeba włozyc reke miedzy chłoodniece as ilnik kluczek oczowym 17 wygietym zluzowac napinacz zdiac pasek, potem robota od dołu 2 sruby i na wierzchu
- Alternator pomocy!!!!
-
jaki olej do 2.6 abc
jaki olej polecacie do tego motoru
- jaki olej do 2.6 abc
-
1.6 AHL problem z kablami zapłonowymi / przebicie / iskry
masz lpg?
-
Szarpie, wysokie falujace obroty.
siliczek krokowy masz oryginalny? czy zamiennik, musi byc dokładnie taki jak był ori, w innym przypadku nie bedzie działał dobrze
-
Stukanie
u mnie jest tak samo . tak chyba ma byc, nie przejmuj sie
-
nieszczelnosc przy serwie
orietuje sie ktos czy mozna kupic ten element gumowy w seriwe w ktore wchodzi rurka podcisnienia? 2.6 abc
-
Szarpie, wysokie falujace obroty.
zgadza sie, zajmij sie silniczkiem,