Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Urbixx

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Urbixx odpowiedział(a) na Urbixx temat w 2.6
    Witam ponownie. Po pół roku walki i wydanych paru tysiącach złotych doszedłem co było przyczyną szarpania i falowania obrotów. Winny był komputer sterujący silnikiem gdzie wchodzi podciśnienie plus dokładne uszczelnienie kolektora. Jeżeli ktoś by miał podobny problem polecam mechanika z Iławy Marcina Żulewskiego Dziękuję wszystkim za pomoc.
  2. Urbixx odpowiedział(a) na Urbixx temat w 2.6
    Siemka Dalej walcze. Autko podpinane na 10 komputerach, czytanie rzeczywiste podczas jazdy itp.... 0 bledow Teraz bede walczyl z dojsciem sterowania do krokowca a pozniej szczelnosc i elektryka komputera. Malo u mnie w mieście jest dobrych mechanikow i trzeba tygodniami czekac
  3. Urbixx odpowiedział(a) na Urbixx temat w 2.6
    Przeczytajcie najpierw opis Silnik krokowy wymieniony na nowy za 300zl
  4. Urbixx opublikował(a) temat w 2.6
    Witam Posiadam teraz A4 B5 QUATTRO 95R 2.6i ABC W auto wpakowalem juz ponad 5000zl i konca nie widac. Objawami sa szarpanie silnika ktore przenosi sie na caly naped. Wymienilem od konca -dyfer/most z poduchami - wal -skrzynie (poduszki ok) -sprzeglo -poduszki silnika - x2 sondy - swiece (przewody cewka ok) - silnik krokowy - wyczyszczona przepustnica plus nastawy - uszczelki kolektora (psikalem plakiem czy nie bierze lewego powietrza Silnik trzyma ok. 1300 obrotow cieply i zimny Po lekkim dodaniu gazu obroty wskakuja na 2000obr nie ma takiego lekkiego plynnego przejscia, powyzej 2500 chodzi plynnie Na kazdym biegu w zakresie 1000 2000 szarpie przy puszczaniu gazu i dodawaniu. Dodaje gazu albo puszczam bo nie mozna jechac na obrotach np. 1700 1800. Powyzej 2500obr pracuje plynnie dodajac i odejmujac gaz czy na luzie czy jadac auto nie szarpie. Podczas jazdy jak wcisne sprzeglo to obroty faluja od 1000 do 2000obr Zauważyłem ze po wypieciu wtyczki nowego silniczka krokowego silnik pracuje tak samo. Jezdze na diagnozy laduje pieniadze a efekty zadne. Czuc ze daje duza dawke i auto z tylu dymi (oleju ani plynu nie spala) Prosze o pomoc zanim oddam auto do elektryka i bede wymieniac komputer okablowanie lub powiedza mi ze to przez centralny zamek...
  5. Cześć. Na wstępie proszę Was o wyrozumiałość bo będę tu stałym forumowiczem. Nazywam się Michał. Mam 21 lat. Województwo War-Maz. Miasta nie podam bo uważam, że te fora dla złodziei to jak książka z adresem gdzie są najlepsze auta ;] Fajnie, że spełniły się moje marzenia o zdobyciu Audi A4 B6 Avant 1.8T 190 PS 2004r. Multi Na pewno spotkamy się na jakimś zlociku najbliższy na War-Maz w Iławie. Niedługo dodam zdjęcia, lecz na razie przechodzę na forum ze skrzyniami biegów no i zaczynamy ..... Z Audi'owskim Pozdrowieniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.