- Seria 90 koni
-
Seria 90 koni
Witam silnik ahh 90 koniseria pompa tzw.11 wtryski 216 Program Lamik Rewelacja Dodam że na samych wytryskach samej wymianie moc z 90koni wrosła na 145 Reszta strojenie program Wtryski mają możliwość jeszcze na jakieś 30koni Ale narazie wystarczy
-
moc a skrzynia biegów
Witam posiadam a4 b5 1.9 tdi silnik ahh 90 koni pompa wtryskowa 11 dzis zmieniłem wtryski na wydajniejsze tzw. 216 stki róznica nie do opisana kopa ma na 2 biegu opony piszcza wiadomo dymek czarny jest za autem jak mu sie da do dechy i takie pytanko czy jak zwieksze moc (wgranie nowej mapy) to auto zwiekszy swom predkosc maksymalna czy skrzynia bedzie go trzymać ? czekam na program u "Lamika" po niedzieli wiec zobaczymy ile zrobi pozdro
-
Pytanko Quattro
Witam mam takie pytanko jak obnizyc sowje audi quattro czy wystarcza sprezyny jak tak to jakie czy lepiej kupic gwinta
-
kierunkowskaz problem
dzieki kolego pozdrawiam:)
-
kierunkowskaz problem
jak w temacie gdy daje kierunkowskaz to raz miga a pozniej sie zawiesza nie zawsze ale przeważnie idzie to jakos ogarnac czy tylko wymiana?
-
czemu sie tak dzieje
w weekend zrobię próbę i dam znac
-
czemu sie tak dzieje
ile miałem płynu no norma pomiędzy min. a max a koloru nie zmienił odczynnik jutro korek nowy zobaczymy co bd
-
czemu sie tak dzieje
korka nie zmieniałem a weze nie sa twarde dodam ze jak korek nie jest dokrecony to wszystko jest w porządku czyli przyczyna korek jest zepsuty tak mysle
-
czemu sie tak dzieje
Witam niewiem dlaczego wywala mi płyn ;/ jakies rady akcja od 7.40
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
tester kupiony wypróbowany link do filmiku od 7.45 zaczyna się akcja .Myśle ze może korek mam nie szczelny może nie upuszcza ciśnienia .
-
Wymiana Sprzęgła Audi A4 b5 2.6 Quattro
tarcza to 288mm z tego co pamietam bo sam wymieniałem a dwumase miałem dobra samo sprzegło i łozysko oporowe to koszt 500zł z luka
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
Węże sa miękkie chyba kupie jakis tester do sprawdzenia
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
tak grzeje wszystko jest w normie
-
Pomoc w Zdiagnozowaniu.A może uszczelka spod głowicy
hmm raz troszke sie pokaze ale troszke mysle ze to powodem jest niedogrznia sie silnika praca dom za mało kilometrow tak mysle oleju w zbiorniku nie mam bagnet czysty